Top 10 E14 Verlängerung – Podstavce k lampám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DiCUNO

#ad

Zásuvkový adaptér, 2 ks, vysoce kvalitní adaptér pro LED žárovky a žárovky a CFL žárovky 2P, DiCUNO Konvertor E27 na E14

#ad
DiCUNO #ad - Bezpečné a bezpečné. Tipy: pečlivě zkontrolujte zástrčku žárovky a potvrďte, že tento adaptér pasuje. Zvolte více: s tímto socket converter si můžete vybrat více led světel, místo toho, která se přizpůsobí vašemu přístroji nebo své základně, abyste své přístroje nahradili novým.

Snadná instalace: jednoduše zasuňte adaptér do zásuvky a pak zašroubujte žárovku Edison. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Ideální pro žárovky led, halogenové, žhavicí vlákno nebo CFL žárovky. Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor. Trvanlivý materiál: praktický a s dlouhou životností, odolný vysokým teplotám do 165 °, protihořící PBT. Bezpečné: ce certifikace.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.04
Šířka0
Číslo díluUK E27-E14
ModelkaUK E27-E14

2. TS Exclusiv

#ad

Bílý a spínač, 2X kabel s objímkou žárovky E14

#ad
TS Exclusiv #ad - Extra dlouhý kabel – objímka žárovky má celkovou délku cca 3 m. 2 x objímka žárovky e14 s kabelem – vysoce kvalitní prémiová objímka lampy přináší světlo do vašeho obývacího pokoje, kuchyně, dětského pokoje nebo všude tam, kde potřebujete světlo. Detaily – celková délka: cca 3 m // Barva: Bílá. Vypínač – kabel má praktický spínač, pomocí kterého můžete lampu libovolně zapínat a vypínat. Zcela jednoduchá instalace se snoubí s vynikající trvanlivostí. Každou žárovku lze použít se závitem E14.
ZnačkaTS Exclusiv #ad
VýrobceThats Shopping #ad
Číslo dílu96707
Modelka96707

3. DiCUNO

#ad

Objímka otočná o 360° a úhlová poloha ohebná 180°, objímka žárovky E27, E27 rozdělovač, 3násobný E27 konvertor, DiCUNO Adaptér 3 v 1 E27 patice rozdělovač

#ad
DiCUNO #ad - Vysoce kvalitní: objímka adaptéru e27 je vyrobena z ohnivzdorného pbt materiálu polybutylentereftalát, dlouhá životnost a ohnivzdorná. K instalaci nejsou nutné žádné nástroje.

Mnohostranné možnosti použití: perfektní tvar pro dům, restaurace, kancelář, hotely, veletrhy, umělecké galerie, fotografie a mnoho dalšího. Nastavitelný jas: adaptér 3 v 1 pro led svítidla, pojme 3 led světla. Váš život bude světlejší. Otočná o 360 stupňů, objímka e27, sklon až 180 stupňů, díky tomu lze úhel osvětlení individuálně nastavit.

Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor. Jednoduchá instalace: jednoduše zašroubujte adaptér do zásuvky e27 a pak zašroubujte žárovku. Ruvzdorná do 200 °c, bezpečná a robustní. Rozsah napětí: ac 0–250 v, kompatibilní se standardní zdířkou E27, adaptérem pro LED žárovky a kompaktní zářivky. Dné nebezpečí požáru.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška3.3
Délka4.4
Hmotnost0.44
Šířka3.3
Číslo díluDi SE E26 3 IN 1

4. DiCUNO

#ad

E27 objímka žárovky, konvertor žárovky pro LED žárovky a CFL žárovky, balení 2 ks, Socket Extender adaptér patice žárovky, DiCUNO E27 5 cm prodloužení

#ad
DiCUNO #ad - Vysoká kvalita: z pbt zpomalujícího hoření. Wattage range: 0 ~ 200 w. Perfektní práce pro 0-250 v a nejlepší pro LED/CFL žárovky s širokou základnou.

Z bezpečnostních důvodů nesmí celková hmotnost instalovaných svítidel překročit 300 g. Ideálním prodlužovačem je dále snížit žárovky v vestavném svítidle a rozptyl světla o 360 stupňů, aby se místnost rozjasnila. Prevence: abyste zabránili korozi, nepoužívejte jej venku, aby se zabránilo větru a dešti. Ruvzdorné do 165 °c, proto odolné vůči vysokým teplotám a s dlouhou životností. Můžete nás kontaktovat. Ce certifikace. Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor. Prodloužená délka: patka žárovky prodloužit o 5 cm. ZÁruka: 3 měsíce vrácení peněz a 1 rok záruka.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.11
Šířka0
Číslo díluUK-E27-5CM-2P
Modelkagrec-1681

5. kwmobile

#ad

Halogenové, kwmobile 5x patice lampy adaptér konvertor E14 objímka na patici žárovky G9 pro LED, energeticky úsporné žárovky

#ad
kwmobile #ad - Dlouhá životnost: konvertor má díky keramickému podstavci obzvlášť dlouhou životnost. Takhle to funguje: jednoduše otočte patici adaptéru do svítidla s objímkou E14.

HodÍ se: Šroubovací objímka objímky konvertoru lampy je vhodná pro všechna napětí LED, halogenových a energeticky úsporných žárovek. Následně můžete patici žárovky G9 pohodlně používat pro žárovky tohoto formátu. Co se nehodí, je vyrobeno vhodně: s paticí lampy kwmobile snadno přeměníte lampy s objímkou E14 na objímku G9. Jsme tu pro vás pořád: profitujte navíc při nákupu produktu kwmobile z pomoci a péče našeho zákaznického servisu.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.89
Délka7.8
Šířka4.21
Číslo dílu40402
Modelka40402_m001969

6. Kundorf

#ad

Kundorf 6 kusů E14 na E27 adaptér E14 na E27 patice žárovky patice žárovky adaptér konvertor E14 na E27 objímka pro LED halogenové energeticky úsporné žárovky bílé

#ad
Kundorf #ad - Následně můžete patici žárovky e27 pohodlně používat pro žárovky tohoto formátu. S adaptéry objímky Kundorf jste na bezpečné straně. V případě dotazů k produktu, resp. Snadná instalace: s paticí lampy jednoduše přeměníte světla se závitem E14 na objímku žárovky E27.

Váš nový sokl lampy funguje se všemi běžnými žárovkami. Naše produkty se hodí také k podpoře vašeho chytrého domova. Princip fungování: jednoduše otočte zásuvku adaptéru do svítidla s objímkou E14. Namontujte pouze adaptér patice lampy několika otáčkami do objímky, kterou chcete vyměnit. Díky optimálnímu tvaru naleznou vaše světelné zdroje bezpečné a pevné držení a jsou navíc odolné vůči teplu až do 180 °C.

Spokojenost zákazníků – speciálně jako mladá start-up firma nám záleží na vaší spokojenosti. Led, halogenové a energeticky úsporné žárovky se velmi snadno používají. Dné zkraty, žádné přesažení a žádný zbytkový závit. Použití nebo při problémech s výrobkem nám stačí krátká zpráva a my vám pomůžeme, jak nejlépe umíme.
ZnačkaKundorf #ad
VýrobceKundorf #ad
Číslo díluKAA3ZYJ77DE1

7. DiCUNO

#ad

žárovky a CFL žárovky, malý Edison šroub na šroubovací závit E27, objímka E14 až E27, sada 4 ks, DiCUNO E14 na E27 adaptér konvertor, patice žárovky odolné vysokým teplotám pro LED žárovky

#ad
DiCUNO #ad - Tipy: pečlivě zkontrolujte zástrčku žárovky, že tento adaptér pasuje. Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor. Odolnost vůči vysokým teplotám do 165 °. Dné zkraty, žádné přesažení a žádný zbytkový závit.

Snadná instalacejednoduše otočte adaptér objímky lampy do svítidla s objímkou E14. Pak zašroubujte žárovku Edison E27 žárovka. Bezpečnostce certifikace. S konvertorem dicuno e14 až E27 lze vaši žárovku pevně zafixovat. Iroké použitíideální pro led žárovky, žhavicí vlákno nebo cfl žárovky. Pokud máte dotazy, abyste potvrdili, neváhejte nás kontaktovat.

S dicuno socket converter si můžete vybrat více led světel, halogenové, místo toho, která se přizpůsobí vašemu přístroji nebo své základně, abyste své přístroje nahradili novým. Vysoce kvalitní materiál: pbt proti hoření; praktický a s dlouhou životností; odolný vůči vysokým teplotám do 165 °.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.03
Šířka0
Číslo díluUK E14-E27-4P
ModelkaE14-E27
ZárukaVrácení do 90 dnů, záruka 1 rok.

8. kwmobile

#ad

Kwmobile 4 x patice lampy adaptér konvertor – objímka E14 na patici E27 adaptér žárovky – adaptér patice žárovky pro LED halogenové energeticky úsporné žárovky

#ad
kwmobile #ad - Vícenásobné: díky celkem 4 adaptérům na žárovky můžete hned proměnit několik žárovek se závitem E14 na svítidla s objímkou žárovky E27. Vyměnitelné: s paticí lampy snadno přeměníte světla se závitem E 14 na objímku žárovky E27 a využijete žárovky se závitem E27 na objímce E14.

Následně můžete patku lampy e 27 pohodlně používat pro všechny světelné zdroje s tímto formátem. HodÍ se: adaptér světelného zdroje je kompatibilní se všemi žárovkami e27 jako led, halogen a energeticky úsporné žárovky a lze jej použít pro všechny stolní lampy, stojací lampy, závěsná svítidla a jiná se závitem E14.

Na prvnÍ: přípojka vnější: e14 / průměr: 2, mosaz / přípojka uvnitř: e27 / materiál: plast, 3 cm / rozměry: Výška bez závitu: 4, měď, 9 cm + 3, 8 cm. Takhle to funguje: jednoduše otočte adaptér objímky lampy do svítidla s objímkou E14.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.5
Délka9.45
Hmotnost0.21
Šířka5.31
Číslo dílu20824
Modelka20824_m001969

9. DiCUNO

#ad

černá, stropní lampa, DiCUNO Objímka žárovky E27 s vypínačem, závěsné svítidlo, sada 2 ks, DIY lampy, pro zavěšení lampy, patice žárovky E27 se síťovým kabelem 4M a EU zástrčkou

#ad
DiCUNO #ad - Základní údajetato černá patice lampy se síťovým kabelem 4m je vyrobena z pbt plastu. Oblast použitítato patice lampy se snadno montuje a je vhodná pro vlastní výrobu. Záruka a podpora dicuno e27 patice je certifikována ce a rohs a nabízí vám 1 rok záruku od data nákupu.

Vnější průměr podstavce je 36, mezi vypínačem a paticí je 2, 3 m, 7 mm. Sklep, ale člověk má přístup do zásuvky, pracovně, kůlna atd. Instalacetato objímka lampy s kabelem je hotový výrobek a velmi snadná montáž. Proto je perfektní nejen pro domov v obývacím pokoji, kde není lampa, ložnici, terasa, jídelně, ale také na místa, jako např. Pokud máte dotazy nebo obavy týkající se vašeho zboží, kontaktujte nás prosím.

V rozsahu dodávky dodáváme příslušenství k upevnění kabelu nebo zavěšení. Velmi snadné našroubovat žárovku a zasunout zástrčku do zásuvky, světlo okamžitě rozsvítí. Vzdálenost mezi zástrčkou a vypínačem činí 1, 5 m. Kompatibilitatyp patice je standardní e27, hodí se ke všem žárovkám se šroubovacím závitem e27. Evropská zástrčka je vhodná pro všechny zásuvky ve vašem bytě. Lze jej použít i jako dekoraci pro běžné závěsné lampy.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Hmotnost0.97
Číslo díluUK-HL-E27-PLC-BLK-4M-2P

10. DiCUNO

#ad

Konvertor pro žárovky, 165 stupňů, 0~250 V, DiCuno E14 na B22 adaptér do patice, 4 balení, odolný proti teplu, maximální výkon 200 W

#ad
DiCUNO #ad - Výkon je 200 w, napětí je mezi 0 a 250 V. Kancelář, ložnice, salon atd. Záruka: 3 měsíce vrácení peněz a záruka 1 rok. Použití: Široce rozšířené. Odolné proti teplu 165 °C. Okamžitý zákaznický servis! Vhodné pouze pro vnitřní použití, např. Jednoduše zašroubujte objímku do objímky E14 a pak zašroubujte žárovku B22. Snadná instalace: nejsou nutné žádné nástroje, které je nutné instalovat. Bezpečnost a životní prostředí: CE certifikováno.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Hmotnost0.13