Top 10 Kopfhörer mit Kabel Rot – Sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Aptkdoe

#ad

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 s ENC mikrofonem, vodotěsná sluchátka IPX7 s háčky na uši pro iOS Android, Aptkdoe Bluetooth sluchátka Sport, 75 hodin HiFi Stereo Bluetooth sluchátka In Ear

#ad
Aptkdoe #ad - Sluchátka s potlačením hluku nabízejí až 15 hodin kvalitního zvukového výstupu na jedno nabití a nabíjecí pouzdro nabízí další 3 nabíjení, díky čemuž mají Bluetooth sluchátka celkovou dobu přehrávání 75 hodin. Vodotěsná funkce ipx7 chrání sluchátka snadno před lehkými kapkami deště nebo potem a činí je ideální pro běh, fitness studium a cestování.

Po otevření nabíjecího pouzdra se bezdrátová bluetooth sluchátka automaticky a rychle spojí s naposledy spárovaným zařízením, čímž odpadá těžkopádné procesy a čekací doby. Díky technologii rychlého nabíjení usb-c vám nabízí rychlejší a stabilnější nabíjení. Každá část ovladače pracuje na vytvoření zvuku, sytých basů až po přesné středy a čisté výšky. Led displej a doba přehrávání 75 hodin: sluchátka usb c jsou vybavena duálním led displejem, který přesně zobrazuje zbývající výkon v digitálním formátu. Ucpávky do uší mají inovativní měkký design ušního oblouku, trénink, který se plně přizpůsobí obrysu vašeho ucha.

Můžete je nosit dlouho, aniž byste pocítili potíže. Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka nabízejí fyzická tlačítka, nastavení hlasitosti a přístup k dalším funkcím pouhým jedním stisknutím tlačítka. Bezdrátová sluchátka do uší jsou kompatibilní s většinou Bluetooth hudebních přehrávačů, takže nemusíte těžkopádně hledat různá tlačítka. Umožňují vám pohodlné zapnutí/vypnutí, přeskakování skladeb, přijímání/zavěšení, přehrávání/pauzu, včetně iOS/Android.
ZnačkaAptkdoe #ad
VýrobceAptkdoe #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluHD65-001
ModelkaHD65
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Rulefiss

#ad

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 s HD mikrofonem, Bluetooth sluchátka, 14,2 mm ovladač, běh na, LED displej, vodotěsnost IP7 s nabíjecím pouzdrem 800 mAh, 48 hodin Hi-Fi Stereo In Ear sluchátka

#ad
Rulefiss #ad - Přenosná nabíjecí taška s velkou kapacitou 800 mah může sluchátka nabít 5krát a hrát až 48 hodin. Rozšířené bluetooth 5. 3 a párování jedním krokem přijímá nejnovější verzi bluetooth v5. 3, ve srovnání s verzí 5. 2 výrazně snižuje pravděpodobnost zařezávání a vystřihování a nabízí stabilnější spojení přenosový dosah je až 15 m.

Smart touch může reagovat nebo zavěsit, včetně iOS/Android, pozastavit nebo hrát a probudit hlasového asistenta. Sluchátka bluetooth jsou navíc vyrobena z kvalitních nanomateriálů ip7, jogging, stabilní opotřebení a vodotěsnost ip7 Sluchátka do uší bluetooth v různých velikostech S/M/L jsou dodávána s měkkými silikonovými špunty do uší, fitness, perfektní pro sport, které mohou zabránit potu a dešti, cestování a jiné outdoorové aktivity. Doba přehrávání 48 hodin a exkluzivní nabíjecí boxbluetooth sluchátka sport nabízejí 6–8 hodin hraní na jedno nabití. Dotykové ovládání a široká kompatibilita bezdrátová sluchátka mají citlivé dotykové ovládací prvky, které usnadňují ovládání sluchátek pouhým jedním klepnutím.

Pohodlné, flexibilní a bezpečně sedící náušníky zajišťují pohodlné usazení a zůstávají na místě i při těch nejtvrdších pracích. Bezdrátová sluchátka bluetooth s integrovanými enc mikrofony mohou automaticky zachytit a eliminovat 80 % okolního hluku, zpěv je jasný a plný, takže vás váš partner může zřetelně slyšet. Sportovní sluchátka jsou kompatibilní s většinou Bluetooth hudebních přehrávačů, tabletů a notebooků. Naše bezdrátová sluchátka se automaticky spojí s vaším přístrojem, jakmile vyndáte Bluetooth sluchátka do ucha po prvním připojení.
ZnačkaRulefiss #ad
VýrobceRulefiss #ad
Hmotnost0.16
Číslo díluQ38-03
ModelkaQ38

3. IKG

#ad

Bluetooth sluchátka Sport, LED displej, in Ear sluchátka, bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, 2024 nové měkké ucho, doba hraní 120 h, sluchátka, vodotěsnost IP7, USB-C

#ad
IKG #ad - Ušetřené čekací doby. Bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena inteligentním digitálním LED displejem, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon v digitálním formátu. Perfektní pro běh, fitness, jízdu na koni atd. Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, okolní hluk je redukován o více než 38 db, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku aac/sbc, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy.

Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin. Bluetooth 5. 3 2024 a okamžité spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5. 3, která zvyšuje přenosovou rychlost audio dat až o 85 % a umožňuje stabilnější spojení při nižší spotřebě energie přenosový dosah je až 15 m. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro.

Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku enc a 4 HD mikrofony, čímž je zajištěno, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

4. IKG

#ad

Bluetooth 5.3, vodotěsná sluchátka IP7, Bluetooth sluchátka, 2024 nové měkké ucho, bezdrátová sluchátka do uší, doba hraní 120 h, USB-C, se 4 mikrofony, LED displej

#ad
IKG #ad - Umožňuje přístup k přehrávání/pauze hudby, hlasitosti +/-, přepínání skladeb, jako jsou iOS, aktivaci Siri, přijímání/udání hovorů a dalších. Perfektní pro běh, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, fitness, jízdu na koni atd. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, Android atd.

Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku enc a 4 hd mikrofony, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku AAC/SBC, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, okolní hluk je redukován o více než 38 db, čímž je zajištěno, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy. Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště.

Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: sluchátka do uší bluetooth sport s novým designem tlačítek. Ušetřené čekací doby. Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

5. FAMOO

#ad

USB-C, LED displej, bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu, sluchátka se 4 ENC mikrofony, Bluetooth sluchátka 5.3, IP7 vodotěsná sluchátka, 2024, Bezdrátová sluchátka, černá, 52H hluboké basy

#ad
FAMOO #ad - Současně s novou technologií enc pro potlačení okolního hluku a 4 vestavěnými mikrofony pro potlačení hluku účinně potlačuje 90 % vnějšího hluku, což zajišťuje jasnou konverzaci v hlučném prostředí. Nízká hmotnost a vodotěsnost ip7: x15 bluetooth sluchátka do uší váží pouze 3, 5 gramu na jednom uchu a dodávají se se 3 různými velikostmi mušlí S/M/L pro stabilní a pohodlný pocit při nošení.

Během používání se můžete dotknout jedné ze dvou špuntů do uší a ovládat tak svůj mobilní telefon. Nejnovější verze bluetooth 5. 3 a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka s nejnovější verzí čipu bluetooth 5. 3 v roce 2024, zlepšuje přenosovou rychlost o 80 % a realizuje ultra rychlé spojení 0, ve srovnání s Bluetooth 5. 0 snižuje 65 % rušení signálu, 1S s otevřeným víkem. Pokud headset používáte v jednom uchu, můžete sundat další sluchátka a automaticky nastavit binaurální režim.

Možnosti jednoduchého a dvojitého režimu s dotykovým ovládáním: každé bezdrátové sluchátka lze individuálně spojit se sluchátky Bluetooth. Kromě toho jsou tato sluchátka do uší vyrobena z vysoce kvalitního nanomového materiálu IP7, který je odolný proti potu a dešti. Krásný zvukový zážitek a potlačení šumu enc: bluetooth sluchátka mají 14, 2 mm velkou grafenovou membránu a exkluzivní technologii bass+, která poskytuje jemnější středy a výšky a zesiluje basy o 85 %.
ZnačkaFAMOO #ad
VýrobceFAMOO #ad
Výška1.05
Délka2.45
Šířka1.97
Číslo díluX15
ModelkaX15
Záruka1 rok

6. FAMOO

#ad

Bluetooth 5.3, 2024, Bluetooth sluchátka, sluchátka se 4 ENC mikrofony, LED displej, poslední bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu, 52 h hluboké basy, bezdrátová sluchátka do uší, IP7

#ad
FAMOO #ad - Možnosti jednoduchého a dvojitého režimu s dotykovým ovládáním: každé bezdrátové bluetooth sluchátka lze individuálně spojit s bluetooth sluchátky. Nízká hmotnost a vodotěsnost ip7: sluchátka x15 in ear bluetooth váží pouze 3, 5 gramu na jednom uchu a dodávají se ve 3 různých velikostech mušlí S/M/L pro stabilní a pohodlný pocit při nošení.

Pokud headset používáte v jednom uchu, můžete sundat další sluchátka a automaticky nastavit binaurální režim. Nejnovější verze bluetooth 5. 3 a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka s nejnovější verzí čipu bluetooth 5. 3 v roce 2024, zlepšuje přenosovou rychlost o 80 % a realizuje ultra rychlé spojení 0, ve srovnání s Bluetooth 5. 0 snižuje 65 % rušení signálu, 1S s otevřeným víkem. Současně s novou technologií enc pro potlačení okolního hluku a 4 vestavěnými mikrofony pro potlačení hluku účinně potlačuje 90 % vnějšího hluku, 2 mm grafenovou membránu a exkluzivní technologii Bass+, což zajišťuje jasnou konverzaci v hlučném prostředí.

Během používání se můžete dotknout jedné ze dvou špuntů do uší a ovládat tak svůj mobilní telefon. Výdrž baterie 52 h a led displej: bluetooth sluchátka mohou cca 8 hodin v kuse, nabíjecí přihrádka o velikosti 600 mAh prodlužuje dobu používání na 52 hodin. Tato verze bluetooth je do značné míry kompatibilní se systémy iOS/Android/Windows. Kromě toho má nabíjecí pouzdro externí led displej, který vás informuje o zbývajícím výkonu sluchátek a nabíjecí přihrádky.
ZnačkaFAMOO #ad
VýrobceFAMOO #ad
Výška1.05
Délka2.45
Šířka1.97
Číslo díluX15
ModelkaX15
Záruka2 roky

7. Wasart

#ad

Weiß, IP7 Wasserdicht Wireless Earbuds Ohrhörer, 2024 Neue Kabellose Kopfhörer Bluetooth mit ENC Noise Cancelling Mic, USB-C, Bluetooth Kopfhörer, In Ear Kopfhörer Bluetooth 5.3 mit 40H Tiefer Bass

#ad
Wasart #ad - Bluetooth kopfhörer in ear bis zu 8 stunden spielzeit mit einer aufladung und über die aufladebox mit mehreren zusätzlichen aufladungen, die es ermöglicht in 1 stunden vollständig aufzuladen. Erweiterte bluetooth 5. 3 und automatisches pairing: die bluetooth kabellose kopfhörer sind mit des fortschrittlichen Bluetooth 5.

3-chips die Übertragungsgeschwindigkeit von Audiodaten um bis zu 75 % erhöht. Klarer stereoklang und enc geräuschunterdrückung: das j55 in ear kopfhörer bluetooth verfügt über einen eingebauten 14. 2mm graphene audiotreiber und Chip mit AAC Audiocodex, der die höhen voller dynamik. Wasart kabellose kopfhörer mit 2 CVC8. 0 mikrofon, bieten ein verbessertes sprachsignal in lauter Umgebung, unterdrücken effektiv 90% der umgekehrten Umgebungsgeräusche und reduzieren so Umgebungsgeräusche um bis zu 35dB und so für klarere Gespräche sorgt. Kabellos kopfhörer Bluetooth 5.

3 mit einem stabilen verbindungen abstand von bis zu 15m können Sie Ihre Musik und Ihr Telefon ganz einfach zu Hause, im Büro und während Ihrer Bewegung steuern. Die kopfhörer verfügen über empfindliche Touch-Bedienelemente, pausieren oder spielen und Sprachassistent aufwecken. Ip7 wasserdicht und smart touch: die ip7 wasserdichte technologie schützt wireless kopfhörer effizient vor schäden durch schweiß und regen, die Bedienung der in-ear ohrhörer mit nur einem Fingertipp erleichtern. Die smart touch kann antworten oder auflegen, um ihre lebensdauer zu gewährleisten.
ZnačkaWasart #ad
VýrobceWasart #ad
Číslo díluQE-696
ModelkaJ55

8. JBL

#ad

JBL Tune 510 BT – černá

#ad
JBL #ad - Bezdrátové připojení: tato sluchátka jsou přenášena bezdrátově z vašeho přístroje a mohou dokonce přepínat mezi dvěma zařízeními, abyste nezmeškali žádný hovor.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška10.24
Délka10.63
Hmotnost0.35
Šířka9.06
Číslo díluJBLT510BTBLK
ModelkaJBLT510BTBLK
Záruka12 měsíců

9. iClever

#ad

Nastavitelný 74/85/94dB regulátor hlasitosti, Bluetooth 5.2, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu/mobilního telefonu / PC, doba hraní 50 hodin, iClever Bluetooth sluchátka dětská přes uši

#ad
iClever #ad - Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, vypne světla, veselý design vhodný pro děti. Pokud šťáva dojde, můžete také použít standardní 3, počítači a hudebními přehrávači. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech.

Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iClever BTH13, aby se šetřila baterie. Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Nízká tělesná hmotnost 173 g, pokud mají být používána delší dobu, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, lze je dokonce složit, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále.

Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, jejichž led světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Nechte své děti bavit se hlasitostí, 85 a 94 dB, která je pro ně bezpečná.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Purple
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

10. iClever

#ad

50 hodin hraní do školy/cestování, LED světla kočičích uší, 74/85/94 dB omezená hlasitost, iClever Bluetooth sluchátka, bezdrátová dětská sluchátka přes uši s MIC, Bluetooth 5.2

#ad
iClever #ad - Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, vypne světla, veselý design vhodný pro děti. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, jejichž led světla jsou řízena nezávislým tlačítkem.

Nechte své děti bavit se hlasitostí, která je pro ně bezpečná. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, zejména pokud jde o vaše děti. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iClever BTH13, aby se šetřila baterie. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Lze použít s chytrými telefony, můžete také použít standardní 3, počítači a hudebními přehrávači. Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin.

Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Nízká tělesná hmotnost 173 g, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, pokud mají být používána delší dobu, lze je dokonce složit, abyste mohli jamy vzít všude s sebou.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Pink
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY