Top 10 Solar Figuren Garten – Venkovní svítilny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Qedertek

#ad

Qedertek Solární světla pro venkovní použití na zahradu – 6 ks 12 LED solárních lamp pro venkovní použití s realistickým efektem plamene IP65 vodotěsné zahradní pochodně, solární pro zahrady, cesty,

#ad
Qedertek #ad - Za soumraku lze světlo automaticky zapnout pomocí uložené elektřiny. Iroká oblast použití: solární světlo plamene je perfektní pro dům, vánoce, dvůr, grilování, Halloween oslavy, svatby, kempování, zahradu, zahradní dekorace a zahradní party, cestu, pro vytvoření perfektní atmosféry táboráku.

Náš tým zákaznických služeb vám rád pomůže při řešení problému. Garantovaná spokojenost: 30denní záruka vrácení peněz z jakéhokoli důvodu, 12měsíční omezená záruka na vady výrobce s celoživotní technickou podporou. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Ip65 vodotěsné: vyrobeno z abs materiálu, s vodotěsným ip65, může zahradní světlo nadále pracovat za různých povětrnostních podmínek, bez obav o déšť, sníh a cukrovou polevu, což je vhodné pro venkovní použití. Je to nejlepší dekorace pro zahradu, party, dvůr, BBQ a kempování.

Snadná instalace a se světelným senzorem: jednoduchá instalace solárního světla s efektem plamene k demontáži. Solární lampa pro venkovní použití s plameny: qedertek solární světlo plamene s 12 LED je bezpečnou alternativou k efektu skutečného "plamene". Solární provoz, žádné dodatečné náklady, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. K dispozici jsou pouze dva spínače on/off a mod pro snadné ovládání světla. Během dne přemění solární panel sluneční světlo na elektřinu a nabije baterii.
ZnačkaQedertek #ad
VýrobceQedertek #ad
Výška1.18
Délka1.97
Hmotnost1.79
Šířka1.97
Číslo díluSS-TYN-6
ModelkaSS-TYN-6

2. FLOWood

#ad

Solární lampa pro venkovní použití, 2 kusy, plápolající 110 cm, vodotěsnost IP65,, FLOWood Solární světla pro venkovní použití na zahradu, 96 LED velkých solárních pochodní pro venkovní použití

#ad
FLOWood #ad - Zákaznický servis produkty flowood podléhají 30denní záruce vrácení peněz. Díky světlému záření je optimálním společníkem pro akce v přírodě, jako jsou rodinné oslavy, zahradní dekorace, který vytváří teplou, grilovací party a kempování.

Po plném nabití může zahradní svítidlo běžet cca 5 – 8 hodin. Produkt nám můžete zaslat zpět do 30 dnů od obdržení objednávky, abyste obdrželi plnou náhradu za váš nákup. Ujistěte se, jednoduše instalujte na libovolné místo, že spínač před použitím zapnete. Dlouhá životnost kompaktní zahradní pochodně jsou ip65 vodotěsné a odolné proti povětrnostním vlivům. Krásný efekt tanečního plamene lampa plamene s 96 kusy led od flowood má živý taneční efekt plamene, romantickou atmosféru.

Díky integrovanému světelnému senzoru se světla automaticky zapnou v noci a ve dne se vypne. Dné kabelové spojení každý kus má zabudovanou baterii, která se přes den nabíjí solární energií a v noci nabízí LED žárovku proud. Snadná instalace: Žádná kabeláž, vychutnejte si teplou kapesní svítilnu. Proto jsou obzvláště vhodné pro venkovní prostory jako zahrada, balkon a terasa. Se dvěma prodlužovacími trubkami činí skutečná výška 110 cm, hmotnost 490 g.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška12.99
Délka7.87
Šířka5.12
Číslo dílu315
Modelka315
Záruka1 rok.

3. Moxled

#ad

6 ks solárních pochodní s realistickým efektem plamene, zahrady,, solární světla pro venkovní použití, Moxled Solární lampy pro venkovní použití na zahradu, vodotěsnost IP65, dvorky, zahradní pochodně

#ad
Moxled #ad - Můžete jej použít na cesty, svatbě nebo v jakémkoli venkovním prostředí. Snadná instalace – bez kabeláže, dvorek, které umožňuje přímé sluneční záření na panelu. Ip65 vodotěsné a široce rozšířené – kompaktní solární světla jsou vyrobena z kvalitního plastu abs pro venkovní použití, kempování, terase, na palubě, navržená s ochranou IP65, na lavici, při grilování, na zahradě, na party, do bazénu, plotu, která vydrží po celý rok za všech povětrnostních podmínek.

Každé svítidlo plápolají teplá bílá světla, imituje extrémně realistické a přirozené taneční plameny. Nainstalujte jej jednoduše na trávník, kamkoli můžete dostat slunce, balkon, co je 6 – 8 hodin nabíjení pracovní doba se v zimních dnech zkracuje. Solární lampy pro venkovní použití na zahradu – solární lampy moxled pro venkovní použití s 12 led diodami vám nabízí realistický efekt plápolajícího plamene. Pokud máte problémy se solárním světlem plamene, neváhejte nás kontaktovat.

Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám zaručili příjemný zážitek z nakupování. Solární pochodně s automatickým zapnutím/vypnutím – tato solární svítilna shromažďuje sluneční energii po celý den pod přímým slunečním zářením, poté se za soumraku automaticky zapne a za svítání vypne. Každé solární zahradní světlo "hoří" až 8 – 12 hodin poté, před vložením do země stiskněte tlačítko "ON" na zadní straně. Díky světlému záření je optimálním společníkem pro akce v přírodě, jako jsou rodinné oslavy, grilovací party a kempování.
ZnačkaMoxled #ad
VýrobceMoxled #ad
Hmotnost2.58

4. FVTLED

#ad

Bodové zahradní svítidlo, automatické zapínání/vypínání ovládané světelným senzorem, vodotěsné, stupeň krytí IP65, venkovní svítidlo, Fvtled solární zahradní svítidlo, 96 LED diod, teplé světlo

#ad
FVTLED #ad - Plamen 96led čipy, teplá bílá, const antly blikající změny, Imitieren tvar přírodních plamen. Solární světla jednoduše pro montáž bez drátu, žádné náklady na energii, sestavení a montážní v méně než jednu minutu.

Ip65 vodotěsný: na s schutzart ip65 k odolné dešti, Hinterhoefe, můžete je v Poolsides, stezky nebo každý venkovní prostředí. Best design dekorace pro všechny outdoorové akce, kempování, krycí, Barbecue, party, zahradu, dvůr, stezky, Patio, zahradní světla pro festival Hochzeitsfeier vánoční atmosféru dekorace. Světelný senzor: se v šeru automaticky zapne a vypne se při tagesanbruch. Spora energie a životního prostředí: solární nabíjení u, pohon dlouho arbeitszeit, horní vloženou Solarpanel, Selbstsolarenergieaufladung, poháněný 2200 mAh Lithiumionen dobíjecí baterie, žádné elektrické potřeby.
ZnačkaFVTLED #ad
VýrobceSUMAOTE #ad
Výška31.5
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo díluSUde_WS103
ModelkaSUde_WS103

5. Herefun

#ad

Terasová dekorace, zahradní dekorace se špičatou do země,, zahradní dekorace, vodotěsné solární světlo, venkovní solární lampa pro venkovní použití, Herefun Solární světla Měsíc, elf/květinová víla

#ad
Herefun #ad - Tato solární zahradní dekorace je skvělým dárkem pro různé příležitosti. Snadná montáž: jednoduše našroubujte díly a posuňte spínač na "ON", velmi snadná instalace a používání. Automatické zapnutí/vypnutí: po plném nabití během dne při přímém slunečním záření se solární světla pro venkovní dekoraci zahrady večer automaticky zapnou a při východu slunce vypnou.

Iroké spektrum použití: výška výrobku činí cca 84 cm, terasu, cestu, skvělá dekorace pro každou zahradu, trávník, ať už ve dne nebo v noci. Solární pohon: světlo se samo nabíjí díky solární technologii na slunci. Přináší do vaší zahrady romantickou a teplou atmosféru.

Jedinečný design: tato solární lucerna s jedinečným dutým vzorem, popraskané skleněné koule, vysoce kvalitní, v noci osvětluje vaši zahradu a vytvoří nádhernou pohádkovou atmosféru. Solární světla na zahradu můžete umístit kamkoli chcete. Solární světla měsíce se ve dne automaticky nabíjí a v noci se automaticky zapne, aby šetřila energii a peníze, skvělé jako zahradní dekorace.
ZnačkaHerefun #ad
VýrobceHerefun #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka1.97
Modelka3268

6. Ciskotu

#ad

Venkovní, LED vodotěsné zahradní dekorační figurky, zahradní dekorace, kreativní vánoční dárek pro ženy/maminky/muže, 8 světelných režimů, Ciskotu Solární svítící sovy, vhodné pro

#ad
Ciskotu #ad - Doba nabíjení činí 8 hodin v závislosti na ročním období, doba svícení 6 – 9 hodin. Kreativní dárek tato zahradní dekorace sovy se dodává v dárkové krabičce, která je nejlepším vánočním dárkem, narozeninový dárek pro ženy/muže/matky/rodinu/přátele; jedná se o velmi praktický a kreativní dárek. Solární pohon vynikající zahradní dekorace venkovní zahradní osvětlení se solární energií a nevyžaduje žádné dodatečné připojení k napájení, takže je můžete umístit kamkoli.

S integrovaným světelným senzorem se solární světelný řetěz automaticky zapne v noci a během dne se vypne. Realistický design sovy dekorativní zahradní dekorační svítidlo ve tvaru sovy je realistické, stejně jako skutečný pták. Ideální pro osvětlení a ochranu vaší zahrady a k udržení daleko od hlodavců a jiných ničivých zvířat. 8 světelných režimůsolární zahradní figurky sovy se dodávají s dálkovým ovládáním, pomocí kterého můžete nastavit jas světla, osm světelných režimů a funkci časovače, solární světlo sovy můžete jednoduše ovládat z dálky.

Zahradní dekorace odolná proti povětrnostním vlivům pro venkovní použití solární zahradní dekorace sovy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pryskyřicového materiálu a jsou vodotěsné, dvorku, stromům, včetně deště a sněhu upozornění: Solární panel však neponořujte do vody. Překrásná zahradní dekorace ve tvaru sovy, takže vydrží všechny povětrnostní podmínky, pro venkovní použití propůjčí vaší zahradě, plotu, trávníku nebo květinovému záhonu nádherné barvy.
ZnačkaCiskotu #ad
VýrobceCiskotu #ad
Výška7.87
Délka7.87
Šířka1.97

7. KESSER

#ad

KESSER® Zahradní svítilna, odolný proti povětrnostním vlivům, 33 LED žárovek plamen s nástěnným držákem + kolíkem do země, 4dílná sada, zahradní solární světlo,, světelný senzor, solární světla

#ad
KESSER #ad - Zahradní lampa je díky mnoha možnostem montáže mimořádně flexibilní a dá se mnohostranně namontovat. Se solární zahradní lampou od kesser proměníte svou zahradu nebo balkon v oázu pohody s atmosférickým světlem. Ušetříte tak spoustu peněz a zajistíte udržitelné osvětlení ve vaší domácnosti. Realistická elektrická svítilna se spustí pomocí integrovaného soumrakového senzoru nebo ručně přes vypínač zapnutí/vypnutí.

Přes běžné sluneční světlo stačí pouze 6–8 hodin nabíjení intenzivního světla po celkovou dobu 10–12 hodin. Naše moderní solární světlo je velmi oblíbené v mnoha domácnostech a nabízí optimální zdroj světla. Navíc integrovaná ochrana ip65 zaručuje ideální ochranu před špatným počasím, díky čemuž je zahradní svítilna vedle interiéru ideální pro venkovní použití a má obzvlášť dlouhou životnost. Realistický efekt plamene simuluje příjemně teplé blikání světla. Ale také skryté nástrahy a viditelné kabely jsou minulostí.

Lucernu lze připevnit na stěnu, pomocí dodávaných kolíků do země jednoduše a flexibilně zasunout do země nebo například přišroubovat na dlaždici. S vysoce kvalitní solární zahradní lampou od firmy kesser se ponoříte do své zahrady do náladové atmosféry, postřikovači trávníku a je navíc dokonce chráněna proti prachu, protože naše moderní světla jako pochodně plápolají. Díky tomu je vaše zahrada absolutním zlatým hřebem a skutečným poutačem pozornosti, se kterým zapůsobíte na své přátele, rodinu a vaše sousedy. Ideální pro každou oslavu!
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad

8. Sayapeiy

#ad

Automatické zapnutí/vypnutí,, zahradní pochodně, solární světla s realistickými plameny, 33 LED osvětlení plamene, Sayapeiy Solární lampy pro venkovní použití, solární plameny, vodotěsnost IP65

#ad
Sayapeiy #ad - Dlouhá doba provozu: tyto zahradní pochodně pro venkovní použití jsou vybaveny vysoce účinným solárním panelem a po úplném nabití mohou pracovat 8–10 hodin v létě a 4–6 hodin v zimě. Jednoduché nastavení: není nutné žádné kabeláže. Zákaznický servis: pokud máte problémy se solárním světlem plamene, co bude v našich silách, neváhejte nás kontaktovat.

Doba nabíjení činí cca 8 hodin. Upozornění: že jako solární produkt je doba osvětlení ovlivněna počasím. Solární světla pro venkovní použití: toto solární světlo plamene je bezpečnou alternativou k pravým "plamenům". Uděláme, abychom vám zaručili příjemný nákupní zážitek. Se dvěma prodlužovacími trubkami činí skutečná výška 58 cm. Solární světla můžete instalovat na trávník, zahradu a cesty.

Solární zahradní pochodně pro venkovní použití: toto světlo s plamenem shromažďuje sluneční energii po celý den pod přímým slunečním zářením a pak se automaticky rozsvítí pouze ve tmě/noci. Namontujte jej tam, kde není stín před stromy a budovami. Vodotěsné solární světlo ip65 s tancujícím plamenem bylo postaveno, aby po celý rok odolalo všem povětrnostním podmínkám. Solární světlo je napájeno solární energií. Poskytněte perfektní atmosféru táboráku pro vaši zahradu, gril a kempování.
ZnačkaSayapeiy #ad
Výška22.83
Délka22.83
Hmotnost1.96
Šířka3.94
Číslo díluHU-XI-201
Modelka6099s

9. FLOWood

#ad

FLOWood Solární světla, 33 LED velká solární lampa, trávníky, solární pochodeň zahradní pochodně, cesty, pro venkovní použití, výška 60 cm, dvorky, zahrady, 4 kusy, vodotěsnost IP65

#ad
FLOWood #ad - Dlouhá životnost kompaktní zahradní pochodně jsou vyrobeny z kvalitního ABS plastu a jsou vodotěsné a odolné proti povětrnostním vlivům. Dné kabelové spojení každý kus má zabudovanou lithiovou solární baterii 2200 mah, která se přes den nabíjí solární energií a v noci nabízí LED žárovku proud.

Krásný efekt tanečního plamene lampa plamene s 96 kusy led od flowood má živý taneční efekt plamene, romantickou atmosféru. Také jako nástěnné svítidlo zahradní pochodně lze také flexibilně přetvořit na nástěnná svítidla, takže můžete svítidla libovolně používat v podlaze nebo na stěnu. Po plném nabití může zahradní svítidlo běžet cca 5 – 8 hodin. Díky integrovanému světelnému senzoru se světla automaticky zapnou v noci a ve dne se vypne.

Proto jsou obzvláště vhodné pro venkovní prostory jako zahrada, balkon a terasa. Produkt nám můžete zaslat zpět do 30 dnů od obdržení objednávky, abyste obdrželi plnou náhradu za váš nákup. Díky světlému záření je optimálním společníkem pro akce v přírodě, který vytváří teplou, jako jsou rodinné oslavy, grilovací party a kempování. Zákaznický servis produkty flowood podléhají 30denní záruce vrácení peněz.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška23.62
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo dílu190304-solar lights-four
Modelka190304-solar lights-four

10. Luxari

#ad

Luxari Zahradní svítilna solární − 4 x realistické solární pochodně pro venkovní použití plápolající − vodotěsné zahradní světlo − automatické solární lampy, zahradní solární světla

#ad
Luxari #ad - Naše kompaktní led pochodně se perfektně hodí pro zkrášlení cest k bazénu, zahradě a terase. Solární svítilna luxari pro venkovní použití imituje realistické světlo s přirozeným plápoliním v teplých barevných odstínech.

S naší solární lampou se již vaše zahrada a venkovní prostory ponoří do teplého plápola! Rozhodnutí je co nejjednodušší: pokud nebudete spokojeni s nákupem našich zahradních pochodní pro venkovní použití, můžete je kdykoliv vrátit. Opravdový tanec plamenů! když se venku setmí, led solární zahradní světla se automaticky zapnou a rozšíří náladové světlo. Díky solárním světlům pro venkovní použití tak vzniká dojem živého ohně.

Při svítání se led svítilna automaticky přepne do režimu nabíjení a využívá denní světlo. Celé to dokonce až 3 roky po zakoupení! Déšť vám nemůže ublížit. Není nutné žádné kabeláže: jednoduše sestavte zahradní pochodně, postavte a zapněte solární plamen. Naše solární pochodně pro venkovní plápolající velké jsou voděodolné a vhodné pro zahradu a venkovní prostory.
ZnačkaLuxari #ad
VýrobceLAJD #ad
Výška0.2
Délka4.72
Hmotnost1.98
Šířka5.91
Číslo díluLu004
ModelkaLu004