Top 10 Krokusse Zwiebeln Winterhart Mehrjährig – Venkovní květiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Magic Garden Seeds

#ad

Jarní kvetení k divokosti – dárková sada se 4 speciálními druhy květin

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Odrůdy pevných semínek vysoká schopnost klíčení žádné hybridní osivo, vždy jeden sáček na osivo pro každý druh. Podpora přiložený návod k výsevu, pěstování a péči od magic garden seeds podrobně popisuje, jak vytváříte nejlepší možné podmínky pro klíčení semen a další růst rostlin v němčině a angličtině.

Doporučujeme výsev obsažených odrůd během jednoho roku. Semena. Trvanlivost. Porce semen vhodná pro každodenní potřeby. Datum na sáčcích se semeny je datum plnění a nikoli datum minimální trvanlivosti. Tato sada semen obsahuje následující jarní květiny: petrklíč pravý Primula veris, divoká maceška Viola tricolor, šachovnicový květ / kkkbitzei Fritillaria meleagris, voňavé fialky 'Queen Charlotte' Viola odorata.

O nÁs magic garden seeds nabízí osivo rostlin, které nejsou zcela běžné – ať už tradiční nebo exotické – obzvláště výnosné nebo jednoduše nádherné, osvědčené nebo téměř zapomenuté. V závislosti na druhu rostliny vydrží semena jeden až mnoho let.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Výška0.98
Délka7.2
Šířka5.63
Číslo díluA-ST00129

2. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Mix 5 druhů a barev z Holandska, Směs Muscari 50 cibule, mrazuvzdorná a trvalka Muscari hlízy/květiny/cibule bez semen na zahradu, květináče a balkon

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Po rozkvětu už slunce nehraje žádnou roli. Tvary a barvy druhů Muscari jsou pastvou pro oko. Vysoká kvalita cibule dodáváme exkluzivní květinové a rostlinné produkty vynikající kvality z Nizozemska Amsterdam do Německa.

Je to romantická směs bílých, žlutých, modrých a fialových muscari. Pak se jarním květům daří i ve stínu. Zasaďte cibuli muscari do zahradní zeminy, do koše na rostliny, do květináče nebo do balkonové schránky. Dejte nám prosím vědět! společně nalezneme správné řešení. Rostliny – aby se květy mušcari správně rozvinuly, rádi také slunce. Také jako řezaná květina ve váze upoutá pozornost.

Ale máte nějaké problémy z jakéhokoli důvodu. Zasaďte je proto na místě, potřebují vzduch a světlo, kde jsou květiny pokud možno slunečné. Obsah tento balíček obsahuje 50 žárovek muscari žádná semena, ze kterých v měsících únor až březen a duben vyrostou v zahradě květy. Asné provedení zahrady. Nejlepší efekt ve skupinách mají tyto časně kvetoucí rostliny nejkrásnější efekt.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost0.66
Šířka5.91

3. exotic-samen

#ad

Včelí vrba, Centaurea cyanus, červená chrpa "Red Ball", 250 semen

#ad
exotic-samen #ad - Informace nenahrazují návštěvu lékaře! Hlavní složky: hořká látka cnicin centaurin, glykosid cichoriin, antokyan-glykosid kyanin. 1 porce = 250 semen. Semena zasíláme s podrobným návodem na výsev / péči. Hlavní účinky: lehce diuretikum, k přípravě očních kapek a očních kompresí, vlasové kosmetiky, šperkařské drogy v čaji. Včelí vrba, květy se používají jako léčivé rostliny.
Značkaexotic-samen #ad
Výrobceexotic-samen #ad
Číslo dílu70958

4. COOTO

#ad

COOTO Garden 10 x cibulky Crocus jarní cibule Krokus Květinové cibulky Krokzy cibulky Vanguard

#ad
COOTO #ad - Krokus je jarní květina, která kvetí od února do dubna. Jarní cibule z korunky pro podzimní výsadbu CHTUNG! Nabídka platí pro cibule, nikoli pro hotové rostliny. Naše korunky se pěstují v EU. Cibule jarních studenek, které až do hloubky cca 10 cm. Tato vyřezaná rostlina odolná proti mrazu a namáhavá je perfektní pro kamenné zahrady, květinové záhony a trávník.
ZnačkaCOOTO #ad
VýrobceINCOIN #ad

5. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Není umělé, mrazuvzdorné a trvalky na zahradu, květináče, žádná semena, balkon z Amsterdamu velké hlízy, Tulipánové cibule Purple Explosion 20 cibulí exkluzivní tulipány z Holandska

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Obsah tento balíček obsahuje 20 tulipánů žádná semena, z nichž v měsících duben až květen vyrostou v zahradě květy. Asné provedení zahrady. Nejlepší efekt. Dejte nám prosím vědět! společně nalezneme správné řešení.

Tulipány rostou nejlépe ve volné, dobře odvodněné půdě na místě na plném slunci nebo v polostínu. Zasaďte tulipány a cibule do zahradní zeminy, do koše na rostliny, do květináče nebo do balkonové skříně. Také jako řezaná květina ve váze upoutá pozornost. Aby se tulipány na jaře postaraly o krásné barevné skvrny na zahradě, zasadíte čerstvou cibuli na podzim před prvním mrazem.

Tyto časně kvetoucí rostliny vysazené ve skupinách mají nejkrásnější efekt. Rostlin. Vysoká kvalita cibule dodáváme exkluzivní květinové a rostlinné produkty vynikající kvality z Nizozemska Amsterdam do Německa. Tvary a barvy tulipánu jsou pastvou pro oko. Ale máte nějaké problémy z jakéhokoli důvodu.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost0.44
Šířka5.91

6. mgc24

#ad

50 květinových cibulí cca 7–8 mm, mgc24® Krokus směs velkokvětý

#ad
mgc24 #ad - Pestrobarevná směs se výborně hodí pro zdobení zahrady, květináčů atd. Předzahrádky, k osázení květináčů, k divočině nebo jako dekorativní ozdoba do vázy. 50 květinových cibulí k zasazení směsi šafránu velkokvěté. Doba výsadby: září – prosinec | doba kvetení: únor – březen. Výběr místa: slunce | hloubka rostliny: 6 cm | vzdálenost rostlin: 6 cm | výška vzrůstu: cca 15cm. Pestré velkokvěté krokusy jsou trvalé, odolné vůči zimě a snadno se udržují.
Značkamgc24 #ad
Výrobcemgc24 #ad

7. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Balení s 15 cibulkami v 5 odrůdách a barvách, není umělé, strom, žádná semena, mrazuvzdorná květinová cibule, Kolekce obrovských lilií, cibule, směs z Holandska pro zahradní výsadbu velké hlízy

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Lilie mají obecně velmi krásné, 6listnaté květy, velké, které se v závislosti na odrůdě liší tvarem a barvou. Obsah balení: 15 velkých liliových cibulí, 5 druhů, 3 od jder barvy.

Dodává se jako 15 profesionálních cibulek v obvodu cibule 14–16 cm. Mixture from holland: 5 různých víceletých druhů a barev liliových květů, které jsou dodávány přímo z Holandska. Mají zelené listy a jejich sladce vonící květy se dobře hodí jako řezané květiny. Lilie květy. Cibule lilie tohoto druhu se snadno udržují a lze je přesazovat, jakmile začnou růst. Jsou zimovzdorné a trvalé. Snadná údržba. Lilie se snadno pěstují v každé zahradě. Lilience.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost1.1
Šířka7.87

8. Blumenhandel Ullrich

#ad

Pryskyřníkovitá Cibule Blanda směs

#ad
Blumenhandel Ullrich #ad - Víceletá a odolná proti zimě. Pro auswildern velmi dobře vhodné. Pro trvalkového záhony, skalky, selské zahrady a jako nádoba výsadby jsou vhodné. Anemonen cibule Blanda směs Blumenzwiebeln s popisovací. Obvod cibulek: 4/5.
ZnačkaBlumenhandel Ullrich #ad
VýrobceBlumenhandel Ullrich #ad

9. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Směs z Holandska na zahradu velké hlízy, 3 z každé barvy, trvalka a zimovzdorná cibule, Kolekce orientálních lilií 15 cibule v 5 odrůdách, není umělé, žádná semena

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Lilience. Obsah balení: 15 velkých liliových cibulí, 5 druhů, 3 od jder barvy. Lilie se snadno pěstují v každé zahradě. Lilie květy.

Mají zelené listy a jejich sladce vonící květy se dobře hodí jako řezané květiny. Snadná údržba. Dodává se jako 15 profesionálních cibulek v obvodu cibule 14–16 cm. Lilie mají obecně velmi krásné, velké, 6listnaté květy, které se v závislosti na odrůdě liší tvarem a barvou. Cibule lilie tohoto druhu se snadno udržují a lze je přesazovat, jakmile začnou růst. Jsou zimovzdorné a trvalé. Mixture from holland: 5 různých víceletých druhů a barev liliových květů, které jsou dodávány přímo z Holandska.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.66
Šířka7.87
Číslo dílu5

10. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

50 exkluzivních květinových cibulí, mrazuvzdorná a trvalka Crocus hlízy/květiny/cibule žádná semena na zahradu a květináče, mix 5 druhů šafránu z Holandska, Botanické krokusy cibule směs

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Ale máte nějaké problémy z jakéhokoli důvodu. Vysoká kvalita cibule dodáváme exkluzivní květinové a rostlinné produkty vynikající kvality z Nizozemska Amsterdam do Německa. Po rozkvětu už slunce nehraje žádnou roli.

Zasaďte si cibule krokusy do zahradní zeminy, do koše na rostliny, do květináče nebo do balkonové skříně. Mix 50 ks – tento balíček obsahuje 50 květinových cibulí krokusy žádná semena, žlutých, oranžových, z nichž v měsících únor až březen a duben vyrostou v zahradě květy. Pak se jarním květům daří i ve stínu. Také jako řezaná květina ve váze upoutá pozornost. Asné provedení zahrady. Je to romantická směs bílých, modrých a fialových krokusů.

Zasaďte je proto na místě, kde jsou květiny pokud možno slunečné. Nejlepší efekt ve skupinách mají tyto časně kvetoucí rostliny nejkrásnější efekt. Dejte nám prosím vědět! společně nalezneme správné řešení. Tvary a barvy druhů krokusů jsou pastvou pro oko. Rostliny – aby se květy krokusu správně rozvinuly, potřebují vzduch a světlo, rádi také slunce.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost0.44
Šířka5.91