Top 10 Rush Hour Spiel Erwachsene – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zygomatic

#ad

Asmodee | Zygomatic | Dobble | Rodinná hra | Karetní hra | 2-8 hráčů | Od 6+ let | 15+ minut | Německy

#ad
Zygomatic #ad - V originální verzi dobble máte symboly z různých oblastí. U dobble musíte najít a pojmenovat jediný symbol zobrazený na dvou kartách rychleji než vaši spoluhráči. 2 – 8 hráčů | od 6 let | až 15 minut hraní na každé hře | hra v němčině. Rozhodněte se při této party hře pro 1 z 5 různých herních variant a začněte. Dobble je rychlá a zábavná karetní hra pro velké i malé. Dobble je pozorovací a reakční hra pro celou rodinu, ve které hrají všichni hráči současně. Pokrývá karty a rychle se podívá, který symbol je na 2 kartách stejný.
ZnačkaZygomatic #ad
VýrobceZygomatic #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.55
Šířka3.15
Číslo dílu200960
Modelka200960
ZárukaŽádná záruka

2. Ravensburger

#ad

Lotti Karotti, klasika pro 2-4 hráče, rodinná hra pro děti a dospělé, desková hra pro děti od 4 let, Ravensburger 21556

#ad
Ravensburger #ad - Doba hraní cca 20 minut. Lotti karotti je nejlepší dětská hra s krásným designem a perfektně se hodí jako dárek pro děti k narozeninám, jako vánoční dárek nebo velikonoční dárek. Veselá desková hra pro malé i velké! tato hra od 4 let je velkou zábavou pro celou rodinu: Hráči odkrývají karty, aby mohli se svými zajíčky vyskočit do kopce – kdo jako první věc dorazí ke mrkvi se svým zajíčkem, vyhrál.

Ale pozor, cesta k mrkvi má mnoho překvapení: pokud se na velké mrkve otočí, v kopci se náhle otevřou díry a neklouzají, spadne dovnitř jeden nebo druhý zajíc.

Od roku 2001 je lotti karotti považována za jednu z klasik mezi dětskými hrami – různé nominace a ceny jako zařazení do seznamu dětských her potvrzují zábavný herní zážitek plný akcí. Ideální společná hra pro zábavné odpoledne hry pro 2–4 hráče: díky trvalému napětí, jednoduchým pravidlům hraní a krátkým herním kolům jsou i ti nejmenší přímo nadšeni.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška4
Délka10
Hmotnost0.66
Šířka10
Číslo dílu21556
Modelka21556

3. smart games

#ad

IQ Puzzler Pro, 3 režimy přehrávání, 8+ let, Puzzle Game with 120 Challenges, Smart Games

#ad
smart games #ad - 120 výzev ve 3 různých herních režimech iq-puzzler pro je další úrovní úspěchu prodeje IQ-Puzzler: 120 výzev ze tří různých herních režimů, včetně výzev ve 2D a 3D.
Značkasmart games #ad
VýrobceSmart Games #ad
Výška2.23
Délka1.5
Hmotnost0.03
Šířka0.43
Číslo díluSG 455US
ModelkaSG 455US
Zárukano

4. ThinkFun

#ad

Rush Hour Rozluznij korek

#ad
ThinkFun #ad - Bestseller Thinkfun Spiel. Eine herausforderung, die Ihr Gehirn trainiert. Empfohlenes Mindestalter: 8 Jahre. Fördert sequenzielles Grenzen und Planung.
ZnačkaThinkFun #ad
VýrobceThink Fun #ad
Výška8
Délka8.88
Hmotnost0.66
Šířka2.5
Číslo dílu44005000
Modelka44005000

5. KLASK

#ad

Magnetspiel aus Holz ab 8 Jahren, Preisgekröntes Geschicklichkeitsspiel für 2 Spieler, KLASK, Familienspiel in Spiel des Jahres Empfehlungsliste, Brettspiel für Familie, Erwachsene und Kinder

#ad
KLASK #ad - Klask ist für 2 spieler ausgelegt, die dazu dienen, wobei jede Partie etwa 10 Minuten dauert. Spielen sie Überall mit dem smarte spiele : klask ist wie ein tragbares Tischfußballspiel, bereits vollständig montiert und kann auf jeder ebenen Fläche gespielt werden. Neue ausgabe 2019 bestseller spiele : diese version beinhaltet verbesserte weiße magneten kekse 2.

0 mit abgerundeten ecken und PTFE-Aufklebern, Kratzer bei Spielern aller Altersgruppen zu reduzieren. Top party-spiel : klask wurde 2015 in schweden und norwegen als das beste party-spiel ausgezeichnet! Gesellschaftsspiele kinder und Erwachsene perfekt für gesellige Runden, sei es auf großen oder kleinen Feiern, für Familien oder einfach nur für Paare, die einen Spieleabend verbringen möchten. Richte ein turnier ein, um herauszufinden, wer sich als wahrer Champion erweist. Dadurch wird es zum perfekten Tischspiel für die Kneipe, ideal für spontane Unterhaltung und gesellige Runden. Klask sorgt für Spaß für alle! .

Sthetisch ansprechend knifflige spiele : mit sorgfalt entworfen und speziell für den Tischeinsatz in den exquisitesten Gegenden Dänemarks optimiert, präsentiert Klask ein ansprechendes Holzfinish, das dem Spiel eine besondere Note verleiht und es herausstechen lässt. Rasant und spannend familienspiele : greife schnell unter den tisch! strebe nach punkten, um deine Seite zu schützen, um zu punkten. Achte darauf, aber sei vorsichtig mit dem loch! nutze deinen magnetischen Griff und den Schläger, meide die Kekse Magneten und befördere den Ball ins Tor deines Gegners, deinen Schläger nicht in dein eigenes Tor zu bewegen!.
ZnačkaKLASK #ad
VýrobceOy Marektoy Ltd. #ad
Výška19.5
Délka14.5
Hmotnost3.9
Šířka6.2
Číslo díluKLASK2
ModelkaKLASK2
Zárukagesetzliche Gewährleistung

6. Ravensburger

#ad

Pokémon Labyrint, rodinná hra pro 2–4 hráče od 7 let, Ravensburger 26949

#ad
Ravensburger #ad - Lený bludiště se již mnoho let stará o napínavá herní kola a s Pokémony nyní ještě více zábavy ze hry. Již více než 30 let nadchne vzrušující klasika celou rodinu.

Po celé generace se pohybující se převody a hledání pokladů staly hlavním hře. Známá rodinná hra ravensburger pro 2–4 hráče od 7 let potěší děti i dospělé, doba hraní: 20–30 minut. Desková hra s malými pravidly a velkou zábavou: jednoduše přesouvejte destičky, sbírejte Pokémona a vyhrajte. Bláznivé bludiště: desková hra s tradicí. Tato společenská hra je skvělým a vhodným dárkem nebo suvenýry pro všechny fanoušky Pokémonů a postará se o skvělou zábavu při každém herním večeru.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2
Délka14
Hmotnost2.2
Šířka10
Číslo dílu26949
Modelka26949
ZárukaZáruka 2 roky

7. LOGOPLAY

#ad

Kalaha, Hra s kamínky, Bao, Mancala, Hra s drahokamy ze dřeva Samena vč. drahokamů, LOGOPLAY Hus

#ad
LOGOPLAY #ad - Masivní dřevěné provedení z tmavého dřeva semeny vč. Vzrušující strategická hra pro 2 hráče. Rozměry: hrací pole 25 x 44 x 2 cm, 6 cm, 7 cm, průměr prohlubně 4, hloubka prohlubně 1, hmotnost: 1310 g. Drahokamů 10-20 mm. Od 6 let - pozor! z důvodu spolknutí malých dílů NENÍ vhodné pro děti do 3 let! Používáme výhradně dřevo z ekologického plantážového pěstování.
ZnačkaLOGOPLAY #ad
VýrobceLogoplay Holzspiele #ad
Výška1.57
Délka4.92
Hmotnost2.89
Šířka17.32
Číslo díluLR834231-3
ModelkaLR8340-3

8. ThinkFun

#ad

Rush Hour Jr Board Game by Think Fun

#ad
ThinkFun #ad - Thinkfun ist der weltweit führende Anbieter von süchtig machenden Spielen, die Ihren Geist dehnen und schärfen. Klare anleitung - leicht zu erlernen mit einer klaren, hochwertigen Bedienungsanleitung.

Sie können sofort mit dem Spielen beginnen. Kommt mit 40 anfänger- und Experten-Herausforderungen, die immer schwieriger werden, wenn Sie durch sie spielen. Dieses logikspiel und stem-spielzeug enthält einen Eiswagen, Verkehrsgitter, 40 Herausforderungskarten, 15 blockierende Fahrzeuge und eine Spieltasche für einfache Reinigung und Aufbewahrung. Was sie bekommen - rush hour jr.

Entwickelt kritische fähigkeiten - gameplay bietet ein Stealth-Lernerlebnis, bei dem die Spieler logisches Denken und Planungsfähigkeiten entwickeln, während sie spielen. Ist die junior-version des weltberühmten rush hour spiels, das weltweit über 10 Millionen Exemplare verkauft hat. Mit mehreren herausforderungen – rush hour Jr.
ZnačkaThinkFun #ad
VýrobceThinkfun #ad
Výška8
Délka8.88
Hmotnost0.66
Šířka2.5
Číslo dílu44005041
Modelka44005041

9. ThinkFun

#ad

ThinkFun 76442 – Rush Hour Junior – známá logická hra pro mladší děti od 5 let. Úložná hra pro chlapce a dívky.

#ad
ThinkFun #ad - U dětí by mělo být brzy podporováno strategické a logické myšlení. Je to hloupé jen tehdy, když se vozík na led uvízne uprostřed silné uvíznutí a prostě se nedostane Můžete mu pomoci a ostatní vozidla šikovně odsunout stranou? O chladném ledu v létě sní všechny děti.

Díky praktickému vaku s sebou je hra Rush Hour Junior ideální činností proti nudě i na cestách. 40 úkolů v různých úrovních obtížnosti je speciálně přizpůsobeno úrovni mladších hráčů a je stejně návykových jako originál. Díky samovysvětlujícím pravidlům je hra Rush Hour trpělivost také ideálním dárkem pro děti. U juniorské verze se proto děti již od 5 let učí jednoduchým a hravým způsobem používat logické myšlení. Zábava při přemýšlení a dovádění pro hráče.
ZnačkaThinkFun #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2.52
Délka8.86
Šířka7.99
Číslo dílu76442
Modelka76442
ZárukaZáruka 2 roky

10. Ravensburger

#ad

Ravensburger 26738 – Take it easy! – Pokládací hra pro 1–6 hráčů, klasika Ravensburger, strategická hra od 10 let

#ad
Ravensburger #ad - Pouze ten, kdo klade souvislé barevné řady z jedné strany na druhou, může připustit a vyhrát nejvyšší počet bodů. Protože pak je nutné uvolnit ztrátu bodů a začít novou řadu.

Ležérní hra extra třídy: při této hře pro tankery nesmí být jeho spoluhráči zmást. Take it easy! skvělý dárek k narozeninám nebo k Vánocům, hra nabízí také jako samostatnou variantu mnoho výzev a spoustu potěšení. Take it easy! je motto, pokud nesprávná kartička zruší kompletní barevnou řadu krátce před cílem. Napínavá výzva pro všechny tanečníky od 10 let, skvělá zábava pro děti a dospělé, ideální pro každou herní noc. Klasika ravensburger pro 1 6 hráčů trénuje schopnost koncentrace a plánování komplexních operací a tahů dopředu. Hra nadchne mladé i staré již po mnoho generací.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška13.39
Délka9.17
Hmotnost1.93
Šířka2.17
Číslo dílu26738
Modelka26738
ZárukaZáruka 2 roky