Top 10 Trinkflasche Kinder Kohlensäure Geeignet – Lahve na pití pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OWLBOOK

#ad

Ušlechtilá ocel, 600 ml – zabezpečená proti vytečení se slámkou, personalizovatelná termoska na teplé a studené nápoje – dětská láhev na pití, OWLBOOK Láhev na pití Boho zajíc

#ad
OWLBOOK #ad - Bezpečná proti protékání a neroztržení: dětská láhev na pití je zabezpečená proti vytečení a nerozbitná a lze ji bez obav vzít s sebou do školy, na sport nebo na výlety. Pro teplé a studené nápoje: termoláhev pro děti je izolovaná a udržuje teplotu stabilní po dobu několika hodin.

Bez obsahu pba: láhev je vyrobena z ušlechtilé oceli a je tedy bez bpa, nerezavějící a bez jakýchkoliv chemikálií a jedovatých látek. Tak lze izolační láhev použít stejně na teplé i studené nápoje a nabízí dítěti prvotřídní požitek z pití. Snadné čištění: víko je kompletně odnímatelné, aby bylo možné láhev bez problémů vyčistit. Láhev je tak vhodná i pro děti od 3 let. Díky povrchu z ušlechtilé oceli se na povrchu neusazují žádné nečistoty a čištění je velmi snadné a hygienické.

Láhev lze mýt i v myčce. Láhev na vodu má dlouhou životnost a je vhodná pro každé dobrodružství. Dítě si může z láhve na pití bez bpa a bez zápachu a chuti bezpečně vychutnat každý doušek. Díky integrovanému brčku je pití z láhve velmi snadné a snadné, protože láhev se nemusí překlopit. Velmi snadný požitek z pití: láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti má sportovní uzávěr, který lze zcela jednoduše otevřít a zavřít.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad
Výška10.63
Délka2.76
Šířka0.01

2. SANTECO

#ad

Do školy, zabezpečená proti vytečení – dětská termoska bez BPA – termoska pro chlapce/dívky do školky, SANTECO Dětská láhev na pití z ušlechtilé oceli 350 ml se slámkou

#ad
SANTECO #ad - Milují je rodiče i děti a jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 18/8, která zaručuje odolnost proti korozi, bezpečnost potravin a bez BPA pro blaho vašeho dítěte. Bezpečné víko lze otevřít a uvolnit brčko bez BPA k pití. Integrované poutko zajišťuje snadnou manipulaci pro malé děti a umožňuje pohodlné zavěšení na rukojeti kočárku.

Přenosná velikost s držákem na přenášení: naše roztomilá dětská láhev na pití s objemem 350 ml a elegantním designem vhodným pro držáky pohárků byly vyvinuty, aby uspokojily potřeby vašich dětí po tekutinách, aniž by byla ohrožena přenosnost. Nerozbitný design s ochranou proti vytékání brčka: naše opakovaně použitelná termoláhev na vodu byla vyvinuta pro malé ruce a kombinují trvanlivost se snadnou manipulací. Travel-friendly: tato opakovaně použitelná termo láhev je vybavena praktickým páskem, který usnadňuje nošení v ruce nebo upevnění na batoh.

S lehkým tlakem lze brčko po použití snadno stáhnout, aby se zabránilo rozlití a znečištění. Díky své nízké hmotnosti je perfektním společníkem při kempování, chlapce a dospělé, jízdě na kole, turistice a různých sportech. Láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti: díky pestrým potiskům a robustním materiálům jsou naše láhve na pití perfektním přítelem pro děti. Ideální pro dívky, ať už ve škole nebo při outdoorových aktivitách. Několik pěkných designů: vyberte si jeden z pěti stylů z naší nabídky dětských láhví z ušlechtilé oceli.
ZnačkaSANTECO #ad
VýrobceSANTECO #ad
Výška6.65
Délka2.93
Hmotnost0.51
Šířka2.93
Číslo díluTrinkflasche Kinder Edelstahl
ModelkaTrinkflasche Kinder Edelstahl
ZárukaVšechny nádoby na udržování tepla jsou dodávány se zárukou životnosti, která zahrnuje online podporu, výměnu a náhradu. Vítejte, kontaktujte nás kdykoli prostřednictvím aftersale-team nebo naší stránce obchodu Amazon.

3. Funkelfuchs

#ad

Láhev na pití pro děti – 500 ml, oranžová – vhodná pro sycené oxidem uhličitým – 100% zabezpečená proti vytečení – lze mýt v myčce na vodu – do školky,, Funkelfuchs®

#ad
Funkelfuchs #ad - Díky inovativnímu víku s funkcí dvojitého zamykání vydrží naše láhev na pití enormní tlak a je tak vhodná pro všechny sycené nápoje. Naše láhev na pití je vyrobena z tritanu bez škodlivých látek. Jedinečný koncept těsnění, skládající se ze 3 hebkých silikonových těsnění ve víku, zaručuje bezstarostnou přepravu teplých a studených nápojů bez vytékání.

Ke každé láhvi funkelfuchs 500 ml obdržíte již bezplatnou sadu náhradních těsnění. Víko a těsnění jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu a silikonu. Díky našemu speciálnímu složení materiálu vydrží láhev na vodu Funkelfuchs i prudké pády na tvrdé podlaze. Pokud by se láhev během 2 let zlomila, zašleme vám bezplatnou náhradu.

Kromě toho jsou u nás v obchodě kdykoli k dostání náhradní víčka pro všechny barvy lahví. Navíc jsou stromy vysazeny pro objednávky v rozvojových zemích. Všechny materiály jsou testovány podle aktuálních směrnic EU na škodlivé látky a neobsahují BPA. Všechny produkty funkelfuchs jsou baleny bez plastů. S vaší pomocí vytváříme nejen změny, ale také nová pracovní místa pro místní obyvatele.
ZnačkaFunkelfuchs #ad
VýrobceFunkelfuchs #ad
Výška9.17
Délka2.6
Šířka2.6
Číslo díluTF-Orange
ModelkaTF-Orange

4. MIGHTY PEAKS

#ad

MIGHTY PEAKS Láhev na pití z tritanu, protiskluzový povrch 650 ml fuchsie, vč. vložky na ovoce a poutka – velký otvor, odolná proti vytečení, bez BPA – na vodu také perlivou kyselinou

#ad
MIGHTY PEAKS #ad - Promyšlené: láhev na pití s vodotěsným a prachotěsným víkem na jedno kliknutí – jednoruční otevírání, zavírání a zajištění – pití bez glukující – sítko na ovoce/ovoce a velký otvor na ovoce a ledové kostky – snadno čistitelná láhev se širokým hrdlem.

Vaše růžová láhev na pití o objemu 650 ml je odolná proti vytečení, vhodná pro oxid uhličitý, lehká, nerozbitná a bez škodlivých látek se sametově matným, trvanlivá, protiskluzovým a ušlechtilým povrchem. Fitness láhev prosím čistěte ručně. Udržitelnost: zabráníme odpadu tam, kde je to možné – nevyhnutelná stopa je kompenzována. Lahve na pití jsou vaším novým každodenním společníkem. Sportovní láhev na pití: konečně dostatek pití. Univerzální: s praktickým poutkem na nošení budete mít svou novou oblíbenou láhev vždy po svém boku.

Inovativní otvor na pití vám umožňuje rychlé pití bez cukru. Vložte svou novou oblíbenou láhev do nákupního košíku. Spokojenost: naše značka mighty peaks je synonymem pro rodinné a spolehlivé služby zákazníkům. Vaše láhev na pití snižuje spotřebu lahví na jedno použití – náhradní díly lze dokoupit. Pokud byste přesto nebyli s lahví 100% spokojeni, pošlete ji jednoduše do 30 dnů zpět a my Vám vrátíme peníze v plné výši - neriskujete.
ZnačkaMIGHTY PEAKS #ad
VýrobceMIGHTY PEAKS #ad
Výška8.86
Délka3.07
Šířka3.07

5. SIGG

#ad

SIGG, Hliníková láhev na pití pro děti – KBT Water World – zabezpečená proti vytečení – lehká jako pírko – bez BPA – certifikovaná klimaticky neutrální – světle modrá

#ad
SIGG #ad - 100% bezpečné proti vytečení: nebojte se! toto je nepropustná láhev na pití. Kromě toho víko zabraňuje průniku nečistot, takže tato kovová dětská láhev na pití je 100% vhodná pro dobrodružství. Vaše dítě si ji tak může bez problémů vzít do školy.

Optimálně odolává všem promáčknutím a známkám opotřebení! snadné čištění: víko je odnímatelné, aby se usnadnilo čištění láhve. Iroký sortiment v krásných barvách: cool láhve na pití vyrobené ve Švýcarsku. Lehká a udržitelná: tato dětská láhev na vodu sigg byla vyrobena z lehkého, ale robustního hliníku. Vaše dítě si tak může bezpečně vychutnat každý doušek ze své pachově a chuťově neutrální láhve bez BPA.

Tak bude pití vody zábavné. Bezpečný požitek z pití: všechny láhve sigg kbt neobsahují škodlivé chemikálie, jako jsou látky obsahující estrogen a ftaláty. Zvyšte životnost této ekologické láhve na vodu díky použití čisticího kartáče SIGG a tablet pro obzvlášť důkladné čištění. Vyrobeno s láskou a zvláštní péčí, aby splnilo očekávání rodičů i dětí.
ZnačkaSIGG #ad
VýrobceSIGG #ad
Výška8
Délka2.8
Hmotnost0.21
Šířka2.8
Číslo dílu9001.8
Modelka9001.8
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. 720°DGREE

#ad

Lehká, fitness – láhev na vodu z tritanu – úzká, na sport, bez BPA – láhev do školy, 720°DGREE Dětská láhev na pití "uberBottle" SoftTouch + sítko – zabezpečená proti vytečení, odolná proti nárazům,

#ad
720°DGREE #ad - Bezpečné proti vytečení + snadné ovládání – "uberbottle kids" s víkem na jedno kliknutí lze hravě snadno otevřít a díky těsněním je zajištěno proti vytečení a dodatečnému uzavíracímu třmenu jednoduše a bezpečně uzavíratelné. Kromě toho integrovaná stupnice ukazuje, zda bylo dost pití a praktické poutko umožňuje mít láhev vždy po ruce.

Tak je "uberbottle kids" perfektní láhev na pití pro aktivní a zdravé děti. Při širokém výběru barev zde najdete perfektní láhev pro chlapce a dívky. Pro malé dětské ruce – "uberbottle kids" byl vyvinut speciálně pro děti. Současně absolutně bezpečné díky materiálům bez obsahu BPA a to bez nebezpečí střepů. Díky velkému otvoru Ø 4, výška 23, 5 cm se snadno čistí a v kombinaci s ovocným sítkem je perfektní pro přidání chuti "Infuuzed" bez přidaného cukru, ovoce nebo osvěžujících ledových kostek.

ZÁruka spokojenÍ – jsme již přesvědčeni a chceme vás nadchnout také "uberbottle kids". S praktickými rozměry průměr láhve 6 cm, 5 cm a super nízkou hmotností pouhých 165 g ideální na cesty a do školy - batoh je již dost těžký. Perfektní pro vaše dítě – nepostradatelné při každém dobrodružství – ať už ve škole, "uberbottle kids" vždy zajišťuje dostatečný přísun tekutin, zlepšuje koncentraci ve škole, při sportu nebo na hřišti, vytrvalost při sportu a podporuje zdravý vývoj vašeho dítěte. Náš německý zákaznický servis vám rád pomůže.
Značka720°DGREE #ad
Výrobce720°DGREE #ad
Výška2.36
Délka9.25
Hmotnost0.36
Šířka2.36
Číslo díluuberBottle Kids

7. Baagl

#ad

školní a sportovní láhev pro dívky Tritan Uni, láhev na vodu 500 ml, zabezpečená proti vytečení, Baagl Dětská láhev na pití

#ad
Baagl #ad - Chuťově neutrální – tritanový materiál zaručuje i nejvyšší kvalitu nápojů, protože nezpůsobuje nepříjemný zápach plastu. Bez bpa – certifikovaný tritanový materiál neobsahuje škodlivé látky BPA, PVC, ftaláty atd. Etrný k životnímu prostředí – díky použití láhve snížíte plastový odpad z jednorázových PET lahví. Objem - 500 ml, rozměry: 65 x 230 mm. Ergonomické – uzavíratelné víko nepropustí žádnou kapku nápoje a láhev obsahuje také sítko na ovocné nápoje nebo čaj. Vhodné pro děti od 3 let.
ZnačkaBaagl #ad
VýrobcePresco Group a.s. #ad
Výška9.06
Délka2.56
Šířka2.56

8. Paladone

#ad

Auslauf- und auslaufsicheres Deckeldesign, 500 ml, Super Mario Bros Power Up Kunststoff Wasserflasche

#ad
Paladone #ad - Super mario metall trink- flasche power Up! rot/weiß, bedruckt, aus Edelstahl, Fassungvermögen ca.500 ml.
ZnačkaPaladone #ad
VýrobcePaladone Products Ltd #ad
Výška3.35
Délka12.36
Hmotnost0.51
Šířka3.58
Číslo díluPP5807NNTX
Modelka5807
ZárukaN/a.

9. OWLBOOK

#ad

Přizpůsobitelná, OWLBOOK Láhev na pití pro děti Safari se zvířaty Láhev na pití z ušlechtilé oceli – 600 ml – zabezpečená proti vytečení se slámkou, termoska na teplé a studené nápoje

#ad
OWLBOOK #ad - Díky integrovanému brčku je pití z láhve velmi snadné a snadné, protože láhev se nemusí překlopit. Bezpečná proti protékání a neroztržení: dětská láhev na pití s veselými kočkami je zabezpečená proti vytečení a nerozbitná a lze ji bez obav vzít s sebou do školy, na sport nebo na výlety.

Bez obsahu pba: láhev je vyrobena z ušlechtilé oceli a je tedy bez bpa, nerezavějící a bez jakýchkoliv chemikálií a jedovatých látek. Dítě si může z láhve na pití bez bpa a bez zápachu a chuti bezpečně vychutnat každý doušek. Snadné čištění: víko je kompletně odnímatelné, aby bylo možné láhev bez problémů vyčistit.

Láhev na vodu má dlouhou životnost a je vhodná pro každé dobrodružství. Díky povrchu z ušlechtilé oceli se na povrchu neusazují žádné nečistoty a čištění je velmi snadné a hygienické. Velmi snadný požitek z pití: láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti má sportovní uzávěr, který lze zcela jednoduše otevřít a zavřít. Láhev je tak vhodná i pro děti od 3 let. Láhev lze mýt i v myčce.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad
Výška10.63
Délka2.76
Hmotnost0.66
Šířka2.76
Číslo díluOWL_PI_201C1
ModelkaPI_67C4_Alle_Safari_Tiere

10. 720°DGREE

#ad

Turistiky, 720°DGREE Balíček: Láhev na pití uberBottle + kniha receptů s osvěžujícími letními recepty – 350 ml – softTouch + vložka do ovoce – chutné nápoje do školy, sportu, dětí, školky

#ad
720°DGREE #ad - Pro dodatečnou čerstvost v létě, při sportu nebo jednoduše všude stačí přidat kostky ledu přes velký plnicí otvor 4, 5 cm. Ať už jogín, děti, školák, cyklista, student, crossfitter, zaměstnanec, žena v domácnosti/domácnosti, úředník, manažer, pumper, žena nebo muž – každý chce "nad Bottle". Moderní a minimalistický vzhled – díky poloprůhlednému povrchu máte přehled o stavu naplnění láhve na pití – pijte konečně dost a cítíte se lépe – pohled na vaši ochucenou vodu a obrysy plovoucích bylin a plodů, které se v ní budou líbit.

Láska k našemu životnímu prostředí – dlouhá životnost výrobku díky dodatečným opotřebovacím dílům: www. Amazon. De/dp/b07212ggdw – použijte své reverzní "uberbottle" místo pet lahví a aktivně snižte tak každý den svůj CO2-prsty. Pokud nemáš najít svůj nový "uberbottle" přes toll, pošlete ho jednoduše do 60 dnů zpět a my vám vrátíme plnou částku - bez případů & Ale! Vložte si svou prémiovou láhev na vodu nyní do nákupního košíku.

Rozměry: láhve Ø 6, celková výška: 16, výška 14, 7 cm, výška víka 4 cm, 3 cm, 6 cm, hmotnost: 135 g. Perfektní shoda – "uberbottle" + kniha receptů = chutné nápoje z přírodních sezónních přísad od nynějška hravě snadno vykouzlíte sami – ochutnejte rozdíl – s osvěžujícími recepty si rádi vychutnáte zdravé nápoje, bez umělých aromat, cukru a chuti z vaší neškodlivých látek "uberBottle" – 100 Chceš mít svou láhev na pití 720°DGREE vždy u sebe. Jsi 100% spokojenost nebo vrácení peněz – vaše spokojenost je zaručena! 720°dgree znamená vynikající německý zákaznický servis se stovkami tisíců šťastných zákazníků.
Značka720°DGREE #ad
Výrobce720°DGREE #ad
Výška6.57
Délka2.6
Šířka2.6
Číslo dílulocalization_B08BJCKGB5