Top 10 Fertig Haus Kaufen – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GOJLEX

#ad

Blasenzelt mit 2 x 10 m Lichterketten, PVC-Kuppelzelte, Geodätisches Kit für, transparente Hülsenabdeckung, Kuppelkuppel, Garten, 3,6 x 2,2 m, Gewächshaus Gartenkuppel Iglu, wetterfest, Gewächshaus

#ad
GOJLEX #ad - Wind & snow resistant - geometrie und robuste materialien sorgen für stabilität gegen starken wind, Regen und Schnee. Diese 3, eine netzabdeckung und 2 x 10 m lichterketten. Komplett mit englischen installationszeichnungen, die Installation erfordert ein wenig Geduld und ist ein wenig Spaß und Herausforderung.

Die transparente pvc-abdeckung schützt die Sämlinge vor Frost oder Insektenschäden und bietet Ihnen einen großen und bequemen Platz zum Wachsen. Hergestellt aus strapazierfähigem ABS-Kunststoffrahmen, verdicktem PVC-Bildschirm und Polyesternetz. Vorsicht - die oberfläche der gartenkuppel ist nicht glatt, da das produkt falten aufweist, aber keine Sorge, die Falten verblassen bei direkter Sonneneinstrahlung. Perfekte pvc-garten-iglu-kuppel – 3, 65 x 2, 2 m. Die geodätische form der kuppel ermöglicht das stärkste Design, um starkem Wind bis zu 31 mph oder starken Schneebedingungen bis zu 40, 8 kg standzuhalten.

Es hat eine fronttür mit reißverschluss und zwei dreieckige Fenster mit Reißverschluss, Kräutern, Gemüse oder Blumen und kann auch verwendet werden, die versiegelt werden können. Wenn sie fragen haben, 6 m lange gartenkuppel enthält einen stabilen Rahmen, einen PVC-Bildschirm, empfehlen wir 2 Personen zu montieren, können Sie sich gerne an mich wenden. Verfügt über eine wasserabweisende Oberfläche und doppelfadenverstärkte Nähte für längere Lebensdauer. Das icehouse-zelt ist auch perfekt für jede Veranstaltung im Innen- und Außenbereich und bringt Ihre Veranstaltung vom Alltäglichen zum Außergewöhnlichen.
ZnačkaGOJLEX #ad
VýrobceGOJLEX #ad
Výška143.7
Délka86.61
Hmotnost64
Šířka86.61
Číslo dílugreenhouses
Modelkagreenhouses

2. Alpholz

#ad

Alpholz 5rohový zahradní domek Liwa-28 z masivního dřeva | Zahradní domek s tloušťkou stěny 28 mm | Zahradní dřevěný domek včetně montážního materiálu | Velikost kůlny na přístroj: 595 x 300 cm

#ad
Alpholz #ad - Včetně montážního materiálu: ke každému zahradnímu domku dodáváme vhodný montážní materiál. Bouřková lišta pro zabezpečení větru: sada lišt proti větru obsažená v rozsahu dodávky zajišťuje optimální usazení blokových prken.

Používáme výhradně velmi kvalitní smrkové dřevo pro zahradní domek. Masivní střešní konstrukce: střešní konstrukce dřevěného domu se skládá z masivních střešních trámů a 18 mm silných prken s drážkou a pružinou. 5 rohový zahradní dům liwa: zvláštností tohoto dřevěného domu je jeho valbová střecha a zastřešená terasa. Umožňuje útulný čas na zahradě a elegantní interiér s okny od podlahy ke stropu zve k lenošení.

Spojuje nejspodnější s nejvyšším blokem a zabraňuje tak při silné bouři zvednutí jednotlivých blokových prken. Tloušťka stěny 28 mm: zahradní domek s kvalitními blokovými fošnami o tloušťce 28 mm. Kvalitní upevňovací materiály zajišťují dlouhou životnost našich dřevěných domů. 4násobné rohové vyfrézování zajišťuje obzvlášť vysokou odolnost proti větru a dešti.
ZnačkaAlpholz #ad
VýrobceAlpholz #ad
Výška102.36
Délka122.83
Hmotnost0
Šířka239.37
Číslo díluL1.1.00037.0
ModelkaL1.1.00037.0

3. Juskys

#ad

Juskys Kovový zahradní domek XXL 15 m³ se sedlovou střechou, posuvnými dveřmi a základem – 277 × 319 × 192 cm – antracit – kůlna na nářadí, zahradní domek, kovový domeček na nářadí

#ad
Juskys #ad - Dobré klima: zahradní domek se 4 větracími otvory na přední a zadní straně; cirkulující vzduch účinně odvádí vlhkost; zabraňuje kondenzaci vody, skvrnám od skvrn, plísním a nepříjemným zápachům. Silný základový rám: zahradní domek se stabilním rámem z kovu; vyrovnává nerovnosti zahradní půdy; zajišťuje obzvlášť bezpečné stání; umožňuje montáž přídavné půdy.

Snadný přístup: zahradní kůlna s prostorově úspornými dvojitými posuvnými dveřmi; široký otvor 96 × 152 cm Š × V umožňuje přepravu neskladných předmětů; pohodlné otevírání dveří i při sněhu. Dobře chráněno: robustní zahradní domek xxl se sedlovou střechou v antracitové barvě z žárově pozinkovaného ocelového plechu; odolává povětrnostním vlivům, UV záření a nečistotám; dlouhá životnost, stabilní, odolný a vodotěsný.

Zázrak úložného prostoru: prostorná kůlna na nářadí 277 × 319 × 192 cm š × h × v; až 15 kubických metrů úložného prostoru a 8, 25 m² skladovací plocha 267 × 309 cm; perfektní pro uložení vašeho zahradního nářadí nebo zahradního nábytku.
ZnačkaJuskys #ad
VýrobceJuskys Gruppe GmbH #ad
Výška75.59
Délka125.59
Hmotnost211.09
Šířka109.06
Číslo dílu21052
Modelka21052

4. CARLSSON

#ad

Zahradní domek Alpholz Lausitz-40 z masivního dřeva | Zahradní domek s tloušťkou stěny 40 mm | Zahradní dřevěný domek včetně montážního materiálu | Velikost kůlny na přístroj: 570 x 420 cm | pultová

#ad
CARLSSON #ad - Masivní střešní konstrukce: střešní konstrukce dřevěného domu se skládá z masivních střešních trámů a 18 mm silných prken s drážkou a pružinou. 4násobné rohové vyfrézování zajišťuje obzvlášť vysokou odolnost proti větru a dešti.

Tloušťka stěny 40 mm: zahradní domek s kvalitními blokovými fošnami silnými 40 mm. Používáme výhradně velmi kvalitní smrkové dřevo pro zahradní domek. Včetně montážního materiálu: ke každému zahradnímu domku dodáváme vhodný montážní materiál. V interiéru vzniká vysoký strop a střešní okna propouštějí hodně světla.

5 rohových zahradních domků pod sedadlem: zvláštností tohoto dřevěného domku je dvojitá pultová střecha, která zahradní altánku dodává moderní tvar. Kvalitní upevňovací materiály zajišťují dlouhou životnost našich dřevěných domů. Pěstování slouží jako úložný prostor pro zahradní nářadí.
ZnačkaCARLSSON #ad
VýrobceCarlsson #ad
Výška121.26
Délka232.28
Hmotnost3549.44
Šířka187.8
Číslo díluL1.1.00009.0

5. Alpholz

#ad

Alpholz Zahradní domek Campinghouse 44 z masivního dřeva | Zahradní domek s tloušťkou stěny 44 mm | zahradní dřevěný domek včetně montážního materiálu | velikost kůlny na přístroj: 328,8 x 508,8 cm |

#ad
Alpholz #ad - Multifunkční: tento klasický zahradní domek nabízí mnoho různých možností využití. Používáme výhradně velmi kvalitní smrkové dřevo pro zahradní domek.

Nebo jako útulný zahradní altán nabízí útočiště v létě. Masivní střešní konstrukce: střešní konstrukce dřevěného domu se skládá z masivních střešních trámů a 18 mm silných prken s drážkou a pružinou. Nabízí dostatek místa pro zahradní nářadí atd. Včetně montážního materiálu: ke každému zahradnímu domku dodáváme vhodný montážní materiál. Kvalitní upevňovací materiály zajišťují dlouhou životnost našich dřevěných domů. 4násobné rohové vyfrézování zajišťuje obzvlášť vysokou odolnost proti větru a dešti. Tloušťka stěny 44 mm: zahradní domek s kvalitními blokovými fošnami o tloušťce 44 mm.
ZnačkaAlpholz #ad
VýrobceAlpholz #ad
Výška109.45
Délka129.13
Šířka200
Číslo díluA1.1.00059.0

6. Alpholz

#ad

Alpholz Zahradní domek Clockhouse-28 z masivního dřeva | Zahradní domek s tloušťkou stěny 28 mm | zahradní dřevěný domek včetně montážního materiálu | velikost kůlny na nářadí 420 x 320 cm | sedlová

#ad
Alpholz #ad - ZahradnÍ dŮm clockhouse: se sedlovou střechou včetně extra štítu a velkými výstavními okny je tento dřevěný domek perfektní pro každou zahradu s romantickým faktorem.

Tloušťka stěny 28 mm: zahradní domek s kvalitními 28 mm silnými blokovými fošnami. Používáme výhradně velmi kvalitní smrkové dřevo pro zahradní domek. Kvalitní upevňovací materiály zajišťují dlouhou životnost našich dřevěných domů. Masivní střešní konstrukce: střešní konstrukce dřevěného domu se skládá z masivních střešních trámů a 18 mm silných prken s drážkou a pružinou. Dlouhá životnost našich výrobků. Včetně montážního materiálu: ke každému zahradnímu domku dodáváme vhodný montážní materiál. 4násobné rohové vyfrézování zajišťuje obzvlášť vysokou odolnost proti větru a dešti.
ZnačkaAlpholz #ad
VýrobceAlpholz #ad
Výška133.86
Délka133.86
Hmotnost0
Šířka173.23
Číslo díluL1.1.00015.0
ModelkaL1.1.00015.0

7. PilzWald

#ad

PilzWald Hlíva ústřičná GrowKit – pěstujte si sami ústřicové postranice – sada pro pěstování hub pro začátečníky s rozprašovačem a návodem na obrázky – dům a zahrada

#ad
PilzWald #ad - 2. Jednoduše několikrát sklizeň – ️ recyklujte s myceliem v sáčku kávovou sedlinu a vytvořte další DIY houbovou kulturu. Přímý start 1.

Made in germany – ️ naše sady pro pěstování obsahují tuzemské dřevo, regionální obilí a houbové mycelium – ručně vyrobeno, zabaleno a odesláno v Německu. Postřik – za 10–20 dní vyrostou houby ústřicové jedlé houby čerstvě. Ideální pro začátečníky – nejsou nutné žádné předchozí znalosti – připravená sada pro pěstování hub s rozprašovačem a návodem na obrázky německy. Zařízněte 3. Erstvé a chutné – sklizené přímo do pánve – aromatické Power Food pro vyváženou stravu.
ZnačkaPilzWald #ad
VýrobcePilzWald #ad
Výška6.3
Délka10.24
Šířka6.3
ModelkaKIT-AS-01

8. Gecheer

#ad

Zahradní domek na zahradu, domek na rajčata na raništi, 155 x 395,5 x 191 cm hliník, odolný vůči UV záření a tepelně izolovaný antracit, Gecheer Skleněný skleník se základním rámem

#ad
Gecheer #ad - Rozměry: 155 × 395, 5 × 191 cm š × h × v. Tento solidní rostlinný domek z hliníku a oceli je odolný vůči UV záření a tepelně izolovaný. Skleněný skleník zaručuje efektivní růst vašich rostlin tím, že ukládá vlhkost a poskytuje optimální ochranu před extrémními povětrnostními podmínkami. Vytvořte si s tímto skleněným stolním domkem perfektní místo pro rozmnožování semínek a ochranu rostlin před chladem. Skleněná zimní zahrada má robustní a bezúdržbovou hliníkovou konstrukci s ocelovým základním rámem pro dodatečnou stabilitu.
ZnačkaGecheer #ad
VýrobceGecheer #ad
Číslo díluLEC6802852013590NM

9. Deuba

#ad

Deuba XXXL kovový zahradní domek 8 m² se základem 312 x 257 x 177,5 cm posuvné dveře antracitový zahradní kůlna 14,7 m³

#ad
Deuba #ad - Pomocí dalších 4 háčků můžete pohodlně zavěsit své zahradní nářadí jako lopaty, hrábě, nůžky atd. Rozsah dodávky: zahradní domek 14, d 257 x Š 312 x v 177, 7 m³, 5 cm | 2 zařízení se 2 háčky do 15 kg | včetně základu | Materiál: pozinkovaný ocelový plech | barva: antracitová.

Odolné proti povětrnostním vlivům: v kovové kůlně odolné proti povětrnostním vlivům zůstanou vaše zahradní nářadí chráněné před povětrnostními vlivy a nečistotami. Rohy kovové střechy jsou také opatřeny ochranou hran. Díky své velkorysé ploše nabízí prostorný zahradní domek více než dostatek místa pro vaši sekačku na trávu, zahradní nábytek, nářadí a všechny ostatní zahradní potřeby. Až 15 kg. Kovový dům: tento kvalitní zahradní domek gardebruk se sedlovou střechou je ideální pro každého, gril, kdo chce své zahradní potřeby a nářadí skladovat bezpečně a v suchu na jednom místě.

Dobré větrání: větrací mřížky zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu a zabraňují tvorbě vlhkosti a plísní. 2dílné posuvné dveře zaručují snadný přístup k domku na přístroj. Odolný: dodávaný základ z kovu nabízí stabilitu a bezpečné stání a umožňuje instalaci dodatečné podlahy. Pro dodatečnou ochranu lze dveře kromě toho ještě zajistit pomocí extra visacího zámku. Díky 96 cm širokému otvoru dostanete přes dveře i objemnější předměty.
ZnačkaDeuba #ad
VýrobceDeuba #ad
Výška69.88
Délka101.18
Hmotnost33.07
Šířka122.83
Číslo dílu990745

10. Gardebruk

#ad

Gardebruk® Přístřešek na nářadí 181 x 162 x 86 cm vč. 4 hákových rukavic 1,4 m² posuvné dveře zahradní kov zahradní skříň zahradní domek antracit

#ad
Gardebruk #ad - Praktické háčky a více místa: zavěste své nástroje na 4 praktické háčky na stěnu zahradní chaty a vytvořte místo pro trakař, sekačku na trávu a gril. Zahradní sen a místo skladování: zahradní domek gardebruk chrání vaše cenné zahradní nářadí před deštěm, sněhem a slunečním zářením.

Odolný proti povětrnostním vlivům a bezpečný: zahradní domek z kovu je vyroben z lakovaného a pozinkovaného ocelového plechu a je mimořádně odolný proti korozi a má dlouhou životnost. Má zařízení pro visací zámek a dva větrací otvory na přední straně pro optimální klimatizaci. Robustní a dobře navržené: rohy střechy jsou opatřeny ochranou hran. Kovová kůlna na nářadí je účelně navržena a vždy vypadá dobře: je jedno, zda jako zahradní altán nebo jako skříňka na nářadí.

Velkorysé rozměry kůlny 181 × 162 × 86 cm nabízejí spoustu úložného prostoru pro potřeby jako sekačky na trávu, nůžky na živý plot, květináče a slaměný klobouk. Sada je kompletní. Konstrukce háčku má nosnost až 15 kg, posuvné dveře se spodní lištou umožňují snadný přístup. Vytváří pořádek a strukturu: prostorná skříň na nářadí usnadňuje život zahradníků a vytváří strukturu v zeleném ráji. Tak stojí v suchu a bezpečně v zahradní skříni, zůstanou v dobrém, pěstěném stavu a jsou vždy po ruce.
ZnačkaGardebruk #ad
VýrobceGardebruk #ad
Výška71.26
Délka33.86
Hmotnost33.07
Šířka63.78