Top 10 Müllzange Kinder – Sběrače odpadků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. The Helping Hand Company

#ad

89 cm, Rot/Silber, The Helping Hand Company Ranger Max gebogener Griff

#ad
The Helping Hand Company #ad - Verlängern sie die lebensdauer Ihres Ranger Max bis zu 300 % mit einem Ranger Recycling-Set. Hochwertiges britisches design und Herstellung von The Helping Hand Company - 100 % wiederverwendbares Produkt. Optionaler griff bietet - Hinweis gebogene Option wird hier verkauft. Flexible zugbacken für die schwersten Gegenstände dank der robusten Gummibacken macht dieses Gerät zum härtesten Streupflücker der Welt. 87 cm länge, einteilig, leicht, einfach zu verwenden.
ZnačkaThe Helping Hand Company #ad
VýrobceThe Helping Hand Company #ad
Výška1.57
Délka34.65
Hmotnost0.86
Šířka6.3
Číslo díluLP3035IB
ModelkaLP3035IB

2. OITUGG

#ad

OITUGG 2 kusy uchopovacích kleští pro seniory – 32 palcové chapadla s magnetickými hroty a hlavou otočnou o 90° – kleště na odpadky s ergonomickou rukojetí – teleskopické chapadlo pro seniory a děti –

#ad
OITUGG #ad - 32palcové rameno s prodloužením tyto uchopovací kleště lze použít na sběr odpadků, z odpadkového koše, takže můžete umístit předměty ze země, trávníků venku, pro třídění venkovních listů.2, lehkého hliníku a vnitřní drát z ocelového lana zajišťuje pevnost a trvanlivost, 2 liber rukojeť je vyrobena z nerezového a abs plastu, trvanlivost a snadné použití.

Uchopovač zvyšuje dosah o 80 cm, od horní odkládací plochy, za nábytkem nebo na jiných těžko přístupných místech. To zlepšuje tření a usnadňuje uchopení každého objektu. A softgrip spoušť a polstrovaná ergonomická rukojeť umožňují obzvlášť pohodlné používání, zejména při delším používání, aby se zabránilo únavě paží a rukou při neustálém používání. Při použití není těžké. Poznámka: hmotnost uchopení: ≤ 1 kg; přitahování magnetem: ≤ 100 g. Co dostanete?obsah balení: kleště na odpadky * 2, dodáváme s bezpečnou zárukou.

Tyto uchopovací kleště jsme vyvíjeli již 2 roky a přijali nejnovější technologie a materiály na trhu. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit, odpovíme vám do 24 hodin. 4, 7" otvor pro myš kleště na odpad jsou potaženy protiskluzovým materiálem, zabraňují vyklouznutí předmětů nebo pádu. Kromě toho jsou kleště vybaveny magnetickými hroty, lžíci, magnetické háčky mohou přitahovat drobné předměty jako vidličku, můžete použít magnety, mince nebo klíče, abyste je bezpečně zvedli.
ZnačkaOITUGG #ad
VýrobceOITUGG #ad

3. The Helping Hand Company

#ad

Rot/Silber, 84 cm, The Helping Hand Company Streetmaster Pro-Litter Picker

#ad
The Helping Hand Company #ad - Komfortabler Griff für kontinuierliches Aufsammeln von Streu. Um 90 grad drehbare, um den Bereich schnell, feststellbare Backe, einfach und effektiv zu reinigen. Hochwertiges britisches design und Herstellung von The Helping Hand Company - 100 % wiederverwendbares Produkt. Die weichen lippen am kiefer erleichtern das Arbeiten von unangenehmen Gegenständen wie Mikro-Kunststoffen und Zigarettenstummeln. Der leichtgewichtige Standardstreuer von 85 cm ist beliebt für präzise Reinigung.
ZnačkaThe Helping Hand Company #ad
VýrobceThe Helping Hand Company #ad
Výška3.94
Délka33.46
Hmotnost0.53
Šířka1.97
Číslo díluLP2133IB
ModelkaLP2133IB

4. PEPE Mobility

#ad

Kleštičky na odpadky, PEPE – skládací kleště pro seniory s magnetem, skládací uchopovací kleště na zahradní, výsuvné rameno pro seniory, kleště na odpadky, otočné kleště na odpadky, kleště na odpadky

#ad
PEPE Mobility #ad - Rameno lze také složit, kterou lze ovládat bez velkého úsilí, aby se dalo jednoduše uložit složené na 44 cm. Otočné svorky: díky kleštím otočným o 360° a velkému otvoru 8, 5 cm umožňuje uchopovač přesné uchopení předmětů různých velikostí.

Ideální také k uchopení předmětů, které se nacházejí na těžko přístupných místech, za pohovkou nebo za nábytkem. Kromě toho se magnet na hlavě ideálně hodí k zachycení malých kovových předmětů, mince, nikl nebo kobaltové šrouby až do 100 gramů. Je také ideální pro čištění odpadků ve venkovních prostorách, jako jsou zahrady, bolesti zad nebo pro ty, silnice nebo pláže. Silná rukojeť s magnetem: uchopovací kleště zajišťují dobré držení díky robustnímu protiskluzovému gumovému materiálu, železo, přívěsky na klíče, tužky, jako jsou klíče, který zabraňuje pádu předmětů při přepravě.

Ergonomické a skládací: rameno je díky své ergonomické rukojeti a spouštěči, pohodlné používání i po delší dobu. Maximální podporovaná hmotnost: 1 kg. Doporučeno pro: lidé s problémy s mobilitou, kteří se těžko ohýbají. FunkČnÍ: vyvinuto pro dosažení malých a lehkých předmětů, jako je pod postelí, aniž by se musely ohýbat a předcházet tak bolestem zad.
ZnačkaPEPE Mobility #ad
VýrobceIMD SL #ad
Číslo dílu1506
ModelkaP40022

5. UKOFEW

#ad

Sběr odpadu, 82 cm dlouhé uchopovací kleště s magnetem, zahradní chapadlo, UKOFEW Skládací uchopovací kleště, pro starší osoby, 32" skládací uchopovač, ruční držák modrá

#ad
UKOFEW #ad - Tato zatahovací zásuvka vám umožňuje snadno sbírat malé předměty v nepřístupném nebo úzkém prostoru. Skládací design má skládací design, zkracuje délky, usnadňuje přepravu venku, lze jej také sbírat ve skříni, dělá dům krásnějším a uklizeným. S našimi sběrači odpadu.

Vysoce kvalitní materiálskládací klip na odpad je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny, abs, která má velmi dlouhou životnost. Je velmi vhodný pro vyjmutí dálkového ovládání ze stolu, protiskluzové měkké gumové tpe, sbírání rozbitého skla ze země atd. Může dosáhnout až 82 cm a lze jej použít kdekoliv v domě, v parku, hotelu, na dvoře, na pracovišti nebo na ulici. Extra dlouhý rozsah s dosahem 82 cm dosáhnete oblastí, ve kterých obvykle nejsou zběhlí se svými chudými! Čistí a sbírání odpadků a odpadků je hračka, takže si nikdy nebudete muset ušpinit ruce nebo se ohýbat a zranit záda.

Iroké použití je velmi vhodný pro pacienty s artritidou, na zahradě, starší osoby, osoby se zdravotním postižením a osoby s obtížemi mobility. Snadné vykopáváníteleskopické kleště pro snadné sbírání předmětů, jednoduše stiskněte spoušť, odpadků atd. Mincí, začněte pracovat, obálek, snižte intenzitu práce a zjednodušte práci. Udržujte své prostředí bez odpadu.
ZnačkaUKOFEW #ad
VýrobceUKOFEW #ad
Výška16.73
Délka5.12
Šířka1.97
Číslo díluUKOFEW
Modelka1

6. HOOMAGIC

#ad

Dlouhé s nastavitelným ramenem pro odvoz odpadu, 82 cm, sběr odpadu, HOOMAGIC Skládací uchopovací kleště pro seniory, nářadí s magnetickými hroty, hliník

#ad
HOOMAGIC #ad - Nastavitelný úhel: uchopovač s hlavou otočnou o 360 stupňů pro dosažení jakéhokoli směru. 100% spokojenost: pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, obraťte se prosím na MSWeuSERVICE@outlook.

Com, my vám v každém případě poskytneme uspokojivou odpověď. Vhodné pro továrnu, zahradu, hotel, trh, dům, park, vlak, nemocnici, vyhlídku atd. Skládací držák: přijměte skládací design, jako jsou klíče, zkraťte délku a usnadněte nošení venku. Vysoká kvalita: tento nástroj pro uchopení z vysoce kvalitního materiálu hliníkové slitiny a ABS plastu zajišťuje pevnost a trvanlivost.

Velmi rozšířené: ideální pro lidi s artritidou a omezenou pohyblivostí. S maximálním otvorem do 13 cm, nemusíte se již ohýbat nebo natahovat, abyste mohli zachytit předměty. S ergonomickou rukojetí pro pohodlné uchopení. Magnetické hroty na horní straně umožňují zachycení malých kovových dílů, mince a tužky. Použijte tento nástroj pro uchopení pro usnadnění práce.
ZnačkaHOOMAGIC #ad
VýrobceHOOMAGIC #ad

7. Awsuc

#ad

Greifhilfe für Menschen mit BehinderungOrange, Awsuc Greifzange für Senioren 108cm Aluminium Müllzange, Faltbare Müllzange Kinder,Langer Greifarm, Drehbar Müllgreifer, rutschfest Gummi Greifer

#ad
Awsuc #ad - Bequem zu verstauen: bei nichtgebrauch lässt sich dieses fanggerät mit zange bequem auf nur 41, 5 cm zusammenfalten, wodurch es einfach auf kleinstem Raum verstaut werden kann. Verabschieden sie sich von Rückenschmerzen und unbequemen Bücken, greifen Sie einfach alles, was Sie brauchen.

Erreichen sie hoch und einfach: mit einer enormen länge von 106 cm ist dieses Greifwerkzeug länger als die meisten anderen auf dem Markt. Langlebig und langlebig: diese greifzange für ältere menschen ist mit einem Gewicht von bis zu 0, 91 kg belastbar, wodurch diese Zange auch für die schwierigsten Arbeiten ideal ist. Der drehbare kopf fügt Vielseitigkeit zu Ihrem Werkzeugsatz hinzu. Ideal für senioren und behinderte: mit blick auf ältere und behinderte Menschen macht dieses Greifwerkzeug einfach und sicher zu greifen und Gegenstände zu greifen.

Für noch mehr komfort können Sie diese Greifzange an Mobilitätshilfen wie Rollstühlen oder Rollatoren befestigen. Diese zusätzliche funktion macht diesen Korb zu einem Muss für alle, die ihre täglichen Aufgaben vereinfachen möchten. Sie müssen sich nicht mehr anstrengen oder sich verletzen, sondern einfach und effizient mit diesem Greifwerkzeug greifen. Vielseitige magnete: ausgestattet mit einem starken magneten können Sie leicht kleine Metallgegenstände wie Münzen, Nägel oder Batterien sammeln.
ZnačkaAwsuc #ad
VýrobceAwsuc #ad
Číslo dílu‎AW-Y01
Modelka‎AW-Y01

8. EZPIK

#ad

Robustní kleště pro seniory, pomůcka s upevňovacím klipem, osoby se zdravotním postižením, 1 x EZPIK® 80cm chapadlo pro seniory s magnetickým uchopovacím ramenem, otočné kleště na sběrač odpadu

#ad
EZPIK #ad - Tato skládací pomůcka na oblékání ponožek má skutečný závěs skládací na pouhých 40 cm pro skladování. Naše robustní pomůcka na oblékání ponožek se neohýbá a má patentované nadměrné zamykání. Instalace na pomocnou pomůcku: snadná aplikace na pomůcky pro postižení a pomůcky pro mobilitu, jako jsou invalidní vozíky a chůze.

Kompaktní a skládací: tento praktický pomocník pro každodenní použití lze zavěsit na jeden nehet a vejde se do každé kapsy. Robustní kleště na odpadky pro seniory: rukojeť pro seniory na odpadky a předměty pro každodenní nošení s nosností až 2 kg při vertikálním uchycení.

Tento pomocník pro seniory je lehký a nezatěžuje paži. Klip vhodný pro trubky o průměru 2, 5 cm. Náhrobník s magnetem: každý ze dvou hrotů kleští je vybaven magnetem, který usnadňuje zachycení malých kovových předmětů, jako jsou hřebíky, baterie atd. Ideální dárky pro seniory: praktické dárky pro seniory, které pomáhají lépe zvládnout každodenní úkoly.
ZnačkaEZPIK #ad
VýrobceLH #ad
Výška2.17
Délka31.89
Šířka6.3
Číslo díluEZ321

9. EZPIK

#ad

Gehilfe mit Befestigungsclip 1er-Pack, Robuste Greifzangen für Senioren und Menschen mit Behinderungen, EZPIK 1 x 110 cm Greifer für Senioren mit Magnet-Greifarm, Silber, Drehbare Müllgreifer Zange

#ad
EZPIK #ad - Clip geeignet für Rohre bis 2, 5 cm Durchmesser. Dieses senioren Hilfsmittel ist leicht und wird den Arm nicht belasten. Unser robuste sockenanziehhilfe verbiegt sich nicht und hat eine patentierte übergroße Verriegelung.

Anbringung an hilfsmitttel: leichte anbringung an Behindertenhilfsmittel und Mobilitätshilfen, wie Rollstuhl & Gehhilfe. Zu erleichtern. Ideale geschenke fÜr senioren: praktische senioren Geschenke, die helfen alltägliche Aufgaben besser zu bewältigen. Diese faltbare socken-anziehhilfe hat ein echtes Scharnier faltbar auf nur 40 cm für die Lagerung. Lassen sie die greifklauen schwer erreichbare Dinge für Sie aufheben. Grabber mit magnet: jede der zwei spitzen der greifzange ist mit einem Magneten ausgestattet, Batterien, um das Aufnehmen von schwer zugänglichen kleinen Metallgegenständen wie Nägel, usw.

Kompakt & faltbar: dieser praktische alltagshelfer kann an einem nagel aufgehängt werden und passt in jede Tasche. Robuste mÜllzange fÜr senioren: greifarm für senioren für müll und Alltagsgegenstände mit bis zu 2 kg Tragfähigkeit bei vertikaler Aufnahme.
ZnačkaEZPIK #ad
VýrobceTEPCO ENTERPRISES LTD #ad
Výška2.17
Délka39.96
Hmotnost0.69
Šířka6.3
Číslo díluEZ432
ModelkaEZ432

10. SLAH

#ad

SLAH Greifzange für Senioren 32" Aluminium Müllzange, Faltbare Kinder,Langer Greifarm, rutschfest Gummi Greifer, Drehbar Müllgreifer, Greifhilfe für Menschen mit Behinderung

#ad
SLAH #ad - An effective tool of healthcare. It will reduce the risk of carpal tunnel syndrome and arthritis. Satisfaction _ warning this is not for heavy weight Items. If you are not happy with the litter picker, please feel free to contact us. Do not lift more than 500g item.

Flexible material _ having a strength abs plastic, tpr rubber material and aluminium alloy, anti-slip jaws the rubbish picker grabber is lined with silicone to ensure a firm grip with grabber on the items you are picking up with the tool with rotating 360 degree head. The pickup tool is made to help you out reach everything No need to bend over, stretch or dwell while picking what you need. Pick up stick _ bowl grabber is approachable to pick up litter, glass, papers, cherry picker and other stuff easily from the ground.

Pick up stick grabber _ this grabber stick help you reach anything without putting in effort. Disability aids _ the extendable handy grabber is for those who are disabled. Useful disability aids and equipment for the home. We recommend litter picking hoop with our grabber as a supplementary. For example, litter, cups, leaf litter, leaves. Our gripper protect you from backache and back-strain.
ZnačkaSLAH #ad
VýrobceSLAH #ad
Výška3.54
Délka31.89
Hmotnost0.55
Šířka5.12
Číslo díluLP-Yellow
ZárukaAlways fold it back after use. Folding clip is already included in the pack. Do not dent. If you are unable to fold it back just rotate tube sticks at 90 degree it will fit back again nicely.