Top 10 Desktop PC Gaming – Stolní počítače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

256 GB SSD, 2020 Apple Mac Mini s čipem Apple M1 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - 8jádrový grafický procesor s až 6× rychlejší grafikou pro graficky náročné aplikace a hry. Pokrokový chladicí systém pro průběžný neuvěřitelný výkon.

Wlan 6 příští generace pro rychlejší připojení. Dvě přípojky thunderbolt / usb 4, přípojka HDMI 2. 0, dva usb a porty a gigabitový ethernet. Superrychlé úložiště ssd spouští aplikace a otevírá soubory okamžitě. 8jádrový procesor poskytuje až 3× vyšší výkon, takže pracovní postupy jsou rychlejší než kdykoli předtím. 16jádrový neural engine pro pokročilé strojové učení. 8 gb sdílené operační paměti, co děláte, takže vše, je rychlé a plynulé. Ip m1 navržený společností apple představuje obrovský skok ve výkonu CPU, GPU a strojového učení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška4.74
Délka9.94
Hmotnost2.65
Šířka9.62
Číslo díluMGNR3D/A
ModelkaMGNR3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

Apple 2023 Mac Mini stolní počítač s čipem M2, Gigabit Ethernet. Funguje s iPhone/iPad, 256 GB SSD paměť, 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Rychlá paměť ssd – mac mini má flash paměť pro všechny vaše knihovny fotografií a videí, soubory a aplikace. A více než 15 000 aplikací a plug-in je optimalizováno pro M2. Snadná obsluha – nastavení je zcela snadné a vaše apple ID vám usnadní přepnutí na Mac.

Tak můžete začít hned po vybalení. Větší paměť znamená jednodušší multitasking a práci s velkými soubory. Díky centrálnímu zásobníku operační paměti s vysokou šířkou pásma a nízkou latencí mohou Apple Chips data rychle distribuovat. Vyber si s m2 až 2 TB SSD. Od náročných prezentací až po pohlcující hraní – s M2 můžete pracovat a hrát naprosto plynule. Připojte displej a příslušenství – zkombinujte svůj mac mini s displejem Apple Studio. Tak jde vše, co děláte, rychle a plynule. S výkonem m2 – s čipem příští generace zvládneš za méně času.

Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží na stolním počítači mac mini super rychle – od Microsoft 365 přes Adobe Creative Cloud až po Zoom. Právní upozornění – toto je přehled nejdůležitějších vlastností produktu. M2 má 8 cpu jader, 10 gpu jader a až 24 gb společné operační paměti. To dělá mac mini – stolní počítač mac mini s m2 je perfektní pro působivé mnoho různých úkolů, od vytváření prezentací přes úpravu fotografií až po hraní her.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka7.76
Hmotnost3.45
Šířka7.76
Číslo díluMMFJ3D/A
ModelkaMMFJ3D/A
Záruka1 rok

3. Apple

#ad

Gigabit Ethernet. Funguje s iPhone/iPad, 512 GB SSD paměť, 16 GB RAM, Apple 2023 Mac Mini stolní počítač s čipem M2 Pro

#ad
Apple #ad - Tak můžete začít hned po vybalení. Efektivní pracovní paměť – společná operační paměť v mac zvládne více než běžná operační paměť. Mac mini to dělá – stolní počítač mac mini s m2 pro zvládá náročné úkoly super rychle, od úpravy obrovských obrázků a videí 8K ProRes až po 3D modelování.

Tak jde vše, co děláte, rychle a plynule. Vyberte si až neuvěřitelné 8TB SSD s M2 Pro. Se svými až 12 jádry cpu přináší profesionální pracovní postupy k létání. A až 19 gpu jader poskytuje grafický výkon na vyšší úrovni. Vyberte si až 32 gb operační paměti s M2 Pro. A pokud potřebujete rychlejší rychlosti sítě, dva usb a porty, můžete Mac mini nakonfigurovat s 10Gbit Ethernet – pro až 10x větší propustnost. Lze jej nakonfigurovat se společnou operační pamětí až 32 GB.

Snadná obsluha – nastavení je zcela snadné a vaše apple ID vám usnadní přepnutí na Mac. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží na stolním počítači mac mini super rychle – od Microsoft 365 přes Adobe Creative Cloud až po Zoom. Právní upozornění – toto je přehled nejdůležitějších vlastností produktu. Díky centrálnímu zásobníku operační paměti s vysokou šířkou pásma a nízkou latencí mohou Apple Chips data rychle distribuovat. Přípojky pro všechno, bluetooth 5.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka7.76
Hmotnost3.66
Šířka7.76
Číslo díluMNH73D/A
ModelkaMNH73D/A
Záruka1 rok

4. Apple

#ad

Gigabit Ethernet. Funguje s iPhone/iPad, Apple 2023 Mac Mini stolní počítač s čipem M2, 8 GB RAM, 512 GB SSD paměť

#ad
Apple #ad - M2 má 8 cpu jader, 10 gpu jader a až 24 gb společné operační paměti. Jednoduše kompatibilní – všechny vaše důležité aplikace běží na stolním počítači mac mini super rychle – od Microsoft 365 přes Adobe Creative Cloud až po Zoom. Přípojky pro všechno, dva usb a porty, bluetooth 5.

3, gigabitový ethernet a konektor pro sluchátka. Snadná obsluha – nastavení je zcela snadné a vaše apple ID vám usnadní přepnutí na Mac. BezpeČnÉ je bezpeČnÉ – m2 a macos ventura zajišťují u mac mini špičkové bezpečnostní funkce a funkce ochrany dat s integrovanou ochranou před malwarem a viry. A pokud potřebujete rychlejší rychlosti sítě, wlan 6e, hdmi port, co chcete – mac mini s čipem M2 má dva Thunderbolt 4 přípojky, můžete Mac mini nakonfigurovat s 10Gbit Ethernet – pro až 10x větší propustnost.

S výkonem m2 – s čipem příští generace zvládneš za méně času. Větší paměť znamená jednodušší multitasking a práci s velkými soubory. Spojte příslušenství apple jako magic keyboard s Touch ID nebo své kompatibilní oblíbené příslušenství. Vyber si s m2 až 2 TB SSD. Připojte displej a příslušenství – zkombinujte svůj mac mini s displejem Apple Studio. Tak jde vše, co děláte, rychle a plynule.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka7.76
Hmotnost3.45
Šířka7.76
Číslo díluMMFK3D/A
ModelkaMMFK3D/A
Záruka1 rok

5. Apple

#ad

úložiště 512 GB SSD, 2020 Apple iMac Retina 5K displej 27", 8 GB RAM

#ad
Apple #ad - Generace. Ultra rychlá paměť SSD. Gigabitová ethernetové přípojka. 27palcový retina 5k displej úhlopříčka 68, 58 cm s rozlišením 5120 × 2880802. 11ac wlan a bluetooth 5. 0 Dva konektory Thunderbolt 3 USB-C. Kamera facetime 1080p HD. 3, 3 ghz 6 core intel core i5 procesor 10 Imac s retina 5k displejem, magic keyboard, lightning na usb kabel, síťový kabel, Magic Mouse 2, lešticí hadřík. Grafika amd radeon Pro 5300XT. Tyři usb porty.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška9.69
Délka30.04
Hmotnost26.68
Šířka23.86
Číslo díluMXWU2D/A
ModelkaMXWU2D/A
Záruka1 rok

6. GameMachines

#ad

Windows 11 Pro, GameMachines, AMD Ryzen 7 5800X, 32GB DDR4, WLAN, NVIDIA RTX 4070-1000GB SSD, Trinity, Herní PC

#ad
GameMachines #ad - Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek.

Působivý je grafický výkon tohoto herního pc od gamemachines. S procesorem intel core i5, rychlým diskem ssd a 16gB DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Aby byl výkon i opticky oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem skvělém krytu Trinity se čtyřmi 120mm ventilátory. Nvidia rtx 3070 ti vybavená všemi aktuálními technologiemi zajišťuje dech beroucí herní zážitek. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Modelkatrinity5800x4070
Záruka2

7. GameMachines

#ad

GameMachines Element Snow Edition – RGB herní PC – vodní chlazení – AMD Ryzen 5 5600X – NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD – 16 GB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - Pc je součástí naší série liquid gaming series a má pro perfektní chlazení procesoru, naše 240mm RGB vodní chlazení. Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem krytu Element, se 2 RGB ventilátory vpředu a RGB ventilátorem na zadní straně.

Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek. S procesorem amd ryzen, rychlým diskem ssd a 16gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílucrystalbe36002060s

8. GameMachines

#ad

GameMachines Cyclon Snow Edition – herní PC – chlazení vodou – AMD Ryzen 7 5800X – NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD – 32 GB RGB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Nvidia geforce rtx 4060 vybavená všemi aktuálními technologiemi zajišťuje dech beroucí herní zážitek.

V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. S procesorem amd ryzen a rychlým diskem ssd a 32gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. Působivý je grafický výkon tohoto herního pc od gamemachines. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány.

Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem skvělém krytu Cyclon se dvěma obrovskými 240mm ventilátory s RGB LED na přední straně. Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílucyclonse5800x3060

9. GameMachines

#ad

WLAN, NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD, RGB Gaming PC, vodní chlazení, 32 GB DDR4, AMD Ryzen 7 5800X, GameMachines Cyber, Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem skvělém kybernetickém pouzdře, se 3 RGB ventilátory a vodním chlazením RGB.

Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Přední a boční díl jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return. Vzor argb a 140mm argb ventilátor lze jednoduše ovládat pomocí led tlačítka na horní straně pouzdra. S celkem 368 led režimy si jej můžete přizpůsobit svým preferencím.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílugeminiamd3700x2060s

10. GameMachines

#ad

GameMachines Element Snow Edition – RGB herní PC – vodní chlazení – AMD Ryzen 7 5800X – NVIDIA GeForce RTX 4060-1000GB SSD – 32 GB DDR4 – WLAN – Windows 11 Pro

#ad
GameMachines #ad - Tento herní pc slibuje čistý herní zážitek. Windows 11 professional 64bit a všechny ovladače jsou již nainstalovány. Aby byl výkon i vizuálně oceněn, najdou všechny komponenty svůj domov v našem krytu Element, se 2 RGB ventilátory vpředu a RGB ventilátorem na zadní straně.

S procesorem amd ryzen a rychlým diskem ssd a 32gb DDR4 operační pamětí jste nejlépe vybaveni pro všechny aktuální hry a programy. Obdržíte kompletně zařízený počítač, který můžete ihned používat. Pc je součástí naší série liquid gaming series a má pro perfektní chlazení procesoru, naše 240mm RGB vodní chlazení. V případě servisu bude váš počítač zdarma vyzvednut a znovu doručen. Naši zákazníci amazonu získají při nákupu této kalkulačky rozšířený 3 roky prémiového služby vyzvednutí na místě pickup & return.
ZnačkaGameMachines #ad
VýrobceGameMachines #ad
Číslo dílucrystalbe3700x2060s