Top 10 Rbic LED Streifen – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, DIY tvarování, Govee Neonový LED pásek 3 m, synchronizace hudby, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase. Trávíte s nimi fantastický čas. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou.

Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou WS2811 IC LED pásek 3M 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Rozsah dodávky: 1x 3m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Ws2811 rgb, ra>90 a žádné tmavé skvrny, s kompatibilním ovladačem, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek.

Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, šatnách, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, kuchyních, na party, na vánoce nebo svatby. Poklesy napětí atd. A lze jej použít také s arduino, raspberry Pi, K-1000C a dalšími programovacími ovladači. Fcob+ws2811 ic světelný pásek.

Ip30 není vodotěsný. Velmi rozšířené pro celou řadu míst. Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. Vysoce kvalitní světelné perly. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp611eb09gvk267L, SP105EB06XXCC17Y, SP108EB07DVJ568C atd. Díky silné přilnavosti drží světelný proužek pevně na dřevě a jiných čistých površích.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.26

3. ETRLNXY

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, RGBIC LED pásek 6 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 85 až 105 palců televizory Smart LED podsvícení, synchronizace s hudbou

#ad
ETRLNXY #ad - Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, synchronizace hudby a nastavení časovače, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripX", běžet podle rychlosti efektu, můžete použít 213 režimů sledování Dreamcolor, jasu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Rgbic led podsvícení tv 6 metrů dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 85 – 105 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 95 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 95 palců; Dreamcolor.

Loveeecký efekt je Anter. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Powerbankou, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 6 metrů lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.

Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, vytváří velmi málo tepla, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti přebití, ochranu proti zkratu, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad

4. Govee

#ad

Synchronizace hudby, na party, na doma, jako kuchyňská dekorace, 64 režimů scény, změna barvy, 5 m, RGBIC LED pásek 5 m, LED pásek Govee, do ložnice, na televizi, ovládání přes aplikaci, ovládání segmentů

#ad
Govee #ad - Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Segmenty pásku lze barvit. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku.

Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. Govee

#ad

Vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, střídání barev, ovládání aplikací

#ad
Govee #ad - Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, dovolené a životu.

Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.

Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. Govee

#ad

Herní a vánoční, 64+ scén, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, nastavitelný LED pásek, 11 hudebních her, ovládání RGB aplikací

#ad
Govee #ad - Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení.

Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. 84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek.

Upozornění: Světlo nelze splétat. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

7. SNADER

#ad

RGBIC LED pásek 12 V, perfektní do obývacího, Neonový LED pásek 3 m, flexibilní silikon pro kutily, stmívatelný a synchronizační hudba, s ovládáním aplikací a kompatibilitou Alexa/Google Assistant

#ad
SNADER #ad - Univerzální použití: tyto led pásky jsou ideální pro celou řadu použití, výlohy, schody, osvětlení pracovní desky atd. Jednoduchá instalace: instalace tohoto neonového světelného pásku je velmi jednoduchá a dodává se s upevňovacím kolíkem. Kromě toho musíte před použitím bezpodmínečně odstranit plastový pásek na konci dálkového ovládání, abyste zajistili, že je povrch čistý a bez prachu a udržujte jej tak suchý, že dálkové ovládání funguje správně.

Mnohostranné možnosti ovládání: tato led světelná páska podporuje celou řadu metod ovládání, jakož i google assistant a alexa. Jsou navíc vybaveny vodotěsnou konstrukcí IP65 a jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Inteligentní led pásky lze řezat podél linie řezu a přizpůsobit tak délku a tvar podle potřeby. Všestranné funkce: tyto 12 w, 3 metry dlouhé silikonové neonové led pásky jsou vyrobeny z kvalitního silikonového materiálu a nabízejí vynikající flexibilitu a trvanlivost. Upozorňujeme však, že odříznuté díly nelze dále používat.

Ať už chcete doma vytvořit romantickou atmosféru nebo vdechnout více života do svého obchodu nebo baru, obývací pokoje, podsvícení televize, chodby, bary, ložnice, jako např. Rgbic led pásky lze ohnout o 360 stupňů a lze je vytvořit v jakémkoli požadovaném DIY tvaru. Pomocí jednoduchého hlasového příkazu můžete světlo zapínat a vypínat, měnit barvy, včetně aplikací pro chytré telefony jako "Smart Life" a "Tuya Smart", přizpůsobit jas a nastavit scény a rychlosti. Osvětlení kuchyňské skříně, odkládací prostory, knihovny, vitríny, osvětlení kadeřnického stolku, tyto LED pásky jsou ideální volbou.
ZnačkaSNADER #ad
VýrobceLideka #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluLY-WFWL-01-NL
ModelkaLY-WFWL-01-NL

8. Tapo

#ad

S povrchovou úpravou Smart LED pásek, 16 milionů barev, 50 různých barevných zón, TP-Link Tapo RGBIC LED pásek 5 m, Hey Google Tapo L920-5, kompatibilní s Amazon Alexa, segmentové ovládání

#ad
Tapo #ad - Vezměte prosím na vědomí, že u této LED lišty není možné prodloužit. Personalizované osvětlení – vyberte si z 16 milionů barev nebo desítek přednastavených světelných efektů, přineste do svého života živou radost.

Přednastaveno pro pohodlí – našli jste své oblíbené osvětlení pro sledování filmů. Flexibilní instalace – ustřihněte ji na libovolnou délku a připevněte ji pomocí 3M lepidla na každý povrch. Hlasové ovládání – pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat světelnou lištu pomocí asistentů Alexa nebo Google český jazyk nelze zaručit. Vnější ochrana – snadná údržba a delší životnost díky polyuretanovému povlaku.

Ovládání segmentů diy – 5metrový světelný proužek má 50 různých zón pro individuální ovládání a kombinaci, které jsou vhodné pro každou náladu. Připojte jej svým způsobem – použijte jej se svým inteligentním asistentem, rozbočovačem nebo se připojte přímo k aplikaci Tapo. Uložte si jej jako nastavení, které si můžete jednoduše vybrat pro budoucí filmové večery. Ovládejte světelný proužek podle libosti.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0.06
Délka196.85
Hmotnost0.4
Šířka0.39
Číslo dílu1784500012
ModelkaTAPOL920-5
Záruka2 roky.

9. Govee

#ad

Govee RGBIC LED pásek, PC, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, USB provoz, LED podsvícení TV, dekorace, pro TV, party, synchronizace s hudbou

#ad
Govee #ad - Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party.

Ideální pro vánoční dekorace uvnitř. Přizpůsobení jasu, změna barvy, lze provést pomocí aplikace Govee Home. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, západ slunce, romantické, blikání, film, chodit s někým, např. Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Ráno, světlo svíček atd. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne.

S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně. Flexibilní ovládání: všechna nastavení, nastavení časovače, např. Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

10. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB USB LED pásky studená bílá COB FOB 2 m 320 LEDS/M LED pásek DC5V RA>90 bez stmívače flexibilní vysoká hustota pro TV PC podsvícení ložnice DIY dekorace interiér

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Obsah balení: 1x 2m fcob cob usb studená bílá 6000k LED pásky. Se silnějším páskem a šířkou 8 mm lze snadno instalovat na úzkých místech. Televizory, snadná obsluha. To je velmi užitečné pro montáž v rozích atd. Ekologické zdraví 6000 k fcob led pásek má povrch vyzařující cob světlo, světlo je rovnoměrné a měkké a neoslňuje.

Led pásek napájený přes usb plug and play, notebooky, počítače, stolní počítače, např. Lze jej použít pro celou řadu scénářů a přístrojů a lze jej zkrátit na požadovanou délku. Je pohodlný a měkký, s rovnoměrným a měkkým světlem a dobrým účinkem. Snadná instalace led pásky napájené usb lze ohýbat v libovolném úhlu např. A led pásek fcob nemá žádné černé skvrny na svítící ploše FCOB, neškodný pro pokožku a oči.

Při vaření. 5 v chladivě bílý usb fcob led pásek je ideální pro každodenní použití, že při řezání musíte řezat podél pájeného místa, např. Napájení přes každý přístroj s 5V USB výstupem, tablety atd. Tato led lišta fcob je vybavena USB portem. Dbejte prosím na to, aby byl nalepen na čistý/suchý/hladký povrch. Vezměte prosím na vědomí, aby nedošlo k poškození pásku.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology CO., Limited #ad
Výška0.94
Délka5.91
Hmotnost0.07
Šířka3.94
Číslo díluFCOB2M5V320LCW30-USB