Top 9 PARKSIDE Akku Geräte – Akumulátory pro aku nářadí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Parkside

#ad

PARKSIDE® Akumulátor 2,0 Ah PAPK 12 + nabíječka X12V

#ad
Parkside #ad - Baterie je kompatibilní se všemi zařízeními řady Parkside X12V. Tento výkonný lithium-iontový akumulátor má 3stupňový indikátor nabíjení. Rychlonabíječka nabije baterii během 60 minut a má automatické vypnutí nabíjení.
ZnačkaParkside #ad
VýrobcePARKSIDE® #ad
Výška5.91
Délka3.94
Hmotnost1.21
Šířka5.91
Číslo díluPAK12
ModelkaPAK12

2. Parkside

#ad

Akumulátorová pila PSSA 20-Li A1 baterie a nabíječka k dostání samostatně

#ad
Parkside #ad - Výsuvná základová deska pro variabilní hloubku sečení. Pro snadné řezání do dřeva, plastu, kovu nebo stavebních materiálů. Přepínatelná funkce zdvihu.
ZnačkaParkside #ad
VýrobceLidl #ad
Výška5.51
Délka19.69
Hmotnost3.84
Šířka11.81
Číslo dílulocalization-B07DP343N8

3. Parkside

#ad

Team Parkside X20V v přepravním kufru, bez akumulátoru a nabíječky, Akumulátorová úhlová bruska PWSA 20-Li

#ad
Parkside #ad - Plynule nastavitelná rychlost. Přístroj kompatibilní se všemi bateriemi série "Parkside X 20 V Team". Pro standardní kotouče do Ø 125 mm. Rychlé přizpůsobení ochranného pouzdra bez nářadí. Parkovací strana.
ZnačkaParkside #ad
VýrobcePARKSIDE® #ad
Výška0.5
Délka1.28
Šířka0.47
Číslo dílulocalization-B07FGWNLZZ
Modelkalocalization-B07FGWNLZZ

4. Parkside

#ad

Dvojitá baterie rychlonabíječka PDSLG 20 A1 Parkside X20V Team

#ad
Parkside #ad - Nabíječka má automatické vypnutí nabíjení a třístupňový ukazatel stavu baterie. Kompatibilní se všemi akumulátory řady PARKSIDE X 20V Team. S touto duální rychlonabíječkou lze nabíjet 2 akumulátory současně, také s různými kapacitami. Vhodné také pro montáž na stěnu.
ZnačkaParkside #ad
VýrobcePARKSIDE® #ad
Hmotnost2.06

5. Parkside

#ad

šavlová pila, multifunkční bruska, Parkside Akumulátorový kombinovaný šroubovák 4 v 1, aku šroubovák, vrtací šroubovák

#ad
Parkside #ad - Vybavení: nástavec pro vrtáky, nástavec pro multifunkční brusku, delta brusná deska, multifunkční nástavec, nástavec pro pilu šavle, .

Rychlý: rychlá výměna nástavce bez nářadí. Výkonná baterie: výkonná lithium-iontová baterie s 3stupňovým ukazatelem stavu nabití, včetně 60minutové rychlonabíječky s automatickým vypnutím nabíjení, nabíječka PLG 20 A1. Stabilní a bezpečná motorová jednotka s ergonomickou rukojetí a protiskluzovou měkkou rukojetí. Multifunkční: 4 v 1: vrtací šroubovák, multifunkční bruska, šavlová pila a multifunkční zařízení.
ZnačkaParkside #ad
VýrobcePARKSIDE #ad
Hmotnost12.21
Číslo díluVARUN
ModelkaVARUN

6. ThagBrco

#ad

Adaptér konvertor pro Einhell 18 V Li-Ion akumulátor na Parkside 20 V XTeam Li-Ion elektrické nářadí akumulátor bez baterie

#ad
ThagBrco #ad - Snadná instalace, pokud se nepoužívá, vyjměte ji z baterie. Funguje pouze se všemi přístroji z řady Parkside X 20 V Team.

Adaptér konvertor pro einhell 18v li-ion akumulátor na Parkside 20V XTeam Li-Ion akumulátor pro elektrické nářadí. Adaptér nelze nabíjet. Není vhodné pro přístroje s jinými Parkside 20 V. Profesionální zákaznický servis - pokud máte nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat, do 24 hodin se vám ozveme s plně uspokojivou odpovědí. Při práci s baterií einhell 18 v power x-change můžete nahradit baterii týmové řady parkside X 20 V. Baterie musíte nabíjet vhodnou nabíječkou.
ZnačkaThagBrco #ad
VýrobceThagBrco #ad
Výška2.2
Délka5.2
Hmotnost0.27
Šířka4.2

7. Parkside

#ad

Parkside Přímočará pila s akumulátorem, přímočará pila, bez akumulátoru

#ad
Parkside #ad - Ergonomické často uchopitelné povrchové chonender kluzné nástavce au Kunttoff Inkluive 3 vysoce kvalitní pilové kotouče wi Made.
ZnačkaParkside #ad
VýrobceParkside #ad
Hmotnost6.66
Číslo dílu326382_SML
Modelka326382_SML

8. Parkside

#ad

PARKSIDE Akumulátorová vrtačka PERFORMANCE 20 V PABSP 20 Li C3 Bezbruschless motor s akumulátorem a nabíječkou + kufr

#ad
Parkside #ad - Rychlost: 0–500 min-¹ / 2. Protiskluzové vybavení softgrip magnetický držák bitů praktický klip na opasek včetně kufříku, až o 40 % vyšší rychlost vrtání, nabíječky s automatickým vypnutím nabíjení a led indikátorem nabíjení ve srovnání s 2stupňovou akumulátorovou vrtačkou PARKSIDE PABS 20-Li D4: až o 50 % vyšší točivý moment až 10 x delší životnost motoru, přístroj kompatibilní se všemi bateriemi řady PARKSIDE X 20 V Tým.

M. Výkonný 20v lithium-iontový akumulátor 2 ah s 3stupňovým led zobrazením stavu cell balancing – delší výdrž baterie, vyšší životnost baterie, vyšší výdrž baterie díky rovnoměrně namáhaným článkům. M. Rychlý přepínání mezi vrtáním a šroubováním bez nářadí. 38 mm borovice z měkkého dřeva / max. 60 nm rozpětí sklíčidla: 1, 5 - 13 mm Průměr vrtání: max. V. Rychlost: 0–2000 min-¹ předvolba krouticího momentu: 21 + 1 stupeň vrtání krouticí moment: max.

Technické údaje baterie: 20 v lithium-iontové 2 ah otáčky: 1. Vlastnosti ideální pro vrtání do dřeva, vybíjecí proud nástroje, kovu a plastu a k našroubování bezkartáčový motor bezkartáčový motor – obzvlášť dlouhá životnost díky nižšímu opotřebení při použití chytrých akumulátorů parkside x 20 v paps: optimální výkon díky individuální konfiguraci zařízení a monitorování dat přes aplikaci PARKSIDE – vyvolávání dat o celkové pracovní době, varování před selháním nástroje a v.
ZnačkaParkside #ad
VýrobceParkside #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost3.53
Šířka4.72
ModelkaPABSP 20

9. Parkside

#ad

Bez nabíječky, v přepravním kufru, bez akumulátoru, PARKSIDE Akumulátorová úhlová bruska Performance X20V PWSAP 20 bezkartáčová/bezkartáčová

#ad
Parkside #ad - Přístroj kompatibilní s akumulátory řady Parkside X20V. Softstart a elektronicky řízené rychlé vypnutí. Jednoduchá výměna kotouče díky aretaci vřetene "aretace vřetene". Bezkartáčový motor – obzvlášť dlouhá životnost, výkonný a neopotřebovaný. Robustní kryt převodovky z hliníkového tlakového odlitku se 3 polohami přední rukojeti.
ZnačkaParkside #ad
VýrobcePARKSIDE® #ad
Výška5.12
Délka14.96
Hmotnost5.4
Šířka11.02