Top 10 GOOLOO GE2000 2000A Starthilfe Powerbank – Startovací kabely pro autobaterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Povasee

#ad

Startovací zdroj baterie se startovacím kabelem, startovací powerbanka s LED, 2 rychlonabíjení USB výstupů, 3000 A, Povasee Pomocné startovací zařízení s powerbankou, startovací zdroj pro vozidla 12 V

#ad
Povasee #ad - Kromě toho je použitý materiál krytu ip67 odolný proti prachu, dešťové vodě, poškrábání a nárazům a zabraňuje poškození vnitřní struktury, aby se prodloužila životnost pomocného startovacího asistenta Booster. Startování mrtvé autobaterie pomocný startovací zdroj s powerbankou je vybaven špičkovým proudem 3000 a a velkou kapacitou baterie 23 800 mah.

Zabraňte nadměrnému proudu, nehrozí žádné potenciální nebezpečí. Pokud se vyskytne startovací zařízení nebo provozní problém, 1 x propojovací kabel, obraťte se na nás kdykoli. Odpovíme do 24 hodin. Startovací asistent auto již prošel certifikací ce ukca weee, jiskření, přebití, přepětí, zatímco inteligentní startovací kabely pro auta jsou vybaveny 10 ochrannými funkcemi. Chytrý startovací kabel startovací asistent lze provozovat v prostředí -30 °c ~ 60 °c, zkratu, přehřátí atd. Pomáhá při outdoorových aktivitách nebo záchranách v terénu, piknik, outdoorová dobrodružství/vyšetřování atd.

Přenosná powerbanka do auta pomocná startovací stanice s powerbankou má dva rychlonabíjecí usB výstupy a nabízí dostatek proudu pro rychlé nabíjení vašich telefonů, sluchátek, tabletů, chytrých hodinek, Kindle nebo jiných elektronických zařízení, a to až třikrát rychleji. Vhodné pro osobní automobily, pickup atd. Režimy 3 v 1 led startovací powerbanka povasee s integrovanou led kapesní svítilnou se 3 režimy včetně osvětlení, jako je kempování, blesku a SOS.
ZnačkaPovasee #ad
VýrobcePovasee #ad
Výška1.97
Délka9.84
Hmotnost1.98
Šířka3.94
Číslo díluA30-Jump Starter
ModelkaA30 Jump Starter
Záruka2 roky Warranty

2. BuTure

#ad

Powerbanka, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 10,0 l, startovací asistent, startovací zdroj s LED,, BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobil, špičkový proud 26 800 mAh, 5000 A

#ad
BuTure #ad - 5000 a startovací asistent pro auto, nákladní vůz, člun, travní sekačka s 12voltovou palubní sítí. Výzva k odstranění problémů bliká, hlubokým vybitím, bezpečná a spolehlivá. Diesel: max. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, které lze přepínat mezi režimem osvětlení, stroboskopické světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a oranžové světlo SOS pro případ nouze pro venkovní večery.

Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost. Provozní teplota: -20 °C až +60 °C. Drahé, dopradopradopradopradopraFall. Tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, přepětím, nadměrným proudem, přehřátím, přebitím, přepólováním.5

5000 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: vše. Lcd displej a 10 druhů inteligentních ochranných systémůpomocné startovací zařízení buture s lcd displejem, zbytkový výkon a výstupní napětí lze přímo odečíst. Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, blesku a oranžového sos režimu. S usb přípojkami může nabíjet dvě zařízení současně, PSP, jako jsou smartphony, tablety, chladničku, palubní kameru atd.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška3.94
Délka9.05
Hmotnost1.76
Šířka5.12
Číslo díluBeta03
ModelkaBeta03
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. BuTure

#ad

BuTure Pomocné startovací zařízení pro powerbanku, lithiový polymer 2000 A, pro, přenosný startovací zdroj pro 7,0l benzín a 6,0l dieselový motor, LED kapesní svítilna, špičkový proud 16 800 mAh

#ad
BuTure #ad - Ultra jasná led světla se 4 režimy pomocný startovací zdroj má 4 led světelné režimy, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, blesku, cestování, SOS a výstražného režimu. Co obdržítemultifunkční startovací asistent buture br500 pro auta, nabíjecí kabel usb-c adaptér není součástí dodávky, smart jumper clip, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, nákladní automobily, 5 x 8, motocykly, sekačky na trávu, vhodný pro osobní automobily, čluny atd.88 druhů inteligentních ochranných systémů tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, přebitím, výzva k odstranění chyb, nadměrným proudem, přehřátím, přepětím, přepólováním. Pičkový proud 2000 a může nastartovat 12v vozidlo až 7, 0l dieselový motor, 5 x 3 cm.

Se dvěma výstupními porty usb a vstupem usb typu C může rychle nabíjet dvě zařízení současně, Kindles atd. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Kapající zvuky a výstražné signály blikají, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, hlubokým vybitím, bezpečná a spolehlivá. Přenosná powerbanka, ale také powerbanka s kapacitou 16 800 mah, jako jsou chytré telefony, tablety, externí akumulátor s funkcí quick charge 3.0 & přípojka typu c není to jen startovací zařízení, fotoaparáty, kompatibilní s iOS a Android.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška6.5
Délka1.18
Hmotnost1.76
Šířka3.35
Číslo díluBR500
ModelkaBR500
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. HULKMAN

#ad

Autostartér pro benzínové motory o objemu až 6,5 l a 4,0l dieselové motory s funkcí Boost pro zcela prázdnou baterii, 12000 mAh, powerbanka 1200 A, 12 V lithium,, HULKMAN Startovací asistent Alpha 65

#ad
HULKMAN #ad - Startování plně prázdných baterií: výkonná a bezpečná pro nastartování vaší plně prázdné autobaterie. V krabici: v boxu najdete startovací asistent alpha 65 autobaterie, nabíječku sc 65 w, gumové startovací svorky, USB kabel typu C výstup a adaptér zásuvky zapalovače DC 12 V. Tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti.

Více než jen pomocná pomůcka při startování: s výstupem 12 v/10 a dc, usb-a/qc3. 0 a výstupem typu c/pd18w může tento startér bez problémů nabíjet pneumatiky, chladničky do auta a celou řadu elektronických produktů, jako jsou smartphony. Také 5 režimů led kapesní svítilny bude v případě nouze hrát důležitou roli. Použijte jej pro sebevědomé nastartování vašeho vozu! Moderní design: tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti. Rozsáhlé pole pro zobrazení: uživatelsky přívětivá 3, 2palcová inteligentní obrazovka vám nabízí všechny informace o provozním stavu, stavu baterie a možných chybách.

Vícenásobná ochrana: díky integrovanému designu bezpečnostního zařízení baterie a integrovanými inteligentními svorkami je startovací asistent HULKMAN bezpečný a plně izolovaný. Vnější materiál ochrany ip65 brání tomu, aby dešťová voda, prach a vnější vlivy způsobovaly poškození vnitřní struktury a přizpůsobuje se mnoha druhům komplexních pracovních scénářů. Auto můžete zcela jednoduše nastartovat v pouhých 3 krocích.
ZnačkaHULKMAN #ad
VýrobceHULKMAN #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost2.6
Šířka3.74
Číslo díluAlpha 65
ModelkaAlpha 65

5. BuTure

#ad

Powerbanka pro 8,5 l benzín a dieselový motor 8,0 l, špičkový proud 150 PSI 2500 A, startovací zdroj s, BuTure Pomocný startovací zdroj pro powerbanku se vzduchovým kompresorem, startovací asistent

#ad
BuTure #ad - Výkonná startovací stanice s powerbankou 2500 a plyn: max. Led světla se 3 režimy startovací zdroj má 3 led světelné režimy, stroboskopem a režimem sos. Vzduchový kompresor 150 psi tento startovací asistent má integrovaný vzduchový kompresor, 5 baru. Tento startér autobaterie lze umístit kdekoliv v autě. Tato startovací powerbanka se dodává s dodaným inteligentním kabelem s 10 druhy inteligentního ochranného systému, bezpečný a spolehlivý.

8, 5 l: max. Přenosná powerbanka s rychlým nabíjením a dvěma usb výstupy není to jen startovací zařízení, tablety, ale také mobilní napájení s vysokou kapacitou, kompatibilní s iOS a Android.22500 a startovací asistent pro auto, suv, nákladní automobil, člun, motocykl, obytný vůz, travní sekačku atd. Se dvěma usb výstupními porty a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, jako jsou chytré telefony, fotoaparáty, Kindles atd. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost.

Co dostanete buture jump startér, úložný box, 3 adaptéry na ventily, startovací kabel, USB-C kabel nabíječka není součástí dodávky, hadice na nafukování, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nafukování se automaticky zastaví, nafukovací matrace, když tlak v pneumatikách dosáhne předem stanovené úrovně. 8, 0 l. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, stroboskop pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro venkovní dobrodružství, které lze přepínat mezi osvětlením, dopravní nehodu nebo požadavek nouzové služby.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.81
Délka9.65
Šířka3.94
Číslo díluBeta01
ModelkaBeta01
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. BuTure

#ad

Startovací zařízení s LED kapesní svítilnou, startovací asistent pro 8,5 l benzínový a dieselový motor 8,0 l, špičkový proud 3000 A, BuTure Startovací asistent powerbanka, přenosná 12 V, 21800 mAh

#ad
BuTure #ad - Zbrusu nový ideální startér do auta pro řidiče. Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, obytný vůz, nákladní automobil, snadno se přenáší.8 druhů inteligentních ochranných systémůtato startovací powerbanka s inteligentním ochranným systémem, přehřátím, přepětím, nadměrným proudem, nesprávným pólováním.

Objednejte si jej tedy s důvěrou pro bezpečnost silničního provozu a vaši bezpečnost. 2500 a nejnovější a výkonný startovací asistent pro auto benziner: max. Se dvěma usb výstupy a vstupem usb typu c může tato dvě zařízení současně rychle nabít jako smartphony, na kterém lze snadno zjistit úroveň výkonu a stav výrobku. Přenosná powerbankanení to jen startovací zařízení, tablety, ale také powerbanka s kapacitou 21800 mah, fotoaparáty atd.8, člun, travní sekačku atd. 8, 0 l. Inteligentní kabel má displej pro jasný přehled o stavu startu, zpětným proudem, nadměrným vybitím, dodávaný inteligentní kabel je chráněn před zkratem, kontrolkou a výstražným zvukem pro odstranění chyb.

Co obdržítebuture jump startér, úložný box, usb c kabel, chytré svorky, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, stroboskopové světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro venkovní dobrodružství, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, SOS a blesku.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.38
Délka7.24
Hmotnost1.01
Šířka3.39
Číslo díluBeta02
ModelkaBeta02
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Schumacher

#ad

Dieselový 6l – kapesní svítilna – výstup USB 2,4A, Schumacher Rugged SBX 463 – startovací asistent s powerbankou – lithium-iontová baterie 2000 A 12 V – booster pro automobily do benzínu 8 l, vstup

#ad
Schumacher #ad - Dejte nám vědět, jak se vám naše výrobky líbí, abychom vás mohli neustále vyvíjet. Kryt ip64 odolný proti nárazu chrání před prachem a stříkající vodou. Ideální pro všechny motory až do zdvihového objemu 8, 0 l nafty, 0 l benzínu a 6, se všemi typy baterií 12 V.

Odolává extrémním teplotám -20 °c > +43 °C a je lehký a kompaktní. Technologie pre-heat ohřívá baterie ve velmi chladném prostředí a umožňuje tak optimální start. 4článková technologie: lithium-booster sbx463 disponuje 4článkovou technologií patentovanou společností Schumacher pro zvýšený momentový výkon až 2000 A. Váš názor se počítá: produkty od schumacher nabízejí inovaci za nejlepší poměr ceny a výkonu.

Override modus: umožňuje okamžité spuštění bez rozpoznání baterie vozidla a/nebo bez baterie. Až 45 startů na jedno nabití. Ochranná zařízení: booster má mechanismy na ochranu před změnou polarity, zkratem, přetížením, přehřátím, přepětím a odlétáním jisker. Optimální funkce: technologie pre-boost bezpečně přidává přednabitým bateriím hluboce vybité baterie.
ZnačkaSchumacher #ad
VýrobceSchumacher #ad
Výška4.13
Délka2.36
Hmotnost2.76
Šířka9.25
Číslo dílu94065463
ModelkaSBX463
Záruka2 roky výrobce

8. NOCO

#ad

Startovací kabely a startovací kabely pro až 9 litrové benzinové a 7 litrové naftové motory, přenosný posilovač autobaterií, NOCO Boost Pro GB150 3000A 12V UltraSafe startovací powerbanka

#ad
NOCO #ad - Starten sie eine leere batterie - starten sie eine leere Batterie in Sekunden sicher mit dieser kompakten, aber leistungsstarken tragbaren Lithium-Starthilfe-Powerbank mit 3000 Ampere - bis zu 80 Starts mit einer einzigen Ladung. Ein robustes und wasserfestes Gehäuse mit Schutzart IP65. Kompatibel - ein leistungsstarker lithium-ionen-starthilfe-booster, einschließlich autos, Überbrückungskabel- und Starthilfekabel für Benzinmotoren bis zu 8, 0-litern, LKW, boote, 0-Litern und Dieselmotoren bis zu 6, KFZ, Wohnwagen, Motorräder, traktoren, Wohnmobile, PKW, Rasenmäher und mehr.

In der verpackung - gb150 ultrasafe tragbare lithium-auto-starthilfe-powerbank, mikro-USB-Ladekabel, 12-Volt-Überbrückungskabel, XGC-Stecker und -Buchsen, Hochleistungs-Anschlusszange, Batterieladegerät, starterkabel, XGC-Kabel, Mikrofaser-Aufbewahrungstasche, Bedienungsanleitung und 1 Jahr Garantie. Mit unserem fehlersicheren design mit funkensicherer Technologie und Verpolungsschutz können Sie es sicher an jede 12-Volt-Autobatterie anschließen.

Ermöglicht schnelles Aufladen in 2 Stunden über den Hilfsanschluss des Fahrzeugs. Ein gummiertes, um ein Verkratzen oder Beschädigen von Oberflächen zu verhindern. Multifunktion - es ist ein auto-starthilfegerät, eine tragbare ladegerät-powerbank, ein batterie-booster und eine led-taschenlampe. Ultrasafe - sichere und einfach zu verwendende auto-starthilfe-Powerbank ohne Angst vor falschen Verbindungen oder Funken. Fortschrittliches design - unsere fortschrittlichste tragbare auto-powerpack-starthilfe aller zeiten.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška13.7
Délka8.19
Hmotnost7.5
Šířka4.88
Číslo díluGB150
ModelkaGB150
Záruka1 Jahr

9. GOOLOO

#ad

Supersafe 12V Auto Batterie Booster,Tragbare Starthilfe mid Intelligentes Starthilfekabel, Geeignet für 6.0L Benzin und 4.0L Diesel, GOOLOO GE2000 2000A Starthilfe Powerbank

#ad
GOOLOO #ad - Es kann herumgetragen werden, nicht nur kompakt, ohne Ihnen zu viel Schwerkraft zu geben. Es kann mitgenommen werden, Tablets und Bluetooth-Headsets aufzuladen. Das ist unser vorteil, sondern auch ein Starthilfe mit einem hohen Spitzenstrom von 2000A! ! ! Sie können die auto starthilfe für das, Wohnmobile, Motorräder, ins Auto legen.

Kleines und leichtes starthilfe im vergleich zu anderen starthilfe wiegt unser startgerät nur etwa 400 gramm und ist damit viel leichter als die meisten Starthilfe. Für uns steht der kunde immer an erster Stelle und wir werden ihm eine vernünftige und für ihn optimale Lösung anbieten. Es ist sehr einfach zu halten Hand und kann bei Bedarf in Ihrer Tasche oder Ihrem Auto verstaut werden. Was sie bekommenge2000 starthilfe powerbank, starthilfekabel, usb-c, wenden sie sich bitte an unseren kundendienst.

Wenn sie fragen zum produkt haben oder wenn das Produkt beschädigt ist, gewähren wir eine extra lange Garantie von 18 Monaten. Dazu gehören autos, Traktoren, was das Auto braucht, Lastwagen und mehr. Leistungsstarke und zuverlässige auto starthilfegooloo ge2000 hat 2000a spitzenstrom. Super sicher und robustge2000 smart starthilfekabel ist mit einem ganzmetallclip konstruiert, Überspannungsschutz, Überladeschutz usw. Berlastschutz, um einen Bruch bei längerem Gebrauch zu verhindern. 12v fahrzeuge können in wenigen Minuten gestartet werden.
ZnačkaGOOLOO #ad
VýrobceGOOLOO #ad
Výška4.33
Délka9.84
Hmotnost0.79
Šířka5.12
Číslo díluEpower-336
ModelkaEpower-336

10. BuTure

#ad

Přenosný startovací zdroj pro 6,0l benzín a 5,0l dieselový motor, BuTure Pomocné startovací zařízení s powerbankou, 13 800 mAh, špičkový proud 1500 A, lithiový polymer,, LED kapesní svítilna

#ad
BuTure #ad - Ultra jasná led světla se 4 režimy pomocný startovací zdroj má 4 led světelné režimy, blesku, sos a výstražného režimu. Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, cestování, outdoorové aktivity a nouzové situace. Délka: cca 42cm. Hmotnost: 384 g.

Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, 0 l benzínového nebo 5, motocykly, 5 × 8, nákladní automobily, sněžné skútry, čluny atd.8 druhů inteligentních ochranných systémů tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, přehřátím, přepětím, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, hlubokým vybitím, nadměrným proudem, výzva k odstranění chyb, přebitím, přepólováním. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu.

Kapající zvuky a výstražné signály blikají, bezpečná a spolehlivá. Malý a výkonný velikost: 16, suv, vhodné pro osobní automobily, snadno se přenáší. Co obdržítemultifunkční startovací asistent buture br300 pro auta, nabíjecí kabel usb-c adaptér není součástí dodávky, smart jumper clip, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Se dvěma výstupními porty usb a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, jako jsou chytré telefony, fotoaparáty, Kindles atd. Přenosná powerbanka, tablety, externí akumulátor s funkcí quick charge 3.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška6.5
Délka1.18
Hmotnost0.85
Šířka3.35
Číslo díluBR300
ModelkaBR300
ZárukaZáruka výrobce 2 roky