Top 10 Inear-kopfhörer Bluetooth – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. acabuma

#ad

Acabuma Bezdrátová sluchátka, doba hraní 22 hodin bílá matná, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, Bluetooth sluchátka, sluchátka do uší 5.3 Sport, LED displej

#ad
acabuma #ad - Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu. Můžete jej zcela jednoduše ovládat, aniž byste museli používat svůj telefon.

Acabuma bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, což je ideální pro hovory, videochatování, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení. Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Technologie Bluetooth 5. 3 výrazně zlepšuje přenosovou rychlost a nabízí vám zážitek z poslechu s nízkou latencí, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, počítače, televizory, laptopy, chytré hodinky.

Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, měděným 13mm reproduktorem, online schůzky a další. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

2. acabuma

#ad

Bluetooth, sluchátka do uší 5.3 Sport, doba hraní 22 hodin, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, acabuma Bezdrátová sluchátka, LED displej

#ad
acabuma #ad - Acabuma bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, což je ideální pro hovory, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, laptopy, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení.

Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka acabuma jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, aby bylo zajištěno, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, že stav baterie vždy jasně znáte. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu. Technologie Bluetooth 5. 3 výrazně zlepšuje přenosovou rychlost a nabízí vám zážitek z poslechu s nízkou latencí, počítače, televizory, chytré hodinky.

Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, měděným 13mm reproduktorem, videochatování, online schůzky a další. Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

3. acabuma

#ad

Acabuma Bezdrátová sluchátka, doba hraní 22 hodin, Bluetooth, sluchátka do uší 5.3 Sport, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, LED displej

#ad
acabuma #ad - Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, laptopy, počítače, televizory, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení. Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka acabuma jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, aby bylo zajištěno, že stav baterie vždy jasně znáte.

Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, online schůzky a další. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu. Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel.

Acabuma bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, měděným 13mm reproduktorem, videochatování, což je ideální pro hovory, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Technologie Bluetooth 5.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

4. acabuma

#ad

LED displej, Bluetooth, sluchátka do uší 5.3 Sport, doba hraní 22 hodin bílá matná, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, acabuma Bezdrátová sluchátka

#ad
acabuma #ad - Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, počítače, laptopy, televizory, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, aby bylo zajištěno, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek.

Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka acabuma jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, že stav baterie vždy jasně znáte. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka acabuma in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu.

Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Můžete jej zcela jednoduše ovládat, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, aniž byste museli používat svůj telefon. Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, online schůzky a další. Acabuma bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, měděným 13mm reproduktorem, což je ideální pro hovory, videochatování, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka1

5. acabuma

#ad

Sluchátka do uší, Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka do uší, práci, kancelář matná, minimalistický design pro sport, nabíjení přes USB-C, Bezdrátová sluchátka, telefonní hovory

#ad
acabuma #ad - Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka septseven jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, aby bylo zajištěno, že stav baterie vždy jasně znáte.

Bezdrátová sluchátka bluetooth 5. 3 tato bluetooth sluchátka se automaticky zapnou a spojí, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, jakmile je vyjmete z nabíjecího pouzdra po prvním úspěšném propojení. Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu. Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka septseven in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu.

Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Septseven bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, což je ideální pro hovory, videochatování, měděným 13mm reproduktorem, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby. Každé sluchátko má samostatné ukazatele spotřeby proudu, přičemž každá mřížka představuje 25 % výkonu bezdrátových sluchátek. Můžete jej zcela jednoduše ovládat, aniž byste museli používat svůj telefon. Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, online schůzky a další.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Výška1.18
Délka3.74
Hmotnost0.01
Šířka2.95
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka2

6. acabuma

#ad

Bluetooth sluchátka, telefonní hovory, práci, bezdrátová sluchátka do uší, Bezdrátová sluchátka, kancelář matná bílá, minimalistický design pro sport, nabíjení přes USB-C, sluchátka do uší

#ad
acabuma #ad - Smart touch control díky speciální funkci dotykového ovládání jsou sluchátka septseven in ear bluetooth pohodlnější: jedním dotykem přehrajete/zastavení hudby a přijímání hovorů, dvakrát se dotkněte pro nastavení hlasitosti, třikrát dotykem skočte dopředu/dozadu. Digitální ukazatel baterie bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka septseven jsou vybavena inteligentním led digitálním displejem, aby bylo zajištěno, který zobrazuje zbývající výkon v procentech od 1 % do 100 %, že stav baterie vždy jasně znáte.

Kromě toho jedinečně integrované mikrofony zlepšují výkon konferenčních hovorů, videochatování, měděným 13mm reproduktorem, což je ideální pro hovory, online schůzky a další. Vezměte prosím na vědomí, že tato bezdrátová sportovní sluchátka se nabíjí přes USB-C kabel. Septseven bezdrátová sluchátka jsou vybavena výkonným, který zajišťuje čistý zvuk a čisté basy a živě reprodukuje každý detail hudby.

Můžete jej zcela jednoduše ovládat, aniž byste museli používat svůj telefon. Technologie Bluetooth 5. 3 výrazně zlepšuje přenosovou rychlost a nabízí vám zážitek z poslechu s nízkou latencí, laptopy, do značné míry kompatibilní s chytrými telefony iOS/Android, chytré hodinky. Při dodatečném nabíjení v nabíjecím pouzdře získají Bluetooth sluchátka celkem 22 hodin přehrávání hudby. Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití má každá bluetooth sluchátka přes uši 5 hodin poslechu.
Značkaacabuma #ad
VýrobceShenzhen Mateco Technology Co.,Ltd #ad
Výška1.18
Délka3.74
Hmotnost0.01
Šířka2.95
Číslo díluAP09
ModelkaMT-10
Záruka2

7. IKG

#ad

In Ear sluchátka, vodotěsnost IP7, LED displej, 2024 nové měkké ucho, bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, USB-C, sluchátka, doba hraní 120 h, Bluetooth sluchátka Sport

#ad
IKG #ad - Bluetooth 5. 3 2024 a okamžité spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5. 3, která zvyšuje přenosovou rychlost audio dat až o 85 % a umožňuje stabilnější spojení při nižší spotřebě energie přenosový dosah je až 15 m.

Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště. Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: sluchátka do uší bluetooth sport s novým designem tlačítek.

Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku ENC a 4 HD mikrofony, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, přepínání skladeb, aktivaci Siri, hlasitosti +/-, jako jsou iOS, Android atd. Ušetřené čekací doby. Perfektní pro běh, fitness, jízdu na koni atd.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

8. IKG

#ad

2024 nové měkké ucho, LED displej, Bluetooth sluchátka Sport, USB-C, sluchátka, doba hraní 120 h, in Ear sluchátka, bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, vodotěsnost IP7

#ad
IKG #ad - Bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena inteligentním digitálním led displejem, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon v digitálním formátu. Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, fitness, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku.

Perfektní pro běh, jízdu na koni atd. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště.

Umožňuje přístup k přehrávání/pauze hudby, přepínání skladeb, aktivaci siri, hlasitosti +/-, jako jsou iOS, přijímání/udání hovorů a dalších. Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: sluchátka do uší bluetooth sport s novým designem tlačítek. Výdrž baterie 120 hodin a led nabíjecí pouzdro: jednou se nabije rychlé nabíjení typu c, zatímco nabíjecí pouzdro ji prodlužuje na 120 hodin. Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

9. IKG

#ad

Sluchátka, 2024 nové měkké ucho, Bluetooth sluchátka Sport, doba hraní 120 h, USB-C, bezdrátová Bluetooth 5.3 bezdrátová sluchátka se 4 mikrofony, LED displej, vodotěsnost IP7, in Ear sluchátka

#ad
IKG #ad - Bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena inteligentním digitálním led displejem, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon v digitálním formátu. Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku.

Perfektní pro běh, fitness, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, jízdu na koni atd. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, přepínání skladeb, Android atd. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání. Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku enc a 4 hd mikrofony, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku AAC/SBC, okolní hluk je redukován o více než 38 dB, čímž je zajištěno, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně.

Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy. Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: sluchátka do uší bluetooth sport s novým designem tlačítek.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky

10. IKG

#ad

Vodotěsná sluchátka IP7, Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka do uší, 2024 nové měkké ucho, USB-C, Bluetooth 5.3, LED displej, doba hraní 120 h, se 4 mikrofony

#ad
IKG #ad - Vodotěsná technologie ip7 účinně chrání bluetooth sluchátka před poškozením v důsledku potu a deště. Bluetooth 5. 3 2024 a okamžité spojení: bezdrátová sluchátka bluetooth jsou vybavena špičkovou technologií bluetooth 5. 3, která zvyšuje přenosovou rychlost audio dat až o 85 % a umožňuje stabilnější spojení při nižší spotřebě energie přenosový dosah je až 15 m.

Bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena inteligentním digitálním led displejem, můžete s těmito sluchátky v uších poslouchat celých 10 hodin hudby, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon v digitálním formátu. Sluchátka do uší bluetooth se automaticky spojí s vaším telefonem 1S, když otevřete nabíjecí pouzdro. Jedinečný design tlačítek a široká kompatibilita: sluchátka do uší bluetooth sport s novým designem tlačítek. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení podporujících Bluetooth, aktivaci Siri, Android atd. Bezdrátová sluchátka používají potlačení okolního hluku ENC a 4 HD mikrofony, že váš hlas bude na druhém konci slyšet jasně. Plně bezdrátová sluchátka do uší bluetooth přesvědčí ve fitness studiu díky uživatelsky přívětivému ovládání.

Design sportovních háčků na uši a vodotěsnost ip7: q25 bluetooth sluchátka sportovní se 3 páry s/m/l špunty do uší mají inovativní design měkkého ušního oblouku, plně se přizpůsobí konturám vašeho ucha, fitness, noste je dlouho bez potíží a současně eliminujte nepříjemné spadnutí během tréninku. Pohlcující zvuková sluchátka s enc: q25 bluetooth sluchátka s 14, 5mm grafenovou dynamickou membránou a technologií kódování zvuku aac/sbc, okolní hluk je redukován o více než 38 dB, čímž je zajištěno, zachycují každý detail hudby a přenášejí syté zvuky s ostrými výškami a pořádnými basy.
ZnačkaIKG #ad
VýrobceIKG #ad
Výška0.91
Délka0.93
Hmotnost0.22
Šířka0.75
Číslo díluQ25
ModelkaQ25
Záruka2 roky