Top 10 LED Desk Lamp With Wireless Charger – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tomons

#ad

LED stolní lampa v klasickém dřevěném designu, stolní lampa do obývacího pokoje do kanceláře, lampa s nastavitelným ramenem, bílá, tomons Lampa na psací stůl, lampa na noční stolek

#ad
tomons #ad - Led žárovka e27 v teplé bílé barvě je součástí dodávky 3000 k/4 W. Upozornění: vážení zákazníci, díky jednoduchému a nadčasovému designu lampy je dodatečné nastavení lampy možné pouze uvolněním křídlových šroubů.

Samozřejmě můžete lampu pro uložení také kompletně demontovat. Materiál, bez chemických přísad. Klasický styl: klasické pevné dřevo se setkává s kovem, jednoduché a přesto elegantní. Jednoduché ovládání a skladování: lampa je nastavitelná a na mnoha místech, čímž můžete libovolně nastavit výšku a úhel. Rovka obsažena: 110 v – 220 v u žárovky e27, závit k zašroubování. Kabel je potažen nylonem a tím nejen robustní, kterému můžete důvěřovat: Lampa je většinou kompletně vyrobena ze dřeva, ale také velmi flexibilní.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška18.5
Délka6.3
Hmotnost4.23
Šířka6.3
Číslo díluDL1001EUW
ModelkaDL1001EUW

2. LASTAR

#ad

5 barevných režimů, 1 časovač, paměťová funkce, stmívatelná 12W LED lampa na noční stolek s USB nabíjecí přípojkou, 5 stupňů jasu, stolní lampa síťový zdroj, Lampa na psací stůl Lastar, noční světlo

#ad
LASTAR #ad - Nemá žádné škodlivé záření pro oči a zabraňuje únavě očí blikajícím a oslňujícím světlem. Nastavte časovač a noční světlo se automaticky vypne, když usnete. Tak můžete najít ideální světlo pro čtení, relaxaci a spaní. Více režimů osvětlení: více možností osvětlení pro různé potřeby osvětlení.

Tato led stolní lampa má 5 barevných režimů a 5 stupňů jasu, učení, které lze ovládat jednoduchým dotykovým ovládacím panelem. Ochrana očí led: led světelný zdroj bez stroboskopického světla vysoké kvality, jasný a rovnoměrný, bez blikání nebo oslnění. Usb nabíjecí přípojka: má zabudované usb nabíjecí přípojky, které usnadňují nabíjení malých zařízení. Moderní, minimalistický design a sklopné rameno a hlava zajišťují, že toto svítidlo nezabere příliš mnoho místa.

Stolní lampa lastar led je perfektní do ložnice, obývacího pokoje a domácí kanceláře. Víceúhlové nastavení: pro přizpůsobení světelného úhlu vašim potřebám je k dispozici objímka lampy otočná o 90 stupňů a stožár nastavitelný o 180 stupňů. Noční světlo a časovač automatického vypnutí: noční světlo může stimulovat produkci melatoninu a usnadnit tak usínání.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška11.93
Délka4.72
Hmotnost1.68
Šířka11.34
Číslo díluMA-XI-93
ModelkaLS-DL023
ZárukaPůl roku záruční doba.

3. Lepro

#ad

LED stolní lampa, světlo na čtení do pokoje kanceláře,, stolní lampa, 655 lm, 3000 K-6500 K, ochrana očí, 3 barvy a 5 stupňů jasu, Lepro Stolní lampa, 15 W, stmívatelná s USB přípojkou, stolní lampa

#ad
Lepro #ad - Může nabíjet i chytré telefony, zatímco používáte stolní lampu, což dokonale řeší problém s nedostatečnými zásuvkami. Práce, prodloužená životnost. Pomocí paměťové funkce se nastavený jas a barevný režim automaticky vyvolají při příštím zapnutí stolní lampy, a je zde také funkce časování.

Přizpůsobte si své světlo: tato stolní lampa má 655 lumenů jasné led světlo, čtení, 3 barvy a 5 stmívatelných světelných režimů, spaní atd. Další funkce: citlivý dotykový senzor zlepšuje pocit při používání. Bezpečnost a servis: provozní napětí činí 12 v, 5 metru, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplo, perfektní pro dospělé a děti. Ochrana očí: s 96 led žárovkovými perlami ve dvou řadách je světlo rovnoměrnější a bez blikání, osvětluje každý roh, je šetrnější k očím a snižuje únavu.

Led korálky jsou o 75 % energeticky účinnější než žárovky se stejným jasem, učení, které mohou splnit celou řadu potřeb a scénářů využití, jako např.1× led lampa na psací stůl, 1× 10 v/2 a ce síťový zdroj délka síťového kabelu 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. S usb přípojkou: tato lampa na noční stolek má funkci usb nabíjení a používá usb nabíjení 5 v/1 a.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost1.9
Šířka5.12

4. VGAzer

#ad

VGAzer Magneticky vznášející se bezdrátová LED žárovka stolní lampa pro jedinečné dárky, dekorace prostoru, domácí kancelář, noční světlo, dekorace psacího stolu Tech Toys

#ad
VGAzer #ad - To je 12 hodin denně po dobu 11 let! Atraktivní a dekorativní lampa – skvělý koncept. Perfektní dárek – velký dárek pro milence, když obdržíte a otevřete krabičku, svatbě, přátele, do nákupního košíku – obrázek, narozeninám, děti k vánocům, svátkům, rodiče, jubileu a k obchodu, přinese vám mnoho překvapení!.

Energetická účinnost – používáme energeticky úsporné LED s životností cca 50 000 hodin. Magnetické oživení světla – použijte magnetickou levitaci, nepotřebujete kabely, vznášejte se a spinning automaticky volně ve vzduchu bez jakékoli podpory nebo kontaktu, baterie.

Bezdrátový přenos proudu – žárovka je poháněna vzduchem přes indukci, světla jsou řízena dotykovým tlačítkem: zapnutí/vypnutí. Velmi nápaditá a jedinečná dekorace pro váš domov, kancelář, kantýnu a penzion, konferenční místnost, hlediště, mají jedinečné vizuální efekty.
ZnačkaVGAzer #ad
Výrobcehui ying #ad
Výška3.94
Délka4.72
Hmotnost1.98
Šířka9.84
Číslo díluB07926F64D01
ModelkaB07926F64D01

5. KableRika

#ad

LED stmívatelná, moderní kancelářská, světlá stolní lampa, ochrana očí, svorkovatelná pro domácí kancelář, lampa s husím krkem se 4 barevnými režimy a jasem, KableRika Stolní lampa s dvojitou hlavou

#ad
KableRika #ad - V případě dotazů nebo obav neváhejte kontaktovat zákaznický servis. Pokud složíte tyče lampy jako boční lampu, můžete se více soustředit na příslušnou oblast práce/práce. Odolný silikonový husí krk podporuje nastavitelnou pracovní výšku 39 cm – 62, aby vyhovoval vašim různým potřebám ve výškách nebo úhlech.

Jasný, široký rozsah osvětlení a ideální pro více úloh led lampa na psací stůl pro domácí kancelář má dvě tyče, ideální pro široké zakřivené monitory, které lze plně vysunout až na 68 cm a nabízí dostatek světla pro velké pracoviště, dva monitory nebo psací stůl ve tvaru L. Dné nepořádné kabely a snadno se dotýkají předních tlačítek stolní lampa kablerika s dvojitou hlavou led má minimalistický, kompletně černý design se skrytými kabely, čtení, perfektní pro práci, když sedíte na monitoru, který je stylovým doplňkem pro pracovní prostor.116 kombinovaných režimů osvětlení a funkce časovače na 30 minut led stolní lampa nabízí jemné přepínání 4 barevných teplot 3000 k – 6000 k a 4 stupně jasu 25 % – 100 %, abyste si mohli přizpůsobit požadované kombinované režimy.

Dlouze stiskněte tlačítko zapnutí, aby se aktivovala 30minutová funkce automatického vypnutí přerušení dlouhým stiskem, dokud kontrolka jednou nezačne blikat, dokud lampa dvakrát neblikne. Díky citlivému ovládacímu panelu na předním dotyku jsou tlačítka viditelná a snadno ovladatelná, studium atd. Prostorově úsporná samostatná svorka a vysoce flexibilní husí krk s oddělenou c svorkou lze vysokou stolní lampu namontovat v libovolném směru.
ZnačkaKableRika #ad
VýrobceKableRika #ad
Výška24.8
Délka1.97
Hmotnost1.98
Šířka26.77
Číslo díluEP-24V-670
ModelkaEP-24V-670

6. brightower

#ad

Kancelářská stolní, husí krk, pro domácí kancelář, brightower Stolní lampa s dvojitou hlavou, 24 W, ochrana očí, LED stmívatelná, svorkovná, stolní lampa, 80 cm, denní světlo s dálkovým ovládáním

#ad
brightower #ad - 196 vysoce kvalitních led perel vyzařuje přirozené světlo bez blikání a snižují tak vizuální únavu a stres. Stolní led lampy jsou energeticky účinnější než běžné osvětlení a mají normální životnost 50 000 hodin. Robustní stojan podporuje stolní desky o tloušťce až 6, 5 cm.

Podržte obě horní tlačítka dálkového ovládání současně po dobu 2 sekund, aby se spojení uzavřelo. Stolní lampu lze snadno upevnit na stůl a nezabírá téměř žádné místo na stole. Design s dvojitou hlavou a úspora místa: stolní lampa je vybavena dvojitou hlavou, kterou lze vysunout až o 180 stupňů, úhel světla můžete volně nastavit. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Upozornění: před použitím dálkového ovládání je nutné spárování. Můžete flexibilně nastavit požadovanou výšku a zvolit různé úhly osvětlení, abyste dosáhli nejlepšího světelného efektu.

Flexibilní design husího krku o 360° husí krk této stolní lampy lze otáčet o 360°. Dálkové ovládání a dotykové ovládání stolní lampa brightower led se dodává s bezdrátovým dálkovým ovládáním a dotykovými tlačítky, takže si můžete vybrat nejvhodnější režim rychleji a přenosněji. Maximální pracovní výška 70 cm je dostatečně vysoká pro více úkolů, čtení, ruční práce atd. Ochrana očí, úspora energie, dlouhá životnost tato lampa pro denní světlo disponuje pokrokovou technologií soft-light.
Značkabrightower #ad
Výrobcebrightower #ad
Výška17.52
Délka13.03
Hmotnost2.87
Šířka2.52

7. Lithomy

#ad

4 barevné teploty a 5 stupňů jasu, stolní lampa s dálkovým ovládáním, 24 W dvojitá hlava stolní lampa s klipem, stmívatelná, ochrana očí, Lithomy LED lampa na psací stůl, 1500 lumenů

#ad
Lithomy #ad - Perfektní pro práci s více monitory, studia, kreslení, hraní a další. Základnu otočnou o 360° lze připevnit na jakýkoli vertikální nebo horizontální povrch o šířce až 2, 76 palce. Má 4 barevné teplotní režimy 3000 k-6000 k a 5 stupňů jasu 20 % – 100 %. Extra velká led lampa na psací stůl s dvojitou hlavou tato 77 cm široká stolní lampa má design s dvojitou hlavou, kterou lze otáčet o 360°, počítače, domácí kanceláře, velké psací stoly, čtení, takže úhel světelného paprsku lze nastavit podle libosti.

Elegantní, vytváří méně tepla, je šetrná k životnímu prostředí, robustní, energeticky úsporná stolní lampa je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny a materiálu abs, který je robustní a příjemný na dotek. Ve srovnání s žárovkami se spotřeba energie sníží o 80 %. Funkce časování a ochrana očí stolní lampa monitor lze nastavit na časovač 0, 5/1/2 hodiny a v plánovaných časech ji vypnout, aby se snížila spotřeba energie.

Perfektní design design stolní lampy s dvojitou hlavou, skládací rameno husí krk a široká svorka. Cri>95 činí barvy živější a přesnější, vytváří příjemné a realistické světlo a zabraňuje závratím. 4 barevné režimy a 5 stupňů progresivního stmívání stolní lampa s led husím krkem vám umožňuje snadné ovládání teploty barev a jasu dotykem nebo dálkovým ovládáním. Funkce plynulého stmívání může nabídnout 20 režimů osvětlení, aby vyhovovala vašim různým potřebám osvětlení.
ZnačkaLithomy #ad
VýrobceLithomy #ad
Výška3.15
Délka20.87
Šířka6.69

8. BenQ

#ad

USB nabíjení,, stolní lampa, bez oslnění obrazovky nebo blikání, lampa na displej s automatickým stmíváním a funkcemi přizpůsobení barevného tónu, péče o oči, BenQ ScreenBar Plus LED monitor

#ad
BenQ #ad - Získání prostoru: díky speciální svorce je lampa velmi stabilně na monitoru. Svorka se hodí na každý monitor s rozměrem tloušťky 1 až 3 cm. Po kliknutí ovládacího tlačítka se lampa zapne a vypne. Na rozdíl od teplého světla lze díky studenému osvětlení zvýšit výkon a koncentraci.

Mood lighting: nastavitelná teplota barvy umožňuje zvýšit koncentraci. Po zapnutí se lampa obnoví naposledy použité nastavení jasu a teploty barvy, aby vás opět přivítala. Díky teplému světlu uvolňuje lidi a jejich energie se znovu doplňuje. Pokud se ovládací knoflík otáčí, nastavte teplotu barvy od 2700 K nejteplejší do 6500 K nejchladnější. Napájení usb: screenbar plus e-reading lamp je napájena z každého usb portu, ať už se jedná o počítač, nabíječku telefonu nebo nabíječku. Kontrolní knoflík ležící na stole s funkcí automatického stmívání: pomocí senzoru, který je zabudován do ovládacího tlačítka, je světlo detekováno z okolního prostředí, takže Screenbar Plus může vytvořit vhodné osvětlení.

Kromě toho můžete pomocí ovládacího tlačítka také manuálně nastavit teplotu barvy a jas. Pro upevnění lampy nepotřebujete žádné šrouby a lepicí pásku, proto se monitor nepoškodí. Neoslňuje na obrazovce: lampa screenbar plus e-reading je konstruována jako asymetrická optická lampa, takže psací stůl lze osvětlit, ale současně nevytváří odraz a oslnění na obrazovce.
ZnačkaBenQ #ad
VýrobceBenQ #ad
Výška3.6
Délka3.5
Hmotnost1.5
Šířka17.7
Číslo díluScreenBar Plus Series
ModelkaScreenBar Plus Series
Záruka2 roky výrobce.

9. EppieBasic

#ad

Stolní lampa, architekt, svorkovná, ochrana očí, pro domácí kancelář, 24 W, EppieBasic LED lampa na psací stůl, osvětlení kanceláře, monitor,, světlé LED osvětlení pracovního stolu, stmívatelná

#ad
EppieBasic #ad - Nejlepší led stolní lampa pro práci z domova. Minimalistický a elegantní designtato stolní lampa v minimalistickém stylu pro péči o oči je ideální pro více účelů, stejně tak se dá skvěle používat na psacím stole. Různé režimy svícení a automatické stmívání 1100 lm světlá stolní lampa obsahuje 6 stmívatelných stupňů a 6 nastavitelných barevných režimů 3000 K – 6000 K, jas se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu, RA>90 Flexibilní silikonový hrdlo s dlouhou životností vám umožní otočit stolní lampu podle potřeby do jakéhokoli úhlu.

Pracovní výška až 70 cm, tvoření, velký stůl pro domácí kancelář, hodí se skvěle na pracoviště s více monitory, malování, šití, vysoká stolní lampa osvětluje celé pracovní pole rovnoměrně a bez oslnění, kreslení, čtení. Velmi snadná montáž a úspora místakovová upínací patka odolná proti poškrábání udrží u psacích stolů až do tloušťky 5, 5 cm, snadno se sestaví, což nevyřeší ani za 5 minut a šetří místo na vašem psacím stole.

Záruka 1 rok v případě problémů s kvalitou se zákaznickým servisem 24/7. Dné oslnění, na čem právě pracujete, žádné odrazy na obrazovce nebo očích, osvětluje pouze váš psací stůl a klávesnici, takže můžete lépe vidět, snižuje únavu očí, 100% bez blikání světlo tak vyzařuje v úhlu 45°, žádné blikání. Co je v krabici 1× stolní lampa se svorkou, 1 × ul síťový zdroj, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Super široká, velká a jasná lampa s ultra širokou 80 cm a 24 w světlou led světelnou lištou a max.
ZnačkaEppieBasic #ad
Výška27.56
Délka3.94
Hmotnost3.48
Šířka31.5

10. brightower

#ad

Paměťová funkce a USB přípojka, práci, kancelářská stolní lampa, svorkovná, architektonická lampa s otočným ramenem, učení,, Stolní lampa LED, 3 barevné teploty a 10 stupňů jasu pro čtení, stmívatelná

#ad
brightower #ad - Jednoduše připojte usb kabel k dostupnému usb portu notebook / powerbanka / stolní / USB adaptér, abyste mohli lampu na psací stůl napájet proudem. Lampa otočná o 360°, volně nastavitelné úhly a více poloh, směr světla můžete nastavit podle svých osobních potřeb. Lampa na psací stůl s ochranou očí: 34 cm hlava lampy a vysoce účinné 80 led zajišťují rovnoměrné a rovnoměrné osvětlení a snižují únavu vašich očí.

Co dostanete: 1 x stolní lampa materiál: prémiová hliníková slitina, klikněte na "vložit do košíku", 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pro maximalizaci jasu lampy použijte dodávaný síťový zdroj. Má životnost až 50 000 hodin. Naše led stolní lampa je ideální pro práci, čtení atd. Stabilní klip a flexibilní dlouhé otočné rameno : silná hliníková svorka podporuje až 5, nastavitelné kovové rameno o 270°, základna otočná o 360°, 5 cm stolní desky a drží lampu s otočným ramenem bezpečně na svém místě.

Tato stolní lampa je ideální pro čtení, práci, učení, malování a pro ručně vyráběné výrobky. Energeticky úsporné a usb napájení jako běžné žárovky spotřebuje led architektonická lampa o 85 % méně energie. 3 barevné stupně × 10 stupňů jasu: brightower stolní lampa led má 3 barevné teploty, teplé světlo 2800 k, učení, teplé bílé světlo 4500 k a bílé světlo 6500 K. Dné blikání a oslnění.
Značkabrightower #ad
Výrobcebrightower #ad
Výška2.17
Délka17.13
Hmotnost1.74
Šířka6.77
Číslo díluM016
ModelkaM016