Top 10 DeLonghi Dedica Siebträgermaschine – Kávovary na espreso a filtrovanou kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. De'Longhi

#ad

Stříbrný, balení 1 ks, De'Longhi Dedica Style EC 685.M – pákový espresovač, nádržka na vodu 1 l, pákový kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, šířka pouze 15 cm, pro mletou kávu nebo ESE kapsle

#ad
De'Longhi #ad - Praktické vlastnosti: s tlakem 15 bar se aromatické espresso uvaří s ořechově zbarveným krémem, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky dostačuje pro sklenice s výškou do 12 cm.

Topný systém thermoblock: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k provozu, aby se tak postaral o nezapomenutelný požitek z kávy. Nastavitelný systém cappuccino: nastavitelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte.

Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou nejmilejší směs kávy nebo vaši oblíbenou kapsli. Tíhlý design: pákový kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v matném vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale současně vypadá obzvláště elegantně.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška11.93
Délka5.87
Hmotnost9.3
Šířka12.99
Číslo dílu8004399331198
Modelka0132106168
Záruka24 měsíců.

2. YMWVH

#ad

Včetně pákového filtračního koše, ušlechtilá ocel 304, Pákový pák 51 mm s obrazovkou Espresso Puck kompatibilní DeLonghi Dedica EC680/EC685, páka 51 mm s rukojetí z ořechu

#ad
YMWVH #ad - Zlepšení extrakce použijte bottomless portový filtr 51 mm, zda je stupeň mletí nesprávný nebo pokud jste chybně dupávali, abyste skutečně viděli proces extrakce, můžete rozpoznat problémy s extrakcí a opravit, bezedný portový filtr vám dá vědět.

Páka sítka bez dna 51 mm s pukovou obrazovkou páka bez dna 51 mm, 3 uši, kompatibilní DeLonghi Dedica EC680/EC685, tento pákový pák 51 mm obsahuje pukovou obrazovku. Upozornění: portafiltr bez dna neperte v myčce. Prvotřídní nástroj pro začátečníky a odborníky. Skvělý nápad na dárek pro domácí baristutento bezedný kávový filtr je skvělým dárkem pro majitele mnoha značek kávovarů na espresso, tento nástroj změní konzistenci espressa každého přístroje. Rukojeť z ořechového dřeva a ergonomický design portový filtr 51 mm je vyroben s ergonomickou a hladkou dřevěnou rukojetí pro pohodlné a stabilní uchopení.

Odnímatelný design 51mm portový filtr lze kompletně demontovat, aby se důkladně vyčistil a uložil. Protože vysoké teploty zabarvují dřevo. Portafiltr 51 mm můžete nahradit jiným filtračním košem. 51mm bezedná páka, hlava portového filtru je odlitá z potravinářské ušlechtilé oceli a ručně leštěná do vysokého lesku, hygienická a bezpečná.
ZnačkaYMWVH #ad
VýrobceYMWVH #ad

3. [JOEFREX]

#ad

Páka 51 mm pro Delonghi Dedica EC680, EC685 & EC885, držák filtru z ušlechtilé oceli vč. sítka, páka s dvojitým výtokem z ořechového dřeva, příslušenství k espresu od JoeFrex

#ad
[JOEFREX] #ad - Včetně jednostěnného sítka. Kompatibilní s řadou delonghi dedica: ec685, eC820, EC785, ec680, EC850, EC860. Páka pro požitek z pravého italského espresa. Dřevěná rukojeť nenÍ do myčky nádobí; síto přiložené joefrex se nehodí do původního pákového páku Delonghi; minimální odchylka od úhlu 90° výtoku je možná. Ušlechtilá ocel a ořechové dřevo; včetně jednostěnného síta. Dvojité sítko a výtok z ušlechtilé oceli pro potah Doppio od kávovaru na espreso pro začátečníky. Vhodné pro pěchovadla 51 mm nebo menší.
Značka[JOEFREX] #ad
Výrobce[JOEFREX] #ad
Výška8.66
Délka2.36
Šířka2.76

4. De'Longhi

#ad

Vhodný pro ESE polštářky, 1,1l nádržka na vodu, vč. ruční trysky na mléčnou pěnu, s funkcí teplé vody, kávovar na espresso s hliníkovou úpravou, černý, De'Longhi ECP 31.21 – pákový espresovač

#ad
De'Longhi #ad - Rozsah dodávky: 1 x kávovar ecp3121 v černé barvě De'Longhi. Tradiční sítkový nosný stroj: díky tlaku 15 barů zajišťuje přístroj aromatické espresso s perfektní krémovou krémem.

Exkluzivní efekt: stylový pákový stroj přesvědčí profesionálním držákem na páku a zajišťuje díky 2 samostatným termostatům konstantní teplotu během přípravy. Praktické skladování příslušenství: dodatečné filtrační vložky pro 1 nebo 2 šálky mletého prášku na espresso nebo kávové kapsle a tamper lze řádně uložit do přístroje. Manuální systém cappuccino: tradiční tryska na mléčnou pěnu mísí páru, vzduch a mléko do obzvlášť krémové pěny pro perfektní cappuccino ve vlastním domě.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška4.73
Délka2.87
Hmotnost8.82
Šířka3.72
Číslo díluECP31.21
ModelkaECP31.21
Záruka24 měsíců.

5. De'Longhi

#ad

Ušlechtilá ocel / černý, De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB pákový kávovar na espreso s profesionální tryskou na napěnění mléka, vč. Sada Barista

#ad
De'Longhi #ad - Mlýnek s 8 nastaveními – kuželový mlýnek dodává čerstvě mletou kávu pro jednoduché nebo dvojité espresso a byl vyvinut speciálně pro nejrůznější druhy kávových zrn.

Systém mylatte – perfektní pro výrobu hedvábně jemné mikropěny a tvorbu uměleckých výtvorů z mléčné pěny. 3 předem nastavené přípravy – espresso, americano a horká voda pro další individuální přípravu kávy. Sada barista – kompletní sada příslušenství barista pomáhá předcházet znečištění při mletí a umožňuje přesné pěchování. Aktivní kontrola teploty – konstantní teplota spaření pro perfektní extrakci kávy; vyberte si ze 3 nastavení teploty, vhodné pro různé druhy zrn a jejich stupeň pražení.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška19.69
Délka3.94
Hmotnost28.66
Šířka18.9
Číslo díluEC9155.MB
ModelkaEC9155.MB
Záruka2 roky výrobce.

6. For Delonghi

#ad

Siebträger kompatibel mit /Ersatzteil für DeLonghi AS00002447 =5513200369 EC680, EC685 Espressomaschine

#ad
For Delonghi #ad - Siebträger kompatibel mit /ersatzteil für delonghi AS00002447 =5513200369 EC680, EC685 Espressomaschine.
ZnačkaFor Delonghi #ad
VýrobceFor Delonghi #ad
Hmotnost0.73

7. De'Longhi

#ad

Kávovar na espresso s manuálním napěňovačem mléka, 1l nádrž na vodu, černý, na prášek na espresso, De'Longhi Stilosa EC 230.BK – tradiční kávovar na espreso na síto

#ad
De'Longhi #ad - Optimální výsledky: bojler z robustní ušlechtilé oceli zajišťuje trvalou, přesně sladěnou teplotu vody a vykouzlí vám perfektní espresso přímo do šálku. Skutečný požitek: díky tlaku čerpadla 15 bar změní mletou kávu 1 nebo 2 šálky na aromatické espresso s perfektním krémem v ořechové barvě.

Lehká mléčná káva: s snadno použitelnou, manuální tryskou na mléčnou pěnu z ušlechtilé oceli lze obratem ruky vytvořit krémové cappuccino nebo caffè latte s lahodnou mléčnou pěnou. Kompaktní a flexibilní: praktickou odkapávací misku lze bez námahy vyjmout a má výškově nastavitelnou odkládací plochu na šálky, takže lze použít až 11 cm vysoké šálky a sklenice.

Stylová elegance: dynamický kávovar s 2 sítkovými vložkami přesvědčí matným a lesklým černým vzhledem – moderní design s haptickým povrchem se perfektně hodí do každé kuchyně.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška11.22
Délka13.5
Hmotnost9.92
Šířka8.07
Číslo díluEC230.BK
ModelkaEC230.BK
Záruka24 měsíců.

8. De'Longhi

#ad

De'Longhi Pákový espresovač Dedica Metallics EC 785.BG – pákový espresovač, 1l nádržka na, šířka pouze 15 cm, kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, pro mletou kávu nebo ESE kapsle

#ad
De'Longhi #ad - Nastavitelný systém cappuccino: regulovatelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte. Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou oblíbenou směs kávy nebo svůj oblíbený polštář.

Zký design: kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v metalickém vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale vypadá také mimořádně elegantně. Barista bundle: pákový stroj dedica metallics je dodáván včetně sady příslušenství, skládající se z hrnku na kávu a konvičky na mléko z ušlechtilé oceli.

Praktické vlastnosti: s tlakem 15 barů se aromatické espresso uvaří s krémem v barvě ořechů, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky stačí na sklenice do 12 cm. Topný systém thermoblok: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k použití, aby zajistil nezapomenutelný požitek z kávy.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška4.73
Délka2.31
Hmotnost9.26
Šířka5.11
Číslo díluEC 785.BG
ModelkaEC 785.BG
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. De'Longhi

#ad

1l nádržka na vodu, černý, pro espresso nebo ESE polštářky, De'Longhi Stilosa EC 260.BK – tradiční pákový stroj vč. tampperu, kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka

#ad
De'Longhi #ad - Optimální výsledky: kotel z robustní ušlechtilé oceli zajišťuje konstantní, přesně sladěnou teplotu vody a vykouzlí vám perfektní espresso přímo do šálku. Mléčná káva je snadná: s flexibilní manuální tryskou na mléčnou pěnu z ušlechtilé oceli lze obratem ruky vytvořit krémové cappuccino nebo caffè latte s lahodnou mléčnou pěnou.

Kompaktní a flexibilní: praktickou odkapávací misku lze snadno vyjmout a má výškově nastavitelnou odkládací plochu na šálky, takže lze použít hrnky a sklenice vysoké až 11 cm. Stylová elegance: dynamický kávovar s pákovým sítem přesvědčí kombinací matně černého vzhledu a detailů z ušlechtilé oceli – moderní design s haptickým povrchem se perfektně hodí do každé kuchyně.

Skutečné požitky: díky tlaku čerpadla 15 bar přemění pákový stroj mletou kávu 1 nebo 2 šálky nebo kávové kapsle na aromatické espresso s perfektní krémovou barvou ořechů.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška11.22
Délka13.5
Hmotnost9.48
Šířka8.07
Číslo díluec260.bk
ModelkaEC260.BK
Záruka24 měsíců.

10. De'Longhi

#ad

Stříbrný, 2,1" LCD displej s aroma funkcí, De'Longhi Elektrický mlýnek na kávu Dedica KG 521.M, kuželový mlýnek z ušlechtilé oceli, nastavitelný stupeň mletí, celokovové pouzdro

#ad
De'Longhi #ad - Ovládací pole s lcd displejem: lcd displej zobrazuje nastavení mletí, počet šálků a požadované aroma, aby byla zajištěna plná kontrola nad funkcemi přístroje.

Horní brusný kotouč lze vyjmout pro snadné čištění. 18 různých stupňů mletí: 18 nastavení nastavitelných mlecích koleček umožňuje plnou kontrolu nad stupněm mletí pro skutečně individuální mletou kávu. Kužel z ušlechtilé oceli: horní vložku mlýnku na kávu lze vyjmout pro snadné čištění. Mlýnek na kávu: dvě mlecí kolečka zajišťují zabránění přehřátí a zachování plného aroma kávy. 2 možnosti vydání prášku na kávu: do nádoby na mletou kávu nebo přímo do pákového držáku kávovaru pomocí adaptéru.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška15.04
Délka9.45
Hmotnost6.06
Šířka6.06
Číslo díluKG 521.M
ModelkaKG 521.M
Záruka24 měsíců.