Top 10 Dvb – C Receiver Für Radioempfang – Hi-fi tunery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vistron

#ad

Vistron VT855-N DVB-C Radio Tuner, rádio pro digitální kabelovou televizi od Vodafone, Telecolumbus, Unitymedia, kabelové rádio, M-Net atd.

#ad
Vistron #ad - Analogový a digitální audio výstup – pro připojení k HIFI zařízení. Rádiový tuner pro příjem digitálních rozhlasových programů v kabelové síti se stávajícím HIFI zařízením. Velký displej pro zobrazení názvu stanic a informací o programu a názvu. 8 stanic pro přímé vyvolání oblíbených stanic.
ZnačkaVistron #ad
VýrobceVistron GmbH #ad
Výška1.26
Délka5.91
Hmotnost1.34
Šířka5.12
Číslo díluVT855-N
ModelkaVT855-N
Záruka2 roky záruka výrobce

2. Vistron

#ad

Digitální rádio, digitální DAB rádiový adaptér HiFi zařízení + rozšíření AV přijímače, FM/UKW rádio, Vistron Youtune 1 DAB+ rádiový tuner

#ad
Vistron #ad - Dab+ radio Tuner. Rozšiřte své stávající zařízení HIFI o příjem DAB+. 8 stanic pro přímé vyvolání oblíbených stanic. Made in Germany. Zobrazení názvů stanic a informací o programu na displeji.
ZnačkaVistron #ad
VýrobceVistron #ad
Výška1.26
Délka5.91
Hmotnost0.99
Šířka5.12
Číslo díluYoutune1
ModelkaYoutune1
Záruka2 roky záruka výrobce

3. Telestar

#ad

DVB-C, Full-HD, kabelový přijímač, přehrávač médií černý, HDMI, Scart, Telestar DIGISTAR C HD, DVB-C Receiver / kabelový přijímač HDTV

#ad
Telestar #ad - Příjem – kabelový přijímač – vhodný pro všechny kabelové sítě v německu, vhodné pro všechny provozovatele kabelových sítí, pro příjem všech volně přístupných DVB-C HD a SD kanálů.

Kvalita/full hd – digistar c hd je vysoce kvalitní kabelový přijímač full hd / dvb-c přijímač s hdMI v kovovém pouzdře. Funkce – usb přehrávač médií pro přehrávání různých formátů videa, časovač a časovač spánku, fotografií a hudby. Přípojky - 1x hdmi, 1x scart, 1x audio výstup analogový L/R, 1x audio výstup digitální optický, 1x USB 2.0, 1x zdířka IEC. 5 000 programových úložišť, rychlý videotext, náhled elektronického programu, 8 jazyků menu. Rozsah dodávky – 1 x digistar c hd, dálkové ovládání vč. Baterií, návod k obsluze. Toto je nejnovější generace série DIGISTAR od firmy TELESTAR.
ZnačkaTelestar #ad
VýrobceTELESTAR-Digital GmbH #ad
Výška1.61
Délka5.35
Hmotnost1.06
Šířka8.19
Číslo dílu5310497
Modelka5310497
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Premium X

#ad

Premium X Kabelový přijímač DVB-C FTA 530C Digital FullHD TV Auto Instalace USB multimediální přehrávač SCART HDMI kabelová televize pro každého poskytovatele kabelů

#ad
Premium X #ad - Přípojky > 1x usb 2. Rozsah dodávky > kompaktní premium x cablereceiver, dálkové ovládání se dvěma bateriemi, podrobný návod k obsluze v němčině, 1 metr HDMI kabel.0, 1x rf in: iec zdířka pro koaxiální kabel z připojovací krabice, 1x s/pdif coaxial, 1x sCART, 1x HDMI 1.

4, 1x rf loop through: iec konektor pro probroušení signálu. Televize > 4000 programových úložišť pro televizi a rádio, doba přepínání pod 1 sec, EPG, teletext, jednoduché vícejazyčné menu, dětská pojistka, aktualizace softwaru – nízká spotřeba energie. Kabelový přijímač > pro nešifrovanou digitální kabelovou tv v hd a sd.

Obrazové signály přes hdmi nebo scart přípojka > lze připojit na téměř všechny televizory – přijímací přístroj pro každého poskytovatele kabelů s volně přijímanými televizními programy. Multimediální přehrávač > s multimediální funkcí přes usb flash disk nebo externí pevný disk pouze přehrávání máte možnost přehrávání různých videí, audio a obrazových souborů na velké obrazovce.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Výška1.5
Délka6.5
Šířka4.17

5. Albrecht

#ad

Barva: Černá, Albrecht DR52CA, 27254, s barevným displejem a anténou, adaptér pro modernizaci HiFi zařízení a FM rádia pro digitální příjem DAB+

#ad
Albrecht #ad - Na iec přípojku na zadní straně přístroje lze připojit jak externí, tak i dodávanou házecí anténu, abyste dosáhli optimálního příjmu rádia i na odlehlých místech. Přehledně se zobrazí průběžné tituly, datum, zprávy, čas, předpověď počasí a další informace.

Stmívatelný displej: velký barevný displej lze stmívat ve třech stupních jasu. Kompaktní a v nadčasovém designu se tento adaptér hodí na malý noční stolek, regál nebo jako doplněk přímo vedle HiFi zařízení. Příjem frekvencí ukw a dab+: při připojení přiloženého kabelu cinch k vašemu starému rádiu obdržíte mnoho nových stanic a modernizujete tak svůj přístroj na nejnovější technologie.

Můžete objevovat neznámé stanice každého žánru a uložit až 10 oblíbených položek. Navíc je integrován budík s funkcí odloženého buzení. Přes 290 německých a regionálních rozhlasových stanic nejvyšší kvality je přijímáno: křišťálově čisté bez šumu.
ZnačkaAlbrecht #ad
VýrobceAlbrecht #ad
Výška3.7
Délka4.88
Hmotnost0.37
Šířka1.65
Číslo dílu27255-obs
Modelka27255-obs
Záruka24 pondělí

6. TechniSat

#ad

Bluetooth, TechniSat DIGITRADIO 10 C – DAB+ digitální rádio adaptér barevný displej, optimální pro modernizaci stávajících HiFi zařízení černá/stříbrná, budík, dálkové ovládání

#ad
TechniSat #ad - Adaptér digitálního rádia slouží výhradně jako přijímač a nemá žádné vlastní reproduktory. Přijímací díl pro modernizaci stávajících stereo, av přijímačů nebo aktivních reproduktorů.

Rozsah dodávky: digitradio 10 c, audio propojovací kabel, usb kabel, dab/vkw házecí anténa, síťový zdroj, baterie, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, dálkové ovládání, rozměry výrobku š x v x h: 12 x 9 x 6 cm. As, jména stanic a titulů jsou zobrazeny na velkém, datum, 8". Digitální rádio lze zcela jednoduše ovládat pomocí dálkového ovládání, dobře čitelném barevném displeji 2, které je součástí dodávky.

Adaptér je použitelný pouze ve spojení s hifi zařízením, soundbarem nebo aktivními reproduktory – DIGITRADIO 10 C bylo vyvinuto a vyrobeno v Německu, kvalita Made in Germany. Adaptér s barevným displejem pro příjem rádia DAB+, UKW a přehrávání hudby přes Bluetooth spojení.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška3.54
Délka4.72
Hmotnost0.34
Šířka2.36
Číslo dílu0000/3945
Modelka0000/3945
Záruka2 roky (po online registraci produktu)

7. Premium X

#ad

TV přijímač, Premium X Kabelový přijímač DVB-C FTA 531C Digital FullHD SCART HDMI USB přehrávač médií, kabelová televize

#ad
Premium X #ad - Kabelový přijímač pro digitální kabelovou televizi v hd a sD. Rozsah dodávky > cable receiver, externí síťový zdroj 1 m, dálkové ovládání s bateriemi, návod k obsluze v němčině, HDMI kabel 1 m.

Obrazové signály se přenášejí přes HDMI nebo SCART přípojku. Multimediální přehrávač > s multimediální funkcí přes usb flash disk nebo externí pevný disk pouze přehrávání přehrávání různých videí, audio a obrazových souborů na velké obrazovce. Televize a domácí kino > tv přijímač je vhodný pro každého poskytovatele kabelů, který vysílá volně přijímané programy. Televize přes kabelové připojení > jednoduché vícejazyčné menu, aktualizace softwaru, teletext, EPG, doba přepínání pod 1 sec, dětská pojistka, nízká spotřeba energie.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluA08

8. GALLUNOPTIMAL

#ad

GALLUNOPTIMAL Kombo přijímač DVB-C & DVB-T2 H265 s funkcí automatické instalace a nahrávání, vhodný pro každého poskytovatele kabelů a příjem všech volných DVB-T2 vysílačů přes anténu

#ad
GALLUNOPTIMAL #ad - S pozemní anténou obdržíte všechny volně dostupné televizní kanály díky sadě čipů H265 v Německu a Evropě. Pro všechny dodavatele kabelů sledujte svůj oblíbený televizní program ve Full HD rozlišení – kompatibilní s Unitymedia, kabelem BW, kabelem Německo, Tele-Columbus a dalšími poskytovateli.

Dvb-t & dvb-t2 evropa Žádné kabelové připojení? Žádný problém. Kabelový přijímač s hd kvalitou obrazu vhodné pro příjem nešifrované digitální kabelové televize a rádia v HD a SD s jednoduchým menu, teletext, elektronický přehled programu EPG, titulky. Nahrávání & time-shift ukládejte pomocí tlačítka nebo plánovacího plánovače seriály a filmy na USB flash disk / USB pevný disk nebo použijte funkci Time Shift pro časově posunuté sledování televize.

Hd mediaplayer hybridní přijímač včetně multimediálního přehrávače s funkcí přehrávání různých videí, audio a obrazových souborů, které jsou pak přenášeny přes HDMI nebo SCART až do 1080p.
ZnačkaGALLUNOPTIMAL #ad
VýrobceGALLUNOPTIMAL #ad
Výška4.53
Délka3.54
Šířka5.91
Číslo dílu*GOTC3001PVR

9. hd-line

#ad

DVB-C HDTV, HDMI , + HDMI kabel, DVB-C / C2, DVB-T/T2, SCART , USB 2. 0 , Kabel receiver Receiver pro digitální kabelovou televizi

#ad
hd-line #ad - Můžete získat kompletní hd obraz 1080p, formát obrazu: 16: 9/4: 3 - minimální spotřeba energie. Tento přijímač má velmi silnou tažnou sílu. Combo zařízení hd-line 211 je nastaveno pouze pro vás.

Kombigerita zhotovená z vysoce technologických strojů přesvědčí designem a výkonem. Naše vysoce kvalitní zařízení disponuje následujícími funkcemi dvb / c2, 576i a 576p s pal, 720p, 480i a 480p s ntsc, 1080i, dvB / t - dvb / c - dvb / T2. Tento přístroj disponuje multimediálním a usb vstupem, funkcí epG, teletexu, návodem k obsluze a mnoho funkcí. Protože je horní kryt z kovu, propůjčuje LED displej eleganci a jeden z faktorů, které propůjčují designu eleganci.

K dispozici je anténní vstup, koaxiální vstup, HDMI vstup, výstup, vstup Scart a vstupní vstup na zadním vstupu. Combo zařízení hd-line 211 má velmi stylový design, který vám nabídne nejlepší zkušenost. Hd-line je světová značka a prodává se v mnoha zemích světa.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo díluLEYF2111
ModelkaLEYF2111C
Záruka1 year

10. TechniSat

#ad

Rádio pro digitální kabelovou televizi od Vodafone, kabelové rádio, TechniSat CABLESTAR 100 – DVB-C Radio Tuner, černý, Unitymedia atd. pro modernizaci stávajícího hudebního zařízení

#ad
TechniSat #ad - Dvouřádkový oled displej zobrazuje vždy nejnovější informace stanic, jako je název stanice a informace o hudebních titulech.

Pro připojení k hifi zařízení nabízí adaptér analogový zvukový výstup L/R a pro vysoce kvalitní, digitální přenos elektrický digitální audio výstup S/PDIF. Rozsah dodávky: 1x cablestar 100, síťový zdroj, dálkové ovládání, adaptér IEC, anténní kabel IEC, návod k obsluze. V seznamu oblíbených je možnost uložit až devět stanic, které lze vyvolat pomocí dálkového ovládání. Rádiový adaptér pro napájení stávajícího stereo zařízení digitálními rozhlasovými programy z kabelové sítě.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška3.54
Délka4.72
Hmotnost0.84
Šířka2.24
Číslo dílu0010/3915
Modelka0010/3915
ZárukaZáruka 2 roky