Top 10 Osram Canbus Adapter LED H7 – Světla pro denní svícení automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips automotive lighting

#ad

řešení 3 v 1, Adaptér CANBus pro Philips Ultinon Pro6000 H7-LED, blikání a stmívání, zabraňuje výstražným hlášením na přístrojové desce

#ad
Philips automotive lighting #ad - Záruka až 3 roky****. Navštivte kdykoli na adrese philips. Com/led-silniční homologace led seznam kompatibility philips Ultinon Pro6000** a zkontrolujte, zda je pro montáž do modelu vašeho vozidla zapotřebí doplňkové příslušenství.

S třídou ochrany ip65 jsou chráněny před pronikáním prachu a vody, abyste si mohli užívat radost z jízdy po dlouhou dobu. Byly schváleny spolkovým úřadem pro motorová vozidla KBA pro použití ve veřejné silniční dopravě pro vybrané modely vozidel***. Adaptér philips 3 v 1 led canbus zajišťuje bezproblémové fungování led philips ultinon pro6000 ve vašem vozidle. Adaptéry philips led canbus jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů a vydrží velké fyzické i tepelné zatížení.

V souladu s emi s ohledem na elektromagnetické rušení. Nově integrovaný kondenzátor zabraňuje rušivým světelným efektům, jako je blikání nebo stmívání LED světla na začátku a během jízdy. Zabraňuje chybným chybovým hlášením v přístrojové desce u vozidel s detekcí poruch žárovek a problémům u vozidel s chybnou funkcí vypnutí světla.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Číslo dílu18952X2
Modelka72837794
Záruka3

2. KIMISS

#ad

Canbus led h7osram h7h7 adaptér osram 55w led dekodér lampa filtr Canceller Canceller Advertenc, KIMISS h7 led canbusled canbus adaptér osram 55w fil

#ad
KIMISS #ad - Stabilní výkon. Odstraňujte chybová hlášení a světlomety na přístrojové desce. Po instalaci sady led světlometů se výstražný kód na přístrojové desce účinně zastaví. Vhodné pro všechny Aftermarket-LED sady pro H7.

Super dekodér: použijte sadu led světlometů h7. Má silnou stabilitu a vynikající výkon. Relé kondenzátorová jednotka je vyrobena z kvalitních materiálů a je proto vhodná pro většinu vozidel, která jsou vybavena komplexními systémy nákladního automobilu. Vyřešit problém s chybami tento dekodér může vyřešit problémy s blikáním světlometů, rádiových rušení, vypnutých LED světel při startování motoru atd.

Kdy byste si měli vybrat? pokud máte v autě nainstalovanou sadu led osvětlení, ale vnímáte efekt blikání nebo stroboskopu a chybové nebo výstražné kódy, pak jsou tyto kondenzátory pro mazání kódu vaším řešením. Tento dekodér je pár 2 kusy pro sadu dekodérů led světlometů. A efektivně eliminovat blikání LED žárovek.
ZnačkaKIMISS #ad
VýrobceKIMISS #ad
Číslo díluKIMISSQC15549-euhtsj
ModelkaKIMISSQC15549-euhtsj

3. Qiilu

#ad

2 kusy dekodéru Canbus LED světlometů H7 chybový kód varování Canceller Anti Hyper Flash bez chyby adaptér zátěžového odporu

#ad
Qiilu #ad - Pár h7 superior led dekodérů, aby při instalaci led světel nebyl zaručen žádný záblesk nebo chyby. Rychlé a okamžité spuštění, pohodlná obsluha. Vysoce kvalitní abs a kovový materiál, vynikající odvod tepla, hliníkové pouzdro, velký odpor, dlouhá životnost.

Jedná se o led světlomety canbus kabelový svazek proti blikání, dekodér odporu lamp, bezchybná sada pro přestavbu H7. Může vyřešit problém blikání a blikání led lampy; rádiové rušení, chybové hlášení od OBC; LED žárovka vůbec žádné světlo. Buďte opatrní a nenamontujte je na plasty nebo kabely motoru, protože kovové díly se během práce mohou zahřát. Problém za vás vyřešíme ve všední dny do 24 hodin. Nakupujte s důvěrou! pokud máte dotazy k použití, obraťte se prosím kdykoli přímo na nás. Pro každou lampu je nutný led odpor.
ZnačkaQiilu #ad
VýrobceQiilu #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.21
Šířka3.94
Číslo díluQiilu0g18rt57pq
ModelkaQiilu0g18rt57pq

4. Osram

#ad

První světla Led OSRAM NIGHT BREAKER H7; až o 220 % větší jas, první legální potkávací světlo s LED H7 se silniční homologací v Německu a Rakousku homologaci v ČR nelze zaručit

#ad
Osram #ad - Respektujte prosím právní předpisy země, Rakousko, ve které se nacházíte. Cenově výhodná alternativa ve srovnání se systémy LED světlometů. Rovka h7-led řady night breaker nabízí až 5krát delší životnost v porovnání s halogenovými žárovkami. Led světelná technologie jako dodatečné vybavení pro ojetá vozidla se zvýšeným zabezpečením proti falšování díky programu OSRAM Trust.

Dodatečné vybavení v podobě led žárovky pro nákladní vozidla 24 v: led žárovky jako dodatečná výbava osram první žárovky OSRAM schválené v Německu pro silniční provoz jako potkávací světla nákladních vozidel. Respektujte prosím právní předpisy země, ve které se nacházíte. Právní upozornění: platí pouze pro země, v nichž je výrobek registrován pro silniční provoz Německo, a pro modely vozidel a světelné funkce uvedené v seznamu kompatibility. Navíc o 50 % méně oslnění: dodatečné vybavení led se studenou bílou s teplotou barvy podobnou dennímu světlu pro vybrané modely použitých vozů.

Snadná montáž a vhodné montážní příslušenství k dispozici. Kompaktní design, individuálně testováno na vozidle a potvrzeno oficiálními zkušebnami. Prémiová kvalita výrobku vyvinutá a vyrobena v certifikovaném výrobním závodě osram v itálii. První potkávací světla led osram schválené na silnice v německu a rakousku schválení pro Čr nelze zaručit! Lépe uvidíte a lépe na vás uvidí. Pro větší bezpečnost v silničním provozu, zejména při nočních jízdách.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška0.54
Délka0.54
Hmotnost0.12
Šířka32.05
Číslo dílu64210DWNB
Modelka64210DWNB
Zárukažádné zvláštní záruční podmínky výrobce

5. Yosoo

#ad

Bez chybového zatížení, H7-LED Canbus, Canbus dekodér, H7-LED žárovka světlometu, 2 kusy auto LED dekodér

#ad
Yosoo #ad - Funkce: dekodér h7 canbus je odporový prvek nebo kapacitní prvek na straně napájení, aby při instalaci LED světel nezaručoval žádný blesk nebo chybu.

Perfektní náhrada: jemný povrch zpracování, flexibilní drát, žádné snadné lámání; Perfektní náhrada za staré nebo rozbité. Použití: led kabusový dekodér h7 se perfektně hodí pro světlomety, mlhovky nebo světla pro denní svícení. Vysoká kvalita: odpor žárovky světlometu h7 používá vysoce kvalitní ABS a kovový materiál, velký odpor a dlouhou životnost. Snadná instalace: snadná instalace, plug and play bez změn kabeláže; rychlé a okamžité spuštění, pohodlná obsluha.
ZnačkaYosoo #ad
VýrobceYosoo Health Gear #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo díluYosoo Health Gearp3x8fc2wrg3308

6. Aramox

#ad

Přístroj proti blikání, 2dílný LED Canbus světlomet, dekodér, Canceller led pro H7 dekodér, odpory, chyba, Nightbreaker h7 LED adaptér canbus

#ad
Aramox #ad - Snadná instalace: led dekodér se snadno instaluje. Detaily výrobku: vyřešte problém, že se led žárovka světlometu rozsvítí po několika minutách. Vhodná pro vozidlo: tento bezchybný dekodér pár 2 kusy sada dekodéru pro potlačení chyb pro LED světlomety.

Vyřešte problém chybového hlášení na obrazovce přístrojové desky. Balení obsahuje 2 * LED dekodéry. Náš tým vám pomůže problém vyřešit co nejrychleji. Kromě toho mohou být odstraněny problémy s blikáním světlometů, rádiovými poruchami, vypnutím LED světla při startování motoru atd.

Nakupujte s důvěrou: zkontrolujte prosím obrázky a specifikace ohledně kompatibility. Jednoduché plug and play, není nutná žádná změna. Máme profesionální servisní tým. Prémiová kvalita: led dekodér světlometů je vyroben z kvalitního pvc materiálu a má dlouhou životnost. Pokud máte nějaké problémy, můžete nás kontaktovat.
ZnačkaAramox #ad
VýrobceAramox #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.24
Šířka3.94
Číslo díluAramox8g2oi9mkut
ModelkaAramox8g2oi9mkut

7. Philips automotive lighting

#ad

Verhindert Warnmeldungen im Armaturenbrett sowie Flackern und Dimmen, 3-in-1-Lösung, CANBus-Adapter für Philips Ultinon Pro6000 H4-LED

#ad
Philips automotive lighting #ad - Besuchen sie jederzeit unter philips. Com/led-strassenzulassung die philips ultinon pro6000 LED Kompatibilitätsliste** und prüfen Sie, ob für den Einbau in Ihr Fahrzeugmodell ergänzendes Zubehör benötigt wird. Sie wurden vom kraftfahrt-bundesamt kBA für den Einsatz im öffentlichen Straßenverkehr für ausgewählte Fahrzeugmodelle zugelassen***.

Die philips 3-in-1 led canbus-adapter sorgen für eine reibungslose funktion der philips Ultinon Pro6000 LED in Ihrem Fahrzeug. Verhindert irrtümliche fehlermeldungen im armaturenbrett bei fahrzeugen mit Lampen- Ausfallerkennung und Probleme bei Fahrzeugen mit fehlerhafter Abbiegelichtfunktion. Der neu integrierte kondensator verhindert störende Lichteffekte wie das Flackern oder das Dimmen des LED Lichts zu Beginn und während der Fahrt.

Mit der ip65-schutzklasse sind sie vor eindringendem staub und Wasser geschützt, damit Sie lange Fahrfreude genießen können. Emi-konform hinsichtlich elektromagnetischer Störungen. Philips led canbus-adapter sind aus langlebigen Materialien gefertigt und halten großen physischen sowie thermischen Belastungen stand. Bis zu 3 jahre Garantie****.
ZnačkaPhilips automotive lighting #ad
VýrobceLumileds #ad
Číslo dílu18960X2
Modelka72831594
Záruka3

8. Osram

#ad

21 W, karton 2 jednotky, 12 V, LEDCBCTRL102, Osram LEDriving CANBUS CONTROL UNIT, řídicí jednotka pro prevenci chybových hlášení

#ad
Osram #ad - 5 w, 21 w nebo 50 w: užijte si výhody svého led řešení výměnou běžných žárovek. Obchází detekci poruchy žárovky vozidla: zabraňuje chybovým hlášením v palubních počítačích díky LED lampám. Osram led canbus control unit cbctrl102: Příslušenství pro LED žárovky Retrofit. Led vybavení přesně provedeno. Vhodné pro všechna vozidla: vhodné pro většinu modelů vozidel s automatickou detekcí poruchy žárovky.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM #ad
Výška1.18
Délka5.2
Hmotnost0.78
Šířka3.7
Číslo díluLEDCBCTRL102
ModelkaOSCANBUS102
Záruka3 roky

9. Adapter Universe

#ad

Adapter Universe 2 x H7 LED SMD CANBUS No Error do 50 W odpor odpor mlhové světlo

#ad
Adapter Universe #ad - Rozsah dodávky: 2 x zátěžový odpor 50 W vhodný pro objímku H7. Přípojka a: 1 x h7 konektor přípojka B: 1 x H7 zdířka. Mezi zástrčkami: cca 6cm. Již žádné chybové hlášení v palubním počítači při použití led / Před nákupem zkontrolujte stávající přípojky, zda je k dispozici dostatek místa pro rezistory. Délka kabelu k odporu: cca 10 cm. Zvláštnosti: žádné pájení, can-bus control, 1 x zátěžový odpor 50 W / 6 Ohm.
ZnačkaAdapter Universe #ad
VýrobceAdapter-Universe #ad
Výška1.18
Délka3.94
Šířka1.18
Číslo dílu6231
Modelka6231

10. Tbest

#ad

Varování, H7 LED adaptér Canbus, kabeláž, Tbest Auto LED dekodér pro H7 světlomety, Auto Canbus Decoder H7, Canceller, chybový kód, anti-Hyper blesk, žádné chyby, H7 LED Canbus, odpor zátěže

#ad
Tbest #ad - Rychlé a včasné spuštění, velmi pohodlné používání. Pro přestavbu led světlometů. Materiál abs má vlastnosti vysoké teplotní odolnosti a odolnosti proti korozi. Vysoká kvalita: led dekodér je vyroben z kvalitního ABS a kovových materiálů. Rychlý start: led dekodér má jemný povrch a kabel je flexibilní a snadno se zlomí. Snadná instalace led dekodér je plug and play, není nutné měnit kryt. Použití: led dekodér se používá jako pro světlomety, mlhové světlomety nebo denní svícení.
ZnačkaTbest #ad
Číslo díluTbest8957ryh17
ModelkaTbest8957ryh17