Top 8 Bose Wave Music System 4 – Domácí audio přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bose

#ad

Bose® Wave® Music System Black

#ad
Bose #ad - Snadné nastavení a použití. Vylepšený zvuk; přehrává MP3 CD. Atraktivní design. Podpora line-in pro jiná zařízení.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBOSE #ad
Výška4.2
Délka8.6
Hmotnost9
Šířka14.6
Číslo díluWave Music System
ModelkaWave Music System

2. YiBiChin

#ad

Ersatzfernbedienung für Bose Sound Touch Wave Music Radio System, kompatibel mit Bose System I II III IV ohne Batterie

#ad
YiBiChin #ad - Kontaktieren sie uns. Bitte beachten sie, dass das Wave -Musiksystem nicht mit dem akustischen Wellenmusiksystem kompatibel ist. Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten, danke! Installieren sie einfach einen neuen Akku CR2025/CR2032 und es kann gut funktionieren Bekanntmachung: Der Akku ist nicht enthalten.

Kompatible modell kompatibel mit system i II III IV. Neuheit aussehen, komfortables Gefühl und einfache Betriebsmethode. Bequem verwenden sie das fortschrittlichste Design des intelligenten Chipsatzes. Perfekter austausch Diese Ersatz -Fernbedienung kann sowohl funktionieren als auch die ursprüngliche. Fragen vor dem kauf oder beim Gebrauch, willkommen, uns zu kontaktieren. Einfach zu bedienen kein programm benötigt.
ZnačkaYiBiChin #ad
VýrobceYiBiChin #ad
Číslo dílulocalization_B00ABGY8JM
Modelkalocalization_B00ABGY8JM
ZárukaAny questions, welcome to contact us, we will reply you within 24 hours, thank you!

3. Dakana

#ad

Dakana Náhradní dálkové ovládání pro Bose Wave Music System Wave Radio II AWRC-C1 AWRC-C2 AWRC-C3 AWRC-C4

#ad
Dakana #ad - Náhradní dálkové ovládání dakana pro bose wave music system 3 zařízení je např. Dálkové ovládání je předem konfigurované a okamžitě připravené k použití. Kompatibilní pro následující zařízení:. Awrc-c1 awrc-c2 awrc-c3 awrc-c4. Obdržíte dálkové ovládání zobrazené na obrázku výrobku. Vysoce kvalitní náhradní dálkové ovládání, vhodné pro systém Bose Wave Music 3 zařízení.
ZnačkaDakana #ad
VýrobceDakana #ad

4. Bose

#ad

Platinum White Silver, Bose Wave Music System Radio/CD II

#ad
Bose #ad - Včetně cd přehrávače, pokročilého ukw/mw tuneru, dálkového ovládání, konektoru na sluchátka, hodiny. Přehrává všechny vaše hudební zdroje: cd/mp3-cd, fm/am – plus váš iPod, smartphone, počítač, tablet nebo Bluetooth zařízení s volitelným příslušenstvím. Nyní s: touch-top zap/vyp ovládání; dva nezávislé alarmy; zobrazené informace o rádiu písni/internetu. Ivý zvuk díky technologii reproduktorů Bose Waveguide.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška6.5
Délka18.75
Hmotnost7
Šířka12.5
Číslo dílu343178-1310
Modelka343178-1310

5. TCNOUMT

#ad

Nové náhradní dálkové ovládání soundbar kompatibilní s Bose Sound Touch Wave Music Radio System I II III IV vhodné pro Bose Wave Music System III AWRCC1 AWRCC2 AWRCC3

#ad
TCNOUMT #ad - Kompatibilní s těmito modely toto dálkové ovládání je kompatibilní s Bose Sound Touch Wave Music Radio System I II III IV.

Vezměte prosím na vědomí Žádná práce pro akustické Wave hudební zařízení. Balení obsahuje pouze nové dálkové ovládání, potřebuje 1 x 3v cr2025 / CR2032 baterii a může dobře fungovat baterie není součástí dodávky. Snadná obsluha jednoduchá obsluha a obsluha, není nutné programování ani párování, jednoduše připojte baterii a funguje normálně. Kontaktujte nás rychlé dodání! Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat, děkujeme! .
ZnačkaTCNOUMT #ad
VýrobceOMTE #ad
Číslo díluIW176
ModelkaBOSE B7

6. VBESTLIFE

#ad

Pro CD AWRCC1 AWRCC2 AWRCC3, Univerzální náhradní dálkové ovládání pro Bose Sound Touch Wave Music Radio System I II III IV

#ad
VBESTLIFE #ad - Tlačítka jsou měkká a příjemná na dotek. Kompatibilní modely: dálkové ovládání je kompatibilní se systémem bose Sound Touch Wave Music Radio System I II III IV, pro CD AWRCC1 AWRCC2 AWRCC3.

Náhrada: naše dálkové ovládání pokrývá všechny funkce originálního dálkového ovládání a lze jej použít jako náhradu za ztracené, staré nebo vadné dálkové ovládání. Jednoduché ovládání: toto dálkové ovládání nevyžaduje spojení ani programování. Prémiová kvalita: pouzdro na dálkové ovládání je vyrobeno z kvalitního ABS materiálu, je robustní a má dlouhou životnost. Jednoduše nainstalujte 1 baterii cr2032 není součástí dodávky a naše dálkové ovládání funguje perfektně. Citlivý: s vylepšeným chytrým čipem má citlivost na kontakt a rychlou reakci, takže můžete rychle měnit kanály a mít příjemný zážitek.
ZnačkaVBESTLIFE #ad
VýrobceVBESTLIFE #ad
Číslo díluVBESTLIFEuqmf1gz7p6
ModelkaVBESTLIFEuqmf1gz7p6

7. Bose

#ad

67,5 cm x 10,2 cm x 5,6 cm, černý, Bose Smart Soundbar 300 s Bluetooth připojením

#ad
Bose #ad - Duální mikrofonový systém přitom zachycuje váš hlas z každého směru. Hlasové ovládání tv: díky exkluzivní technologii bose voice4video jako doplněk k funkcím Alexa můžete tento chytrý soundbar, svůj TV přístroj a svůj kabelový/satelitní přijímač ovládat pouze jedním hlasovým příkazem.

Jedinečné: tento elegantní soundbar v matně černé barvě s decentní, bezešvou krycí mřížkou z kovu propůjčuje televizním pořadům, filmům, hudbě a hrám bezprecedentní silný a realistický zvuk. Konektivita: propojte své mobilní zařízení s tímto bezdrátovým soundbarem a streamujte svou oblíbenou hudbu a mnoho dalšího přes Bluetooth, WLAN, Apple AirPlay 2 nebo Spotify Connect.

Alexa je integrovaná: díky integrovanému hlasovému ovládání s amazon alexa a google Assistant lze tento chytrý soundbar pohodlně ovládat hlasovým příkazem. Kvalita zvuku: pět měničů full-range perfektně prezentuje televizní pořady, filmy, hry a mnoho dalšího díky realistickému špičkovému zvuku, který vyplní místnost.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška5.04
Délka28.11
Hmotnost4.41
Šířka5
Číslo dílu843299-2100
Modelka843299-2100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. BeLife

#ad

Náhradní dálkové ovládání pro Bose Soundtouch Wave Musik Radio/CD systém 1 | 2 | 3 | 4 | 5

#ad
BeLife #ad - Nové zboží! není nutné programování. Koupíte si dálkové ovládání zobrazené na obrázku! Plná funkčnost nastavení vysílače, funkce menu atd. Ihned po vložení baterií můžete svůj přístroj ovládat dálkovým ovládáním.
ZnačkaBeLife #ad
VýrobceBeLife® #ad