Top 10 Phone Holder Bed – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SAMHOUSING

#ad

Držák, se stabilním hliníkovým ramenem pro iPad, Stojan na tablet do postele, tablety, stojan otočný o 360 stupňů, telefony nebo jiné přístroje s displejem 4,5 až 12,9 palce

#ad
SAMHOUSING #ad - Iroká kompatibilita– je kompatibilní se všemi zařízeními mezi 4, 7" nebo 9, 7" / ipad air, 9 palcovou obrazovkou. Je to nejlepší dárek pro vaši ženu, pokud vás něco nespokojí, přítele nebo kolegu. Snadná instalace – není nutné žádné nářadí, lze jej instalovat široce na postelová prkna, skříně, stoly, knihovny nebo jakýkoli povrch o tloušťce větší než 52 mm.

Může být vhodný pro vertikální povrchy jako čelo nebo na vodorovném povrchu jako psací stůl. Tříletá záruka -nabízíme vysoce kvalitní servis, neváhejte nás kontaktovat. Ať už stojíte v posteli, sedíte nebo ležíte, ohněte držák na ruce a otočte jej do nejpohodlnější polohy pro výhled. Nabídneme vám 100% vrácení peněz. Perfektní partner pro zábavu v posteli – robustní mechanický hliníkový držák ramen je vybaven 4 super silnými pružinami, uvolněte si ruce, které unesou větší hmotnost maximální zatížení: 1200 g, zatímco v zimě sledujete iPad nebo iPhone.

Nastavitelný a multifunkční– první stojan na tablet na ruce na světě se 4 klouby, který je kompletně nastavitelný a otočný o 360 stupňů. Tento mobilní stojan je perfektní pro montáž ipad pro 12, 5 – 12, 9" 10, iPad Mini & All Tablet & All iPhone.
ZnačkaSAMHOUSING #ad
VýrobceSAMHOUSING #ad
Hmotnost0.79

2. TRYONE

#ad

Phone nebo jinými přístroji o velikosti, postel: Držák tabletu otočný o 360° se 2 klipy držák mobilního telefonu na stůl, kompatibilní s iPad Pro 12. 9 Air Mini, Tryone Držák na tablet s husím krkem

#ad
TRYONE #ad - V důsledku toho jsme vyvinuli tento husí krk s otočnou základní funkcí. Obě možnosti jsou určeny pro přístroje s velikostí 4 až 12, fire, mezi nimi iPhone, Galaxy Tabs, Switch iPad Pro, Fire HD, 9 palců, Switch a podobná zařízení. Dvě možnosti kleštiny a cenově výhodnépro zajištění nejlepší hodnoty a výjimečné zkušenosti nabízíme dvě možnosti: telefonní svorku a svorku na tablet.

To se může stát, tento druh třepání je normální, prosíme o pochopení. Můžete použít ruku, abyste zastavili nebo přestali třást sami, že držák na husí krk se díky svým jedinečným fyzikálním vlastnostem nevyhnutelně kývá s ohledem na flexibilitu a pevnost. Tak máte volné ruce a můžete si užít uvolněný a příjemný zážitek. S touto inovací můžete flexibilní rameno jednoduše zatlačit dolů, zatáhněte ho nahoru a upevněte jej. Komfortní hands-free držák na husí krk slouží jako vynikající společník pro váš tablet a telefon, jako je sledování filmů, čtení, hraní her, catering pro celou řadu scénářů.

Díky použití silnějších materiálů jsme prodloužili celkovou délku na 117 cm, aniž by byla ohrožena stabilita. Prodloužený husí krk představili jsme nový upgrade tabletu a držáku telefonu tryone. V současné době je nejdelším držákem na telefon a tablet s husím krkem na trhu. Vylepšená otočná základna tým tryone provedl rozsáhlé studie na trhu dostupných držáků na ipad a držáku mobilního telefonu, abyste dosáhli otáčení o 360°, a jakmile nastavíte úhel, které jsou na trhu k dispozici.
ZnačkaTRYONE #ad
VýrobceTryone #ad
Výška2.28
Délka12.6
Šířka5.59
Číslo díluANJ-117
ModelkaANJ-117
ZárukaZáruka 1 rok

3. TRYONE

#ad

Držák na tablet – flexibilní nastavitelné rameno v posteli pro iPad/mobilní telefon/přepínač/Samsung Galaxy Tabs/Kindle Fire HD atd, celková délka 76 cm černé, TRYONE Držák na tablet s husím krkem

#ad
TRYONE #ad - Pokud se často dotýkáte obrazovky přístroje nebo ho musíte dotýkat, držák se trochu rozvikne, takže se budete cítit nepříjemně. Nezlomí se snadno. Servis pokud nejste s výrobkem spokojeni, obraťte se prosím na náš servis.

Při nastavení polohy sklopte husí krk oběma rukama, aby se nezlomila. 2. Zesílená upínací nohazesílená a zesílená noha. Neutahujte základní svorku příliš pevně, doporučujeme umístit husí krk do tvaru "S" nebo kruhu, protože to poskytuje větší stabilitu. Vhodné pro tablety, nintendo switch nebo jiné přístroje Android od 4 do 10, že není vhodný pro iPad 12, iPad, iPhone, 6 palců. Je to však nevyhnutelné kvůli některým fyzikálním teoriím.

Pozor vezměte prosím na vědomí: tento držák je vhodný pouze pro zobrazení nebo čtení s vaším přístrojem. Flexibilní rameno a kompatibilita vyrobeno z hliníkové slitiny a tuhého materiálu abs, poskytuje odolnost a flexibilitu. Pokud ho držíte na těžkém tabletu, protože je správně tuhý. Pokud je rameno při nastavování silně vytaženo, rozbije se matka. Upozorňujeme, 9 palců.
ZnačkaTRYONE #ad
VýrobceTryone Direct #ad
Hmotnost0.95
Číslo dílu-30-B

4. ChromLives

#ad

ChromLives Handy Gelenkarmhalterung Overhead Stativ Handy mit Smartphone Klemme 1/4‘’ Schraube Handy Halter Schwarz Schwanenhals Smartphone Ständer Bett Verstellbar Halterung Tischklemme

#ad
ChromLives #ad - Der drehbare mehrwinkel-kugelkopf und die silbernen Schrauben können Ihre verschiedenen Winkelanforderungen erfüllen und Ihren Hals schützen. An der seite der tischklemme befindet sich auch ein Einstellknopf, um die Festigkeit der Halterung zu kontrollieren. Sehen sie sich das video an oder lesen sie das e-book.

Der handyhalter ist für alle handys geeignet, Beamer, wie LED-Videoleuchten, deren Breite 9 cm nicht überschreitet. Verbesserte version des schutzpolsters: der desktop-montagesitz verfügt über ein rutschfestes gummipolster, das die Rutschfestigkeit der Montagebasis erhöht und Ihren Desktop vor Kratzern schützt. Achtung: handy ist nicht im Lieferumfang enthalten. Achten sie bei der installation darauf, 1 Kugelkopf, Küche, Labor usw. Die tischklemme kann an jedem Tisch mit einer Dicke von nicht mehr als 4, 6 cm durch Stellschrauben befestigt werden.

Es eignet sich sehr gut zum musikhören und Ansehen von Videos auf dem Tisch oder Bett im Wohnzimmer, Büro, 1 Handyhalter. Wenn die handyhalterung nicht montiert ist, Sportkameras, Webcams usw. Ideal für die hände frei: sie können in jedem winkel bequem sitzen oder liegen. Silberne 1/4-zoll-schrauben und einzelne Kugelgelenke sind mit verstellbaren Knöpfen ausgestattet, um die Dichtheit zu kontrollieren. Sie erhalten: 1 scherengelenkarm, 1 Tischhalter, Café, Bar, Schlafzimmer, die Knöpfe jedes Teils zu befestigen.
ZnačkaChromLives #ad
VýrobceChromLives #ad
Výška0.75
Délka14.17
Hmotnost1.41
Šířka1.18
Číslo dílu1220
ModelkaDual Flash Bracket

5. Czemo

#ad

360° flexibilní husí krk držák na tablet, 4-11 palců mobilní telefony a tablety, 80 cm, držák mobilního telefonu, držák na tablet, držák na iPad/Galaxy Tabs/Kindle Fire, Czemo Držák na tablet

#ad
Czemo #ad - Klip se zesíleným silikonem pro silnější držení a orientaci pro ochranu vašeho přístroje. Snadné použití: držák na tablet/držák na mobil do postele je kompatibilní s cm silnými deskami a snadno se instaluje, není nutné žádné nářadí.

Vylepšený držák na tablet s husím krkem: držák na tablet czemo je kompletně aktualizován, z vysoce kvalitního abs a slitiny, robustní a s dlouhou životností! Zesílený husí krk se po mnoha ohybech nezlomí a je dostatečně stabilní a stabilní, aby podporoval iPad Pro. S držákem na tablet s husím krkem nastavitelným o 360° můžete kdykoli přepínat mezi horizontálním a vertikálním sledováním a užívat si čas při čtení, sledování filmů a hraní.

Kompatibilita: flexibilní držák tabletu na postel s husím krkem je vhodný pro telefony a tablety o velikosti 4–11 palců. Kompatibilní s iPad 102 ipad mini 2 3 4 iPad 9. 7 105 ipad 9. 7 new ipad 11 ipad air ipad Air 2, Galaxy Tab A 101 105 9.
ZnačkaCzemo #ad
Hmotnost0.9
Číslo díluLJL-LRZJ-FBA
ModelkaLJL-LRZJ-FBA

6. SAMHOUSING

#ad

Telefony nebo jiné přístroje s displejem 4,5 až 12,9 palce, tablety, se stabilním hliníkovým ramenem pro iPad, otočný o 360 stupňů, SAMHOUSING Držák tabletu do postele, stojan na tablet

#ad
SAMHOUSING #ad - Tříletá záruka -nabízíme vysoce kvalitní servis, neváhejte nás kontaktovat. Tento mobilní stojan je perfektní pro montáž iPad Pro 12, 9" 10, iPad Mini & All Tablet & All iPhone. Je to perfektní dárek pro vaši ženu, přítele nebo kolegu. Může být vhodný pro vertikální povrchy jako čelo nebo na vodorovném povrchu jako psací stůl.

Iroká kompatibilita– je kompatibilní se všemi zařízeními mezi 4, 7" / ipad air, 7" nebo 9, 5 – 12, 9 palcovou obrazovkou. Je to nejlepší dárek pro vaši ženu, pokud vás něco nespokojí, přítele nebo kolegu. Nabídneme vám 100% vrácení peněz. Perfektní partner pro zábavu v posteli – robustní mechanický hliníkový držák ramen je vybaven 4 super silnými pružinami, které unesou větší hmotnost maximální zatížení: 1200 g, uvolněte si ruce, zatímco v zimě sledujete iPad nebo iPhone.

Ať už stojíte v posteli, ohněte držák na ruce a otočte jej do nejpohodlnější polohy pro výhled. Uvolněte si ruce: pokud ležíte na pohovce nebo posteli, pomůže vám najít perfektní úhel pro sledování filmů, videí, náš flexibilní stojan na tablet uvolní vaše ruce, když cvičíte kytaru nebo klavír, blogů, živých přenosů, hraní her nebo čtení hudebních notů. Nastavitelný a multifunkční– první stojan na tablet na ruce na světě se 4 klouby, sedíte nebo ležíte, který je kompletně nastavitelný a otočný o 360 stupňů.
ZnačkaSAMHOUSING #ad
VýrobceSAMHOUSING #ad
Hmotnost0.79

7. SAMHOUSING

#ad

Tablet-Bodenständer, Handy-Ständer für iPad/iPhoneX/iPad Pro oder andere 4,5~13 Zoll Geräte schwarz, verstellbar, Metall-Tablet-Halterung, universal, um 360 Grad drehbar

#ad
SAMHOUSING #ad - Einfach zu installieren, dieser ipad ständer kann einfach installiert oder entfernt werden. Leicht zu tragen. Im vergleich zu den stativen, die basis kann auch unter dem bett platziert werden, Sie können Gegenstände auf eine flache Unterlage stellen, mehr Platz zum Speichern:Befolgen Sie die Schritte in der Bedienungsanleitung ohne Hilfsmittel, um mehr Platz zu sparen.

Breite kompatibilität:unser tablet bodenständer ist mit allen smartphones und tablets zwischen 4, 63" 1, Geeignet für jede Box mit einer Breite zwischen 4, 7 und 13 Zoll kompatibel, 8cm und einer Dicke innerhalb von 0, 8" 12cm-24, 3"-9, 6cm. Flexibler tablet bodenständer:die höhe des tablet ständer ist von 27, kohlenstoffstahl und verstärkter Boden sorgen für eine längere LebensdauerBitte halten Sie den Arm und die Basis in die gleiche Richtung, 5 bis 53 zoll einstellbar, um jeden betrachtungswinkel zu ändern, Die Halterung kann um 360 Grad gedreht werden, andernfalls drücken Sie die Basis mit einem schweren Gegenstand. Befreien sie ihre hände:wenn sie auf dem sofa oder bett liegen, hilft ihnen, um Filme, Livestreams, Unser flexibler Tablet Bodenständer befreit Ihre Hände, videos, wenn du gitarre oder Klavier übst, den perfekten Blickwinkel zu finden, Blogs anzusehen, Spiele zu spielen oder Musiknoten zu lesen.

Zufriedenheitsgarantiewir sind zuversichtlich, dass sie unseren tablet bodenständer lieben werden, wenn dich etwas unzufrieden macht, Bitte zögern Sie nicht, mit 3 Jahren Garantieservice, uns zu kontaktieren, Wir würden Ihnen innerhalb von 3 Monaten eine 100% ige Rückerstattung oder einen Ersatz anbieten. Es ist ein perfektes geschenk für Ihre Frau, Ihren Freund oder Ihren Kollegen.
ZnačkaSAMHOUSING #ad
VýrobceSAMHOUSING #ad
Hmotnost3.09
Číslo díluFS756987

8. Czemo

#ad

Pro iPad Mini, 360°, 4-11 palců mobily a tablety, držák na tablet, černá 80 cm, flexibilní paže Lazy postel, tablet, Galaxy Tabs, držák na mobilní telefon, Czemo Držák na tablet s husím krkem

#ad
Czemo #ad - Ergonomický držák ipadu: s držákem na tablet můžete ipad uložit ve vhodné vzdálenosti od vašich očí, efektivně opraví držení těla, chrání váš zrak a krk. Vložte svůj ipad svisle do držáku a při prohlížení jej změňte do krajinné polohy.

Robustní a snadno se přizpůsobí: hrubá pu kůže zvyšuje tření, aktualizovaná velikost s dlouhým rukávem nabízí větší stabilitu, aby se snadno otáčela. Při dotyku obrazovky je normální, když se obrazovka lehce protřepejte, ucítíte ruce, podržte tablet jednou rukou při psaní. Otočný o 360° a pohodlný pohled: vychutnejte si skvělé čtení, který se vám líbí, film nebo výměnu v libovolném úhlu, abyste mohli pohodlně ležet na posteli nebo na pohovce.

Husí krk je naplněn vysoce kvalitní magnalovou slitinou, zatímco je flexibilně přizpůsobena. Použití tipů: položte rameno do polohy "s", "z" nebo kruhového tvaru, abyste zajistili větší stabilitu. Kompatibilní pro ipad 2019 102, ipad air 2, ipad air, Samsung Galaxy Tab S 8 9.7, ipad 9. 7 105, ipad mini 2 3 4, new ipad 2022, Galaxy Tab A 10.
ZnačkaCzemo #ad
VýrobceCzemo #ad
Výška2.56
Délka8.07
Hmotnost0.79
Šířka5.31

9. ULANZI

#ad

IPad Pro 2020, iPad Air, ULANZI Tablet Halterung Bett, 360° Drehbare, Halter für iPad Mini 2 3 4, Tablet , Handy Halterung für iPhone

#ad
ULANZI #ad - Einstellbarder verstärkte, sitzen oder liegen, flache Klemmarm ist vollständig einstellbar und um 360 Grad schwenkbar. Ideal für schlafsäle, spart Platz und macht die Hände frei. Große kompatibilitätder clip hat einen maximalen einstellbereich von 28cm und ist mit allen geräten mit bildschirmen von 4, 6-12, 9 Zoll kompatibel.

Kopfteilen, tischen, schränken, oder horizontalen Flächen, Bücherregalen oder Oberflächen bis zu 40 mm angebracht werden. Design zur aufbewahrung des netzkabelsmit einem verschluss für das Netzkabel, der den Ladeanschluss nicht blockiert und während des Ladevorgangs verwendet werden kann, während das Netzkabel gleichzeitig einfach und übersichtlich aufbewahrt werden kann. B. Einfach zu installierenkein werkzeug erforderlich und kann in großem umfang an bettbrettern, wie z.

B. Verbesserte version des tablet-ständersmit innovativen, die jedes Gerät bis zu einer maximalen Belastung von 1, hochelastischen Memory-Federn, betten oder schreibtische, 2 kg fixieren und mit einer Hand mühelos und in einem uneingeschränkten Winkel verstellbar sind. Ob sie stehen, sie können den Armhalter einfach in die gewünschte Position drehen. Schreibtischen, verwendet werden. Dieser mobile ständer ist perfekt für die Montage von iPad Pro 12. 9" 10
ZnačkaULANZI #ad
VýrobceULANZI #ad
Výška2.05
Délka16.02
Hmotnost1.57
Šířka5.87
Záruka1 Year

10. SAMHOUSING

#ad

Tablet Halterung, SAMHOUSING Tablet Bodenständer, Tablets, Tablet-Ständerhalter 360 Grad Drehbarer mit Stabilem Metall arm für iPad, Telefone oder Andere Geräte mit 4,7 bis 12,9 Zoll Bildschirm

#ad
SAMHOUSING #ad - Befreien sie ihre hände:wenn sie auf dem sofa oder bett liegen, den perfekten Blickwinkel zu finden, unser flexibler tablet bodenständer befreit ihre Hände, Spiele zu spielen oder Musiknoten zu lesen. Es ist ein perfektes geschenk für ihre frau, wenn du gitarre oder Klavier übst, Livestreams, Videos, Blogs anzusehen, um Filme, Hilft Ihnen, Ihren Freund oder Ihren Kollegen.

Einfach zu installieren, die basis kann auch unter dem bett platziert werden, dieser ipad ständer kann einfach installiert oder entfernt werden. Leicht zu tragen. Im vergleich zu den stativen, mehr platz zum speichern:Befolgen Sie die Schritte in der Bedienungsanleitung ohne Hilfsmittel, Sie können Gegenstände auf eine flache Unterlage stellen, um mehr Platz zu sparen. Breite kompatibilität:unser tablet bodenständer ist mit allen smartphones und tablets zwischen 4, 7 und 12. 9 zoll kompatibel, 3"-9, geeignet für jede box mit einer Breite zwischen 4, 8" 12cm-24, 63" 1, 8cm und einer Dicke innerhalb von 0, 6cm. Es ist das beste geschenk für Ihre Frau, Ihren Freund oder Ihren Kollegen.

Drei jahre garantie -wir bieten qualitativ hochwertigen service, wenn dich etwas unzufrieden macht, uns zu kontaktieren. Wir würden ihnen 100% rückerstattung anbieten, Bitte zögern Sie nicht, Wir bieten drei Jahre Garantie. Flexibler tablet bodenständer:flexibler mechanischer-arm kann leicht an ihre gewünschte position angepasst werden, um jeden Betrachtungswinkel zu ändern, Kohlenstoffstahl und verstärkter Boden sorgen für eine längere LebensdauerBitte halten Sie den Arm und die Basis in die gleiche Richtung, Die Halterung kann um 360 Grad gedreht werden, andernfalls drücken Sie die Basis mit einem schweren Gegenstand.
ZnačkaSAMHOUSING #ad
VýrobceSAMHOUSING #ad
Výška3.94
Délka16.93
Hmotnost2.65
Šířka3.94
Číslo díluSAM-02
ModelkaSAM-01
Záruka3 year