Top 10 Deep RGB Mirror – Nástěnná zrcadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lvifur

#ad

Velké nástěnné zrcadlo s více režimy osvětlení pro koupelnu, šatnu, 120 × 40 cm, Lvifur Zrcadlo na celé tělo se světlem, velké zrcadlové zrcadlo, obývací pokoj, bílé, ložnici, party

#ad
Lvifur #ad - Zrcadlo na celé tělo je pouze pohodlnou perspektivou pro vlastní pokusy, vzhled je jednoduchý, módní a elegantní. Dokáže vytvořit jinou atmosféru tím, make up nebo organizujete své oblečení, že se dotknete barvy a jasu nebo se přizpůsobí dálkovému nastavení.

Snadná instalace pokud jde o instalaci, aby se ušetřilo více místa, což je velmi vhodné pro kompaktní prostory. Toto zrcadlo může splnit vaše potřeby. Zrcadlo s vysokým rozlišením je realistické, převlékací kabiny a převlékací kabiny. Díky vložení výbušné membrány může náhodný efekt zabránit tomu, silnější a odolnější. Když se oblékáte, uvidíte každý detail jasněji. Lze jej vertikálně a horizontálně zavěsit, nabízí zrcadlo systému dvě možnosti: nástěnné zrcadlo a dveřní zrcadlo.

Prevence silného a reálného výbuchu celé tělové zrcadlo celého těla je zesílená hliníková slitina, s vysokým rozlišením a realitou. Spokojenost pokud se po koupi zrcadla setkáte s problémy, obraťte se včas na náš zákaznický servis. Nabízíme vám uspokojivé řešení. Nástěnné zrcadlo se světlem toto led nástěnné zrcadlo má kromě toho 14 druhů nastavení světelného režimu. Je jedno, zda se jedná o jasné světlo pro vytvoření make-upu nebo teplou a pohodlnou atmosféru pro uvolnění těla i ducha.
ZnačkaLvifur #ad
VýrobceLvifur #ad
ModelkaNR-1776-25

2. LVSOMT

#ad

RGB zrcadlo se střídáním barev, závěsné zrcadlo nad dveřmi, 14 LED světel + stmívatelný jas + nastavitelná rychlost.., LVSOMT Zrcadlo na celé tělo s osvětlením, zrcadlo na celé tělo k montáži na stěnu

#ad
LVSOMT #ad - Na výběr je 7 dynamických režimů změny barev a můžete tlačítko dlouhým stisknutím zrychlit nebo zpomalit. Nejlepší volba jako dárek/dárek pestrobarevná, elegantní dárková krabička s rukojetí může zkrátit dobu balení a překvapení. S dálkovým ovládáním se 17 tlačítky můžete barvu a režim LED světel pohodlně a všude měnit.

K dispozici je 7 barevných světel bílá, růžová, zelená a jas těchto barev můžete nastavit dlouhým stisknutím tlačítka. Hodí se pro každé místo jako šatna, kadeřnický salon, obývací pokoj, ložnice, toaleta, hotel atd. Pro úsporu místa můžete zrcátko na líčení na tělo zavěsit také pomocí připevněných háčků na dveře. Díky paměťové funkci lze zachovat poslední nastavení jasu při opětovném zapnutí. Světlo můžete ovládat také pomocí 3 citlivých dotykových tlačítek.

Montáž na stěnu a nad dveřmizrcadlo na celé tělo lze vertikálně namontovat na stěnu pomocí roztahovacích šroubů. 7 barevných světel + stmívatelný jas s vylepšenými led pásky dodá toto rgb zrcadlo vašemu pokoji luxus, modrá, červená, žlutá, světle modrá, rozjasní váš život a učiní život pestřejším a krásnějším. Dálkové ovládání + dotykový spínač naše zrcadlo lze použít dvě možnosti. Zrcadlo balíme do dvou kartonů, aby se minimalizovalo poškození při přepravě.
ZnačkaLVSOMT #ad
VýrobceLVSOMT #ad
Výška0.01
Délka47
Hmotnost10.12
Šířka16

3. The Glowhouse

#ad

LED-Tunnel-Licht mit Endlos-Spiegel, ideal als Partydeko

#ad
The Glowhouse #ad - Ungefähre maße: 24 cm Durchmesser x 5 cm Tiefe. Stromversorgung über 3 aa-batterien nicht im Lieferumfang enthalten oder USB-Kabel im Lieferumfang enthalten. Verbesserter infinity-spiegel – größer, besser, weißer Sockel. Spiegel und 42 rgb-lEDs erzeugen einen nie endenden Lichttunnel.
ZnačkaThe Glowhouse #ad
VýrobceThe Glowhouse #ad
Hmotnost0.97
Číslo díluLO-LRWP-SQ2R
Modelka20212865

4. Dripex

#ad

Dripex Zrcadlo na celé tělo s osvětlením LED nástěnné zrcadlo 3 nastavitelné barvy stmívatelné stojací zrcadlo s dotykovým spínačem, velké 150 x 40 cm

#ad
Dripex #ad - Rozměry: cca 150 x 40 cm. Jas tohoto zrcadla je 10 % – 100 % stmívatelný, 4000k neutrální bílá, lze zvolit vhodný jas pomocí tlačítka dlouhého stisknutí. Obsah balení: 1 × zrcátko na celé tělo, uživatelská příručka × 1, síťový adaptér výkon: DC12 V/3, 0 a 36 w × 1, sada šroubů × 1.

Víceúčelové. Oblíbenou barvu světla lze nastavit krátkým stisknutím tlačítka. 3 barvy a stmívatelné. Způsob montáže: stojící na podlaze; zavěšení na stěnu vyžaduje vrtání. Dobře se hodí do většiny místností. Lze použít jako stojací zrcadlo. Zrcadlo je vyrobeno z hliníku a zrcadlová plocha je vyrobena ze zesíleného, nerozbitného skla odolného proti výbuchu.

Díky skládacímu mechanismu jej lze obratem ruky postavit tam, kde je potřeba – například v ložnici nebo na chodbě. VysokÁ definice. Nástěnné zrcadlo má stojan a lze jej tak dobře postavit. Lze nastavit 3 barevné teploty 3000 k bílá barva, 6000 k studená bílá.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška0.01
Délka59.06
Šířka15.75
Číslo díluD09
ModelkaD09

5. Koonmi

#ad

Pevné zrcadlo na celé tělo, Koonmi 144 × 45 cm minimalistické stojací zrcadlo, lehké zrcadlo v plné délce, zavěšení na stěnu horizontálně nebo vertikálně, volně stojící, zlaté, do ložnice

#ad
Koonmi #ad - S celotělovými podlahovými zrcadly vzniká iluze větší a otevřenější plochy. Zažijte svou nejkrásnější stránku s tímto moderním a stylovým zrcadlem. Minimalistický kovový rám: toto krásné zrcadlo s úzkým rámem z hliníkové slitiny vypadá velmi jemně, nejoblíbenější zlato a černou lze kombinovat s jakýmkoli stylem místnosti.

Praktické výhody: zrcadlo na celé tělo může mít velký výhled, málo místa na chodbě nebo vzdálenost od velkého zrcadla není dostatečná, pak ho budete potřebovat. Náročné balení: v obalech je k dispozici balení odolné proti nárazům a pádu, aby se zabránilo poškrábání. Může poskytnout jasnější odrazy bez barevné odchylky nebo zkreslení. Se stojanem ve tvaru u můžete zrcadlo umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo šatny. Mnohostranně použitelné: stojací zrcadlo má 8 otvorů pro zavěšení na zadní straně pro vertikální nebo horizontální zavěšení.

Robustní nano sklo: zrcátka v plné délce používají naše speciální technické sklo pro vynikající odolnost proti poškození a dlouhotrvající zážitek. Jednoduché a praktické stojací zrcadlo se stane nepostradatelným doplňkem ve vašem pokoji. Pokud narazíte na problémy, a stojací zrcadlo je zabaleno do fólie, nabídneme vám uspokojivé řešení. Zrcadla navíc odrážejí světlo, čímž je místnost jasnější a příjemnější.
ZnačkaKoonmi #ad
VýrobceKoonmi #ad
Výška0
Délka56.69
Hmotnost15.65
Šířka17.72

6. Smile lab

#ad

Valentýnu, manželky,, Personalizované LED zrcadlo se jménem, perfektní pro maminky, noční světlo se jménem, nápad na dárek k Vánocům, nástěnné zrcadlo do ložnice a obývacího pokoje, narozeninám

#ad
Smile lab #ad - A zajistěte, abyste měli příjemný zážitek z nakupování! K dostání ve dvou velikostech: 20*40 cm a 25x51 cm. Zákaznický servis vám odpoví do 24 hodin a problém za vás vyřeší poprvé. Prémiové řemeslné umění: naše vysoce kvalitní personalizované zrcátko se jménem je vyrobeno z lehkého a nerozbitného akrylu se zrcadlem, aby byla zajištěna bezpečnost, zejména v dětských pokojích.

Jedinečná personalizace: odlišitelná od běžných zrcadel umožňuje přizpůsobit vaše jméno na zrcadlový povrch. Univerzální použití: toto zrcadlo se jménem je nepostradatelným bytovým doplňkem a najde své místo v kancelářích, kteří mají strach ze tmy, pracovnách, obývacích pokojích, ložnicích, dětských pokojích, ložnicích a dalších místech. Výjimečný zákaznický servis: pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni nebo způsobíte poškození svého výrobku, kontaktujte nás prosím včas. Vícebarevná led světla pomáhají i těm, a zajišťují uklidňující atmosféru pro lepší spánek.

Ideální dárek: personalizované zrcátko se jménem je perfektním dárkem pro rok 2023. Vícebarevné led osvětlení je jak nové, ať už pro děti nebo dospělé. Ať už jde o vánoce, den matek nebo jakoukoli jinou příležitost: darujte toto zrcadlo dětem, kolaudační oslavy, vnoučatům, manželům a párům nebo někomu mimořádnému propůjčí osobní ráz, manželkám, svatby, přátelům, narozeniny, matkám, který ocení. Slouží nejen jako zrcadlo, tak příjemné pro oči a je perfektním doplňkem do každé ložnice, ale také jako fascinující dekorace nočního světla.
ZnačkaSmile lab #ad
VýrobceSmile lab #ad
Číslo díluZL-NAMEJZ-01

7. Dripex

#ad

LED zrcadlo s RGB LED proužky, stmívatelné koupelnové zrcadlo, dotykový spínač, bez zamlžení 60 x 100 cm, Dripex Koupelnové zrcadlo s osvětlením, změna barvy

#ad
Dripex #ad - Teplo se nepřetržitě rozděluje po zrcadlové ploše a zabraňuje tak zamlžení vašeho koupelnového zrcadla. Oblíbenou barvu světla lze nastavit krátkým stisknutím tlačítka. Je 10% – 100% stmívatelná, 5000k neutrální bílá, lze zvolit vhodný jas stisknutím tlačítka.

Funkce proti zamlžování vyhřívání zrcadla. 4 mm zesílené sklo s fólií chráněnou proti výbuchu, bezpečné pro vaši rodinu. Toto koupelnové zrcadlo lze rychle připevnit na stěnu. Toto koupelnové zrcadlo má vlastní tlačítko proti zamlžení, které můžete podle přání zapnout nebo deaktivovat. S rgb led páskem máte možnost zvýraznit barvy a akcenty a můžete svému obývacímu prostoru, kanceláři nebo restauraci propůjčit zvláštní atmosféru.

3 barvy & stmívatelné upgrade. Potřebné montážní příslušenství a německý návod k montáži jsou součástí dodávky. Bezpečnost a záruka. Rgb funkce změny barvy. Vertikální/horizontÁlnÍ instalace. Montážní příslušenství a německý návod k montáži jsou součástí dodávky. Každé zrcadlo je zabaleno ve zesíleném kartonu vysoké kvality, pokud máte dotazy, což zajišťuje dodávku v dobrém stavu, neváhejte se na nás obrátit.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad

8. STARLEAD

#ad

IP44 LED-Badspiegel, Horizontal/Vertikal, Spiegel-mit-Beleuchtung und Entfoggen, 3 Farbtemperaturen 3000K-6500K, Dimmbar, STARLEAD Badspiegel-mit-Beleuchtung 100x70cm, Speicherfunktion, Bluetooth

#ad
STARLEAD #ad - Es ist für die installation fest verdrahtet, auch wenn der Spiegel gebrochen ist, CRI>90 Wenn sie den entfogging-schalter einschalten, wird die Mitte des Spiegels teilweise erhitzt, um eine klare Reflexion in der Mitte des Spiegels zu gewährleisten. Es hat eine explosionssichere Folie auf der Rückseite, zu Ihrer Sicherheit wird empfohlen, inem professionellen Elektriker installieren zu lassen.

Berühren bluetooth-schalter und spielen Musik, das Beschlagfrei und Bluetooth von links nach rechts. 3 touch-tasten steuern das licht, kann er in den zustand zurückversetzt werden, in dem er sich bei der letzten Verwendung befand, um Ihren Geist und Körper zu beruhigen, ohne dass ein Reset erforderlich ist. Der led-streifen ist wasserdicht gemäß ip65 und der Spiegel ist wasserdicht gemäß IP44, so dass er für den Einsatz in feuchten Badezimmern geeignet ist. Sollten sie das pech haben, einen zerbrochenen spiegel zu erhalten, dass Sie den Spiegel unversehrt erhalten, um sicherzustellen, daher haben wir die Verpackung des Spiegels verbessert, senden Sie uns bitte einen fotografischen Beweis und wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden eine Lösung anbieten.

Bluetooth & touch dieser spiegel mit beleuchtung hat 2 bluetooth-lautsprecher. 3 farbtemperaturen & dimmbarstarlead 70 x 100cm badspiegel mit beleuchtung hat 3 farbtemperaturen 3000k warmes licht/4000k natürliches licht/6500k kaltes weißes Licht, berühren Sie einfach die Lichttaste für 3 Sekunden, den besten Look unter verschiedenen Lichtern zu schaffen. Stufenlos dimmbar, die Helligkeit des Spiegels einzustellen 10%-100%. Hochwertige energiesparleiste mit 120 LED-Perlen pro Meter, spart Strom und hält bis zu 50
ZnačkaSTARLEAD #ad
VýrobceGeli #ad
Výška0.04
Délka39.37
Hmotnost23.15
Šířka27.56
ModelkaSLD017M10070

9. Generisch

#ad

Asymetrické zrcadlo, zrcadlo na celé tělo, zrcadlo s flanelem ovinutým dřevěným rámem, závěsné nebo sklopné, velké stojací zrcadlo, bílé 160 x 60 cm, zrcadlo na celé tělo

#ad
Generisch #ad - Design: zrcadlo na celé tělo 160 cm x 60 cm 63" x 24", které nabízí dostatek místa pro kompletní odraz těla a umožní vám obdivovat celý váš vzhled. Ať už jde o detaily vašeho oblečení nebo celkový styl, vše můžete vidět na první pohled.

Rám zrcadla je ovinut flanelovou látkou a vyplněn houbou, což mu propůjčuje nádech luxusu a pohodlí. Multifunkční: vhodné k zavěšení nebo opření o stěnu. Nepravidelné zrcadlo lze umístit do každého rohu vašeho domu. Materiál: zrcadlo na celé tělo má exkluzivní dřevěný rám. Ať už v ložnici, obývacím pokoji nebo šatně, snadno pro ni najdete perfektní místo. Bezpečné a praktické: zrcadlo je pokryto fólií chráněnou proti výbuchu, díky čemuž je bezpečnější a stabilnější a nepoškodí vás ani vaši rodinu.

Sklo s vysokým rozlišením odstraňuje zkreslení odrazu a nabízí vám nejlepší vizuální zážitek. 100% záruka spokojenosti: pokud byste při obdržení produktu zjistili poškození nebo nespokojenost, kontaktujte nás prosím okamžitě. Snažíme se vyřešit všechny problémy a nabídnout vám příjemný a bezstarostný zážitek z nakupování.
ZnačkaGenerisch #ad
Výrobcemofan #ad
Hmotnost39.68
ModelkaFußabdruck Weiß

10. HY-RWML

#ad

HY-RWML Zrcadlo na celé tělo s osvětlením 150 x 50 cm 3 barvy světla stojací zrcadlo LED nástěnné zrcadlo s dotykovým spínačem

#ad
HY-RWML #ad - Ekologické materiály zaručují maximální ochranu vaší rodiny. Instalace se provádí jednoduše připojením k napájení při instalaci není viditelné a přímo na stávající nástěnný kabel. S dotykovým spínačem. Obvodové a podsvícené světlo v místnosti vytváří příjemné osvětlení a příjemnou atmosféru.

Zrcadlo lze namontovat na stěnu nebo umístit kamkoli, což šetří mnoho místa, ovládání je jednoduché, že budete trávit příliš mnoho času a úsilí, nemusíte si dělat starosti, háček na zadní straně je vhodný pro téměř všechna místa v interiéru i exteriéru. Bezpečnostní certifikace zadní strana odolná proti vlhkosti s krytím ip67, pro zajištění bezpečného osvětlení ve vlhkých koupelnách, zrcadlo s třídou ochrany IP44: vodotěsné a prachotěsné.

Naše zrcadla mají 3 barvy světla studené bílé světlo, neutrální světlo, teplé bílé světlo a různé jasy. Ekologická zadní strana bez obsahu olova a mědi. Nástěnné zrcadlo s moderní a energeticky úspornou LED technologií. Nástěnný spínač není součástí dodávky. Bezpečně chráněno proti výbuchu led zrcadlo je broušené a leštěné, všechny hrany jsou kvalitně zpracované. Z kvalitního skla pro skutečné HD zobrazení. Snadná montáž stojící na podlaze; zavěsit na zeď vyžaduje vrtání.
ZnačkaHY-RWML #ad
VýrobceHY-RWML #ad