Top 10 Fire TV Stick 4K Max – Klienty pro streamování médií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi + Ethernet s pamětí 128 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music. Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem.

Incredible power with the A15 Bionic chip. Apple originální show a filmy z Apple TV+. Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad.

Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread. S dodávaným siri remote 3. The latest shows, movies, sport and live TV, all in one place.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost1.19
Šířka27.17
Číslo díluMN893FD/A
ModelkaMN893FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

2. Apple

#ad

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi s pamětí 64 GB 3. generace

#ad
Apple #ad - Soukromý seznam sluchátek se dvěma sadami AirPodů. Pár s homepod mini pro hands-free control with Siri. Generace s usb-c můžeš svůj apple tv 4k zcela jednoduše ovládat pomocí dotykového clickpadu nebo jen svým hlasem.

Siri remote brings precise control with a touch enabled clickpad. Apple tv 4k wlan přichází s pamětí 64 gb a apple tv 4k wlan + ethernet přichází s pamětí 128 GB a podporou sítě Thread. The latest shows, movies, sport and live TV, all in one place. Apple originální show a filmy z Apple TV+. Více způsobů, jak si užít tv s Apple Arcade, Apple Fitness+ a Apple Music.

Incredible power with the A15 Bionic chip. S dodávaným siri remote 3. Použijte airplay ke sdílení fotografií, videí a více ze svého iPhone, iPadu a Mac na televizoru. Použijte apple tv 4k také jako smart hub pro připojení a ovládání veškerého příslušenství Smart Home.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka27.17
Číslo díluMN873FD/A
ModelkaMN873FD/A
ZárukaApple One (1) Year Limited Warranty

3. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa s ovládacími tlačítky na televizi | HD streamovací zařízení český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Volně dostupné televize – sledujte filmy a další obsah s aplikacemi jako ARD, Pluto TV, ZDF, YouTube a další. Jednoduché nastavení, zapněte televizor, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a máte hotovo.

Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost. Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Mohou být účtovány poplatky za předplatné.

Ivá televize – sledujte své oblíbené obsahy z živé televize, zdf, zprávy a sport s předplatnými ARD, DAZN aj. Poslech hudby – streamujte hudbu z amazon Music, Spotify a dalších. Použijte tlačítko pro přehled programů a zjistěte, co je k dispozici a kdy. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Tisíce aplikací, prosieben, youtube, wow, alexa skills a programů – včetně Netflix, Disney+, prime video, ard, ZDF, DAZN a dalších.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.63
Délka5.56
Hmotnost0.1
Šířka1.5
Číslo dílu53-025595
ModelkaL5B83G
ZárukaZwei Jahre Garantie.

4. Amazon

#ad

Fire TV Stick s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa + Mission USB napájecí kabel není nutný napájecí adaptér střídavého proudu český jazyk nelze zaručit

#ad
Amazon #ad - Naše streamovací zařízení – o 50 % výkonnější ve srovnání s předchozím modelem fire tv stick 2019 pro rychlé streamování ve Full HD. Bez dalšího dálkového ovládání je také možné zapínat a vypínat kompatibilní televizory a reproduktory a rovněž ovládat jejich hlasitost.

Nabíjecí kabel mission-usb má speciální elektrický obvod pro řízení energie, který zlepšuje špičkový výkon USB konektoru tím, že přebytečnou energii ukládá a v případě potřeby ji uvolní. Tato sada zahrnuje fire tv stick s hlasovým dálkovým ovládáním alexa s ovládacími tlačítky pro televizi, jakož i nabíjecí USB kabel Mission „Made for Amazon“. Obsahuje hlasové dálkové ovládání Alexa s tlačítky pro zapnutí/vypnutí a hlasitost. Skoncujte s visícími a spletenými kabely – využijte náš certifikovaný nabíjecí kabel „Made for Amazon“ pro napájení ovladače Fire TV Stick přímo přes USB port vašeho televizoru.

Podpora dolby atmos a zvuk v kvalitě domácího kina – vybrané skladby zajišťuje komplexní zvuk Dolby Atmos s kompatibilními domácími audio systémy pro dosažení ještě reálnějšího zážitku z televize. Méně nepořádku, více kontroly – s hlasovým dálkovým ovladačem alexa můžete vyhledávat a přehrávat programy napříč aplikacemi pomocí hlasového příkazu.
ZnačkaAmazon #ad

5. Doando

#ad

2,4/5 GHz, bezdrátový a pohodlný, Doando Bezdrátový HDMI vysílač a přijímač – Plug & Play, podporuje 1080p HD HDMI, streamování audio/videa z PC/notebooku na HDTV projektory. Jednoduchý

#ad
Doando #ad - Nízká latenceintegrovaná standardní technologie přenosu 5 ghz bezdrátového hdmi bezdrátového vysílače a přijímače činí účinnost přenosu rychlejší a stabilnější, kterými může proniknout stěnou, s latencí pouhých 0, 08 s téměř v reálném čase. Můžete si užívat bezešvé hd tv seriály, comcast tv, neflix, prime video, youtube, živé sporty se svými přáteli nebo členy rodiny z aplikací, DIRECTV, filmy, HULU, XFINITY, BT Sport, Tiktok, Sky Go, Vudu, Movistar atd.

Automatické spojení bez ovladačů se skutečným zážitkem Plug and Play a eliminace kabeláže HDMI mezi zařízením a televizorem. Plug & playplug and play: jednoduše připojte vysílač tx k hdmi portu pc/notebooku a poté přijímač rx na hdmi připojení HDTV/projektoru/monitoru. Nepoužívejte napájení vašeho televizoru nebo počítače nebo jiných přístrojů, pro vyřešení problému musíte použít síťový zdroj. Upozornění 1 * vysílač tx, 1 * hdmi konektor na sběrnici, 2 x micro usb kabel, 1 * přijímač RX, 1 * uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Asný filmový zážitek v hd rozlišení postavte si své vlastní domácí kino s těmito bezdrátovými sadami 1080p@60hz ultra hd hdmi. Přístroj lze bezdrátově propojit přes hdmi výstup s většinou kabelových, dvr, televizorů, konference, Blu-ray a set-top boxů, AV přijímačů, počítačových systémů a dalších médií. Upozornění: pokud výrobek zůstane zaseknutý nebo zamrzne, dejte produktu nový síťový zdroj. Má výkonný přenos signálu na velké vzdálenosti, podlahou a stropem.
ZnačkaDoando #ad
VýrobceDoando #ad
Výška0.28
Délka4.53
Šířka1.34
Číslo díluG79-FGTY-DETD
ModelkaG79-FGTY-DETD
Záruka90 Day Warranty Against Manufacturer Defects

6. Amazon

#ad

Der neue Amazon Fire TV Stick 4K, mit Unterstützung für Wi-Fi 6 sowie Streaming in Dolby Vision/Atmos und HDR10+

#ad
Amazon #ad - Grenzenlose unterhaltung – streame tausende filme und Serien. Alexa-sprachfernbedienung – zum schnellen finden, starten und steuern von Inhalten mit deiner Stimme. Drück einfach die alexa-Taste, um nach dem Wetter zu fragen oder das Licht zu dimmen. Möglicherweise fallen Abonnementgebühren an.

Mehr möglichkeiten mit deinem smart home – steuere kompatible Geräte wie Kameras, Leuchten und mehr. Du kannst deine lieblingsinhalte von Netflix, Prime Video, Disney+ und vielen mehr abspielen. Kostenloses streaming – greife auf tausende kostenlose Filme und Serienepisoden von beliebten werbefinanzierten Streaming-Apps wie Amazon Freevee, Twitch und Pluto TV zu. Wi-fi-6-unterstützung – für ein ruckelfreies 4K-Streaming-Erlebnis, selbst wenn andere Geräte mit deinem Router verbunden sind.

Ein cineastisches erlebnis – genieße brillantes 4K Ultra HD, mit Unterstützung für Dolby Vision, HDR10+ und immersives Dolby Atmos-Audio. Fortschrittliches 4k-streaming – die neueste Generation unseres beliebten 4K-Sticks sorgt für Entertainment auf hohem Niveau und bietet eine noch bessere Streaming-Leistung. Ruf mit den voreingestellten tasten deine Lieblings-Apps auf, schalte deinen Fernseher an und aus und stelle die Lautstärke ein, und all das mit nur einer Fernbedienung.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.55
Délka4.27
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu53-033180
ModelkaM3N6RA

7. Amazon

#ad

Fire TV Stick 4K + Luna-Controller | Spiele-Streaming-Bundle

#ad
Amazon #ad - Abonnements separat erhältlich. Prime- oder Luna-Abonnement erforderlich. Dieses bundle besteht aus einem fire tv stick 4k und einem luna-Controller – der Starter-Pack für Amazons Spiele-Streaming-Dienst Luna.

Verbindung über bluetooth – der Luna-Controller kann auf kompatiblen Geräten als herkömmlicher schnurloser Controller genutzt werden. Abonniere luna+ oder die ubisoft- oder jackbox-Spielebibliothek und erhalte Zugriff auf eine stetig wachsende Menge an Spielen aus allen Genres. Prime-mitglieder können ohne zusätzliche Kosten Fortnite und eine monatlich wechselnde Spieleauswahl spielen.

Lade die luna-app auf dein fire tv-Gerät herunter und spiel deine Lieblingsspiele direkt in der Cloud. Verbindung über wlan – der luna-controller verbindet sich per Cloud-Direct-Technologie direkt mit den Luna-Servern und ermöglicht so ein Spielerlebnis mit geringer Latenz. Abonnements separat erhältlich. Vollkommen ohne Spielkonsole.
ZnačkaAmazon #ad

8. Amazon

#ad

Dálkový ovladač Fire TV Stick Lite s hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite bez ovládacích tlačítek TV | HD streamovací zařízení

#ad
Amazon #ad - -. Perfektní pro začátečníky – sledujte s aplikacemi ARD, Pluto TV, ZDF, YouTube a dalšími filmy a seriály. Poslech hudby – streamujte hudbu z Amazon Music, Spotify a dalších poskytovatelů. Jednoduché nastavení, zapněte televizor, nenápadné umístění – jednoduše připojte na zadní stranu televizoru, připojte k internetu a hotovo.

-. S hlasovým dálkovým ovládáním Alexa Lite. Stiskněte a zeptejte se alexy. -. Fire tv stick – vychutnejte si rychlé streamování ve Full HD. Neomezená zábava – můžete streamovat tisíce filmů a seriálových epizod Netflix, YouTube, WOW, Prime Video, Disney+ a mnoho dalších a mít přístup k milionům skladeb.

Ivá televize – sledujte svůj oblíbený obsah z živé televize, zprávy a sport s ARD, ZDF, DAZN a další. Ovládejte svůj kompatibilní smart home – zeptejte se alexa na počasí nebo ji požádejte o stmívání světla, zobrazování živých obrázků z podporovaných kamer, streamování hudby aj. Vyhledejte a spusťte vysílání prostřednictvím různých aplikací zcela jednoduše pomocí hlasu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška0.49
Délka3.38
Hmotnost0.07
Šířka1.18
Číslo dílu53-027140
ModelkaS3L46N

9. Google

#ad

Chromecast s Google TV HD – streamuj zábavu pomocí dálkového ovládání s rozpoznáváním hlasu na svém TV – sledování filmů a seriálů

#ad
Google #ad - Pomocí tlačítka google assistant na dálkovém ovládání můžeš vyhledávat určité seriály, žánry, umělce nebo hudbu – hlasovým příkazem. Připoj zařízení chromecast k portu hdmi na televizoru, připoj se ke zdroji proudu, připoj se k WLAN, stáhni si aplikaci Google Home na kompatibilním mobilním zařízení a můžeš streamovat.

Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ze všech kompatibilních služeb na jednom místě. S dětským profilem má tvoje rodina přístup k obsahu, který si užijete všichni. Lze nastavit také dobu přehrávání a spánku. Možnost personalizovaných návrhů na základě tvých předplatných, průběhu a zakoupených obsahů. Tak už nemusíš přepínat mezi aplikacemi.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška0.49
Délka6.39
Hmotnost0.13
Šířka2.41
Číslo díluGA03131-DE
ModelkaGA03131-DE
Záruka2 roky výrobce

10. Google

#ad

Seriály nebo Netflix v kvalitě až 4K HDR. Jednoduché nastavení, Chromecast s Google TV 4K přináší zábavu prostřednictvím hlasového vyhledávání na TV. Streamuj filmy

#ad
Google #ad - Pokud při hledání google objevíš zajímavé seriály nebo napínavé filmy, můžeš si je uložit do svého seznamu záložek a později je snadněji znovu najít. Iphone nebo iPad s iOS 14. 0 nebo vyšší.

Dálkové ovládání nemáš po ruce? přes další reproduktory a displeje google assistant můžeš televizi ovládat hlasovým příkazem. Vodní obrazovka ti ukáže filmy a seriály ode všech poskytovatelů streamingu na jednom místě. Můžeš dostávat personalizovaná doporučení na základě propojených předplatných, průběhu a zakoupeného obsahu. Použij mobilní zařízení pro nastavení svého zařízení Chromecast.

Ekni například: „Hej Google, zapni televizor. Eský jazyk nelze zaručit podle výběru čtenářů chip 2020 je Google Assistant „nejoblíbenějším hlasovým asistentem“. Dné přepínání, jednoduché streamování. Streamování bez hranic. Android tablet s Android 8. 0 nebo vyšší. Neomezená zábava. Doporučení pouze pro tebe.
ZnačkaGoogle #ad
VýrobceGoogle #ad
Výška1.16
Délka11.18
Hmotnost0.24
Šířka3.9
Číslo díluGA01919-DE
ModelkaGA01919-DE
Záruka2 roky výrobce