Top 10 Computer Tastatur Kabellos – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Titanwolf

#ad

Titanwolf Herní sada – mechanická klávesnice ALUMAR MMO 10800dpi herní myš Specialist XXL podložka pod myš – mechanická klávesnice – anti-ghosting – LED podsvícení – 19 světelných režimů – makro režim

#ad
Titanwolf #ad - Poté 12 programovatelných tlačítek a 5 paměťových profilů. Tři, jsou nyní k dostání za cenu za sadu kladiva. Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °C. 303428 303209 + 302645 + 302928. Tým titanwolf se vrací k bojové ceně.

Pořiďte si herní klávesnici alumar, které spolu perfektně harmonizují, společně s rozsáhle vybavenou herní myší SPECIALIST. Kromě dobrého výkonu sledování se podložka pod myš osvědčuje díky pogumované spodní straně jako pevný základ i na hladkých podkladech. Veďte myš přes xxl titanwolf podložku pod myš do boje a nechte své protivníky vypadat staře! Teď už neexistují žádné výmluvy. Podložka pod myš titanwolf nabízí jemně tkaný povrch, na kterém jsou optimálně zachyceny vaše pohyby myši. S 6 tuningovými závažími po 4 gramech určíš přesně gramy, s jakou bojovou hmotností specialista vtáhne do bitvy.

Kompatibilní s MS Windows. Klávesnice titanwolf alumar je prohlášením: excelentně zpracovaná, s nosnou deskou z hliníku a vybavena vysoce přesnými, mechanickými klávesami od kailh blue. Herní myš specialist přináší plný výkonový balíček: vysoce kvalitní omron switches, senzor pmw3336dm s až 10800 dpi, rychlost polling od 125 hz do 1000 hz. V neposlední řadě 7 stupňů dpi, které můžete odečíst bez překrytí ruky na boční světelné stupnici.
ZnačkaTitanwolf #ad
VýrobceTITANWOLF #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu23034282
Modelka23034282

2. Soueto

#ad

2,4 GHz kabellose optische Maus mit 3 DPI für PC, Schreibmaschinentastatur mit Handy-Tablet-Halter, Laptop, Retro-Tastenkappe, Windows, Soueto Kabellose Tastatur und Maus, MacBook, Combo

#ad
Soueto #ad - Kabellose maus mit 3-stufig einstellbarer cursorempfindlichkeit DPI 800/1200/1600 für präzise und reibungslose Navigation auf den unterschiedlichsten Oberflächen. Sie können ihr gerät nach Belieben horizontal oder vertikal platzieren. Soueto bieten sie 12 monate sorgenfreie garantie und freundlichen Kundenservice.

12 multimedia-hotkeys kombiniert mit fn für sofortigen Zugriff auf die Homepage der Website, Desktop, Multi-Fenster-Vorschau, Play/Pause und Lautstärkeregelung usw. Der automatische schlafmodus sorgt dafür, wenn sie nicht verwendet werden. Tastatur und maus kabellos kompatibel weithin mit windows 11/10/8/7/XP/Vista, Mac OS, Desktop-Computer, funktionieren mit Ihrem PC, Laptop oder Notebook. Tastatur benötigt 2 aaa-batterien, dass die kabellose Maus und Tastatur Strom sparen, Maus benötigt 1 AA-Batterie. Kabellose tastatur ist mit abnehmbaren runden tastenkappen für eine einfache Reinigung konzipiert.

Das coole Farbschema lässt es einzigartig aussehen. Kabellose tastatur und maus verfügen über ein Retro-Schreibmaschinen-Design, bieten ein klassisches Tipperlebnis ohne Einbußen bei Komfort. Die kabellose schreibmaschinentastatur ist mit einem praktischen Steckplatz ausgestattet, um Ihr Telefon, Tablet zu platzieren. Entfernen sie sie einfach für einfachen Zugang zur darunter liegenden Oberfläche und entfernen Sie Staub, Schmutz oder verschüttete Flüssigkeiten.
ZnačkaSoueto #ad
VýrobceSoueto #ad
Číslo díluWS513-Black-Orange-US
ModelkaWS513-Black-Orange-US

3. seenda

#ad

Ultra tenká mini bezdrátová klávesnice s myší s USB detektorem pro počítač/laptop/chytrou TV/domů/kancelář/cestování, seenda Bezdrátová klávesnice a myš malá, rozložení qwertz a tiché kliknutí černé

#ad
seenda #ad - Pokud máte během tříleté záruční doby nějaké problémy, 1× plochá myš, abyste Váš problém 100% vyřešili. Důležité: multimediální funkční tlačítka jsou plně kompatibilní s Windows, jako jsou Windows 7 / 8 / 10 / 11 a MacBook. Kliknutím na libovolné tlačítko začne myš a klávesnice okamžitě pracovat.

Pokud je bezdrátová klávesnice s myší během deseti minut neaktivní, automaticky přejde do pohotovostního režimu, aby šetřila energii. Plug & play, dosah až 10 m. Spolehlivé spojení – díky stabilní 2, žádné zpoždění, 4ghz bezdrátové technologii lze bezdrátovou klávesnici a sadu myši bezproblémově propojit s vaším přístrojem přes USB přijímač v přihrádce na baterie myši. Kompaktní myš a klávesnice – tato klávesnice a myš seenda jsou malé a lehké, kancelář a cestování.

Počítačová klávesnice funguje se zařízeními podporujícími USB, ale nejsou plně kompatibilní s Mac. Ideální pro domácnost, šetří místo a snadno se přenáší. Spora energie – klávesnice na laptop je napájena 2 bateriemi aaa a tichou myší s 1 * aa baterií upozornění: baterie nejsou součástí dodávky. ResponsivnÍ a komfortní zážitek z psaní – s plochým nůžkovým spínačem jsou tlačítka malé klávesnice tichá a citlivá. A štíhlá myš padne na dlani s dpi 1300, která je perfektní pro každodenní použití.
Značkaseenda #ad
Výrobceseenda #ad
Číslo díluCTU-201
ModelkaCTU-201
Záruka3 roky limitovaná záruka

4. Logitech

#ad

Logitech Pebble 2 Combo, iPadOS, Logi Bolt, přizpůsobitelná, bezdrátová klávesnice a myš, MacOS, německé rozložení qwertz, Bluetooth, Easy-Switch pro Windows, tichá a mobilní, Chrome, grafit

#ad
Logitech #ad - Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač.

Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Hmotnost1.12
Číslo dílu920-012203
Modelka920-012203
Záruka2 roky výrobce

5. Logitech

#ad

Bezdrátová klávesnice a myš, Logitech Pebble 2 Combo, MacOS, přizpůsobitelná, iPadOS, bílá, Logi Bolt, tichá a mobilní, Bluetooth, německé rozložení qwertz, Easy-Switch pro Windows, Chrome

#ad
Logitech #ad - Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3.

Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012204
Modelka920-012204
Záruka2 roky výrobce

6. Logitech

#ad

IPadOS, bezdrátová klávesnice a myš, německé rozložení qwertz, MacOS, přizpůsobitelná, Easy-Switch pro Windows, Bluetooth, růžová, Chrome, Logitech Pebble 2 Combo, tichá a mobilní, Logi Bolt

#ad
Logitech #ad - Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.

Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012239
Modelka920-012205
Záruka2 roky výrobce

7. Logitech

#ad

IT QWERTY-Layout, Graphit, Logitech MK295 kabelloses Tastatur-Maus-Set mit SilentTouch-Technologie, Shortcut-Tasten, Nano USB-Empfänger, verzögerungsfreier Drahtlosverbindung, optischer Spurführung

#ad
Logitech #ad - Kabellose verbindung: schließe mit kabelwirrwarr auf dem Schreibtisch ab dank der verzögerungsfreien, kabellosen 2, 4 GHz Verbindung. Die tastatur ist mit 10m Reichweite und USB-Receiver ausgestattet.

Robustes design: spritzwassergeschützte, solide Bauweise und robuste Tasten. Erlebe das volle klick-gefühl mit 90 % weniger Störgeräuschen für bessere Konzentration. Silenttouch-technologie: logitech mk295, das kabellose tastatur-Maus-Set mit modernster optischer Spurführung. Absoluter komfort: die tastatur bietet einen Nummernblock und acht praktische Shortcut-Tasten für eine leichtere Steuerung und effizientere Dateneingabe. Logitech mk295 ist mit chrome OS und Windows auf Laptop und PC kompatibel. Stabile aufsteller sorgen für eine anpassbare Höhe. Plug-and-play: schließe tastatur und maus einfach an und lege dank Plug-And-Play direkt los.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLOGITECH - INPUT DEVICES #ad
Výška1.77
Délka19.88
Šířka6.1
Číslo dílu920-009797
Modelka920-009797
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

8. Logitech

#ad

PC, laptop, německé rozložení QWERTZ – černá, Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows, klávesnice standardní velikosti, USB Plug & Play, kabelová optická myš

#ad
Logitech #ad - Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní. Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy.

Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé. Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu.

Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách. Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo novějším.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška8.9
Délka18.31
Hmotnost1.76
Šířka1.89
Číslo dílu920-002540
Modelka920-002540
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

9. co2CREA

#ad

Co2CREA Hart Schutz Hülle Etui Tasche für Logitech MX Mechanical Mini Kabellose Tastatur und Anywhere 3S /Anywhere 3 Kabellos Maus Combo,Nur Tasche

#ad
co2CREA #ad - Diese logitech mx tastatur und maus combo schutzhülle perfekt für ihre logitech mechanische tastatur mini tragbare tastatur mx mechanische Tastatur Logitech beleuchtete Tastatur und Logitech MX Anywhere 3 kompakte kabellose Maus Combo. Und die logitech mechanische Tastaturhülle hat einen speziellen und starken Reißverschluss, der Ihnen eine bessere Nutzungserfahrung bringen kann. Diese logitech mechanische mini-tastatur und kompakte kabellose maus combo hülle verfügt über eine bequeme Handschlaufe, so dass die Logitech mechanische Tastatur Wireless MX Mini mechanische Tastatur und Logitech MX Anywhere 3 kompakte kabellose Maus Combo problemlos mit Ihnen reisen können.

Nur schutzhülle. Logitech mechanische Tastatur und kabelloses Mauszubehör sind nicht im Lieferumfang enthalten. Co2crea harte logitech tastatur mechanische schutzhülle ist ein integriertes super hochwertiges futter reflektiert überlegenen Geschmack und sorgt für eine lang anhaltende Leistung, das weiche antistatische Futter kann Ihre Logitech MX mechanische Mini Logitech kabellose Tastatur mechanische Tastatur Logitech beleuchtete Tastatur und Logitech MX Anywhere 3 kompakte kabellose Maus Combo vor Stößen, Dellen und Kratzern schützen.

Diese mx mini-tastaturhülle nur für logitech kabellose mechanische Tastatur Logitech Tastatur MX mechanische Mini Logitech Hintergrundbeleuchtung Tastatur Logitech mechanische Tastatur kabellose MX Mini-Tastatur und Logitech MX Anywhere 3 kompakte kabellose Maus Combo. Co2crea hard travel case ersatz für logitech mx mechanical mini logitech wireless keyboard mechanische tastatur logitech beleuchtete Tastatur und Logitech MX Anywhere 3 Compact Wireless Mouse Combo Die harte EVA-Schale ist stoßfest, staubdicht und wasserabweisend, schützt Ihre Logitech MX Mini Bluetooth mechanische Tastatur und Logitech MX Anywhere 3 kompakte kabellose Maus-Kombination vor Stürzen, Stößen, Kratzern, Spritzern und Staub.
Značkaco2CREA #ad
Výrobceco2CREA #ad
Číslo díluCA-0729-1367

10. Logitech

#ad

Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows, španělské rozložení QWERTY – černá

#ad
Logitech #ad - Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, 8, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 10 nebo novějším. Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé.

Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní. Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách.

Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy. Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška20.47
Délka1.97
Hmotnost1.1
Šířka6.3
Číslo dílu2227205
Modelka920-002550
Záruka3 roky omezená záruka na hardware