Top 10 Bluetooth Lautsprecher Groß 1000w – Přenosné Bluetooth reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JBL

#ad

Přenosný boombox s integrovanou powerbankou a stereo zvukem – jedno nabití baterie až pro 20 hodin bezdrátového zážitku z hudby, Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 v černé barvě – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1x hudební box charge 5 od jbl vč. Usb-c nabíjecího kabelu / pro ultimativní partyboost propojte několik JBL reproduktorů dohromady / dlouhá výdrž baterie / Vodotěsný podle IPX7 / 30 W.

Basy na cesty: box jbl kombinuje dva výkonné basové reproduktory JBL, samostatný výškový reproduktor a měnič s dlouhou výchylkou – prvotřídní zvuk na party, doma nebo venku. Přenosný bluetooth reproduktor pro každou příležitost – mobilní zvukový soundbox se skvěle hodí na výlet k bazénu nebo na pláž: Voda? Pro robustní Charge 5 žádný problém! Partyboost: bezdrátový reproduktor lze propojit až se dvěma zařízeními – a střídavě poslouchat hudbu ve špičkové kvalitě zvuku / Odolný materiál a odolný gumový kryt.

Je libo výkon? kapacita akumulátoru 7 500 mah až pro 20 hodin bezdrátového streamování – díky integrované powerbance lze mobilní telefon nebo tablet nabíjet dokonce během poslechu hudby.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška3.82
Délka8.78
Hmotnost2.12
Šířka3.7
Číslo díluJBLCHARGE5BLK
ModelkaJBLCHARGE5BLK
Záruka12 měsíců

2. JBL

#ad

JBL CHARGE 5 – přenosný Bluetooth reproduktor s ochranou proti vodě IP67 a USB nabíjecí přípojkou – černý

#ad
JBL #ad - S integrovanou powerbankou můžete nabíjet svá zařízení, aniž byste museli přestávku vkládat pauzu. Díky třídě vodotěsnosti a prachu IP67 lze nabíječku vzít kamkoliv s sebou. Jbl pro sound s optimalizovaným dlouhým zdvihem, odděleným výškovým reproduktorem a dvěma sloupkovými zářiči JBL. S funkcí partyboost můžete spojit dva reproduktory kompatibilní s JBL PartyBoost ve stereo spojení nebo spojit několik reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost pro neuvěřitelný zvuk. Baterie s dlouhou životností poskytuje až 20 hodin hraní.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška3.67
Délka8.7
Hmotnost2.1
Šířka3.76
Číslo díluJBL Charge 5
ModelkaJBL Charge 5
Záruka2 year manufacturer

3. JBL

#ad

JBL PartyBox 110 v černé barvě – přenosný a pojízdný Bluetooth party reproduktor se světelnými efekty – chráněný proti stříkající vodě, mobilní hudební box s baterií

#ad
JBL #ad - Přežije ty nejdivočejší oslavy: zvukový systém je přenosný, robustní a chráněný proti stříkající vodě, díky tomu si užijete hudbu a bujarou náladu také na zahradě a u bazénu.

Díky aplikaci jbl parytbox lze box snadno ovládat přes mobilní telefon / Až 12 hodin přehrávání hudby pro nikdy nekončící party. Pořádný party zvuk: jbl partybox 110 poskytuje vysokou kvalitu zvuku se sytými basy, zatímco světelné efekty přizpůsobené hudbě zajišťují jedinečnou atmosféru na party. Obsah balení: 1 x party speaker 110 od jbl / bezdrátový party reproduktor včetně stručného návodu, záručního listu český jazyk nelze zaručit, bezpečnostního datového listu, síťového kabelu a 12V DC kabelu / soundboxu se světelnými efekty.

Kdo chce pozvednout svoji párty na vyšší úroveň, může využít integrované připojení pro kytaru nebo mikrofon – pak už koncertu nebude nic stát v cestě.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška11.81
Délka11.61
Hmotnost23.9
Šířka22.36
Číslo díluJBLPARTYBOX110EU
ModelkaJBLPARTYBOX110EU
Záruka12 měsíců

4. JBL

#ad

Přenosný reproduktor s 2cestným reproduktorovým systémem pro silný zvuk – až 12 hodin bezdrátového přehrávání hudby, JBL x Martin Garrix Flip 6 Bluetooth Box in Cool Grey – vodotěsný

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x jbl x martin garrix flip 6 od jbl in cool grey / soundbox vč. Jbl pro sound v designu +x martin garrix: reproduktorový box s 2cestným reproduktorovým systémem a 2 optimalizovanými pasivními radiátory poskytuje extrémně čistý zvuk s hlubokými basy.

Usb-c kabelu, stručného návodu, záručního listu, bezpečnostního listu / přes PartyBoost lze vzájemně propojit neomezené kompatibilní hudební boxy. Malá party a velký taneční floor: spojují dva boxy pro stereo zvuk nebo libovolný počet reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost a vytvoří tak epickou zvukovou stěnu.

Bezdrátové streamování bluetooth: propojit hudební box až se 2 smartphony nebo tablety / s přenosnou aplikací JBL lze navíc zesílit zvuk nebo optimalizovat basy. Připraveno na párty: s vodotěsným krytem chráněným proti prachu podle IP67 je JBL box všude s sebou a díky silné baterii nabízí až 12 hodin čistého hudebního požitku.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška2.68
Délka7.01
Hmotnost2.03
Šířka2.83
Číslo díluJBLFLIP6MG
ModelkaJBLFLIP6MG
Záruka2 roky výrobce

5. JBL

#ad

JBL Flip 6 Bluetooth box v černé barvě – vodotěsný, přenosný reproduktor s 2cestným reproduktorovým systémem pro silný zvuk – až 12 hodin bezdrátového přehrávání hudby

#ad
JBL #ad - Připraveno na párty: s vodotěsným krytem chráněným proti prachu podle IP67 je JBL box všude s sebou a díky silné baterii nabízí až 12 hodin čistého hudebního požitku. Malá party a velký taneční floor: spojují dva boxy pro stereo zvuk nebo libovolný počet reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost a vytvoří tak epickou zvukovou stěnu.

Upozornění: reset na tovární nastavení – v režimu zapnutí podržte současně tlačítka "hlasitost +" a "Přehrávání" déle než 3 sekundy -> přístroj se sám vypne. Kabelu usb-c, stručný návod, záruční list, bezpečnostní list / přes PartyBoost lze vzájemně propojit neomezené kompatibilní hudební boxy. Bezdrátové streamování bluetooth: propojit hudební box až se 2 smartphony nebo tablety / s přenosnou aplikací JBL lze navíc zesílit zvuk nebo optimalizovat basy.

Rozsah dodávky: 1 x flip 6 od jbl v černé barvě / soundbox vč. Nyní se přístroj resetuje na tovární nastavení. Pro obnovení továrního nastavení jednoduše podržte tlačítko hlasitosti a přehrávání/pauzy, zatímco je přístroj zapnutý, dokud se přístroj nevypne. Jbl pro sound s 2cestným reproduktorovým systémem: reproduktor s basovým reproduktorem ve tvaru racetrack, samostatným výškovým reproduktorem a 2 optimalizovanými pasivními radiátory poskytuje extrémně čistý zvuk s hlubokými basy.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška2.68
Délka7.01
Hmotnost1.21
Šířka2.83
Číslo díluJBLFLIP6BLKEU
ModelkaJBLFLIP6BLKEU
Záruka12 měsíců

6. JBL

#ad

JBL Flip 6 Bluetooth Box v modré barvě – vodotěsný, přenosný reproduktor s 2cestným reproduktorovým systémem pro silný zvuk – až 12 hodin bezdrátového přehrávání hudby

#ad
JBL #ad - Připraveno na párty: s vodotěsným krytem chráněným proti prachu podle IP67 je box JBL všude s sebou a nabízí díky silné baterii až 12 hodin čistý požitek z hudby. Bezdrátové streamování bluetooth: propojte hudební box až se 2 smartphony nebo tablety / s přenosnou aplikací JBL lze navíc zesílit zvuk nebo basy optimalizovat.

Malá party a velký tancefloor: dva boxy pro stereo zvuk nebo libovolné množství reproduktorů kompatibilních JBL PartyBoost a vytvoří tak epickou zvukovou stěnu. Usb c kabelu, záruční list, stručný návod, bezpečnostní list / Via PartyBoost neomezené kompatibilní hudební boxy vzájemně spárujte.

Jbl pro zvuk s 2cestným reproduktorovým systémem: reproduktorový box s racetrack basovým reproduktorem, samostatným vysokotónovým reproduktorem a 2 optimalizovanými pasivními radiátory poskytuje extrémně jasný zvuk s hlubokými basy. Rozsah dodávky: 1 x flip 6 od jbl v modré / soundbox vč.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL Harman #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost1.21
Šířka19.69
Číslo díluJBLFLIP6BLU
ModelkaJBLFLIP6BLU
Záruka12 měsíců

7. Marshall

#ad

Bezdrátový – černý, Reproduktor Marshall Acton II Bluetooth

#ad
Marshall #ad - Připojení kabelem – zapojte 3, 5mm konektor pro analogový zážitek. Zvuk, ale produkuje zvuk, který tě nadchne – acton II je nejmenší reproduktor řady Marshall, který není o nic méně skvělý. Upozornění: baterie nejsou součástí dodávky. Bezdrátové připojení s bluetooth 5. 0 – bluetooth 5. 0 nabízí vynikající bezdrátový zvuk s dosahem až 10 metrů. Legendární design marshall – tento reproduktor kombinuje moderní technologii s legendárním designem Marshall: výrazný zvuk v klasickém kabátě.
ZnačkaMarshall #ad
VýrobceZound Industries #ad
Výška6.3
Délka5.91
Hmotnost6.28
Šířka10.24
Číslo dílu1001900
Modelka1001900
Záruka1 year manufacturer

8. JBL

#ad

Portable Boombox mit integrierter Powerbank – Mit nur einer Akku-Ladung bis zu 20 Stunden kabellos Musik streamen, JBL Charge Essential Bluetooth Bluetooth-Lautsprecher – Wasserfeste

#ad
JBL #ad - Mikro-usb-kabel typ a / integrierte powerbank / Bis zu 20h Akkulaufzeit / Wasserdicht gemäß IPX7 / 22, 2 Watt. Wireless streaming - bei bedarf kann sogar zeitgleich der Dual-USB-Anschluss zum Aufladen von Smartphone oder Tablet genutzt werden.

Kraftpaket für unterwegs: die jbl box kombiniert gewaltigen Sound mit sattem Bass und überzeugt so auf ganzer Linie - der Hingucker auf jeder Party, sowohl zuhause als auch outdoor in Garten & Co! Power gefällig? 6. 000 mah akku-kapazität für bis zu 20 std. Waterproof und portable - tragbarer bluetooth speaker für jede gelegenheit - musik für die nächste Poolparty oder den Tag am Strand? Für die mobile und wasserdichte Soundbox kein Problem! Die kabellose lautsprecherbox kann mit bis zu zwei Geräten verbunden werden - abwechselnd Musik in top Soundqualität hören / Widerstandsfähiges Material und beständiges Gummi-Gehäuse.

Lieferumfang: 1 x musikbox charge essential von jbl inkl.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška3.5
Délka8.39
Hmotnost1.7
Šířka3.43
Číslo díluJBLCHARGEESSENTIAL
ModelkaJBLCHARGEESSENTIAL
Záruka12 monate

9. JBL

#ad

JBL PartyBox 310 v černé barvě – přenosný a pojízdný Bluetooth party reproduktor se světelnými efekty – chráněný proti stříkající vodě, mobilní hudební box s baterií

#ad
JBL #ad - Obsah balení: 1 x mikrofon party speaker 310 od jbl / bezdrátový party reproduktor vč. Stručného návodu, záručního listu, bezpečnostního datového listu, síťového kabelu a 12V DC kabelu / soundbox se světelnými efekty.

Díky tws spojíte až dva boxy, aby byla na párty ještě větší zábava – a kromě toho připojíte k boxu přes UBS zcela jednoduše další přístroje / přehrávání až 18 hodin díky lithium-iontové baterii. Připravený na večírky: kromě silného zvuku a vysoké kvality zvuku zajišťuje jbl partybox 310 díky skvělým světelným efektům tu správnou atmosféru na každé party – vše lze ovládat pomocí aplikace! kdo chce vyladit večírek, jak dostat hosty do varu! Přežije ty nejdivočejší oslavy: zvukový systém je přenosný, odolný a chráněný proti stříkající vodě, použije integrované připojení pro kytaru nebo mikrofon a udělá z tanečního parketu soukromou scénu – nejjednodušší, díky tomu je i na zahradě a u bazénu postaráno o optimální hudební požitek a uvolněnou náladu.

ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost38.36
Šířka27.17
Číslo díluJBLPARTYBOX310
ModelkaJBLPB310BLKUK
Záruka12 měsíců

10. Teufel

#ad

Teufel Rockster Cross přenosný Bluetooth stereo reproduktor bezdrátový hudební akumulátor až 16 hodin ochrana proti stříkající vodě podle IPX5 černý

#ad
Teufel #ad - Režim párty: střídavě přehrávejte skladby ze dvou smartphonů a režim připojení: dva ROCKSTER CROSS hrají společně. Integrované handsfree zařízení pro bezdrátové telefonování, Skypen, Facetime a hlasové ovládání přes Google a Siri.

Ochrana proti stříkající vodě podle IPX5, silnostěnný, flexibilní kryt zachycuje nárazy. Robustní bluetooth stereo reproduktor špičkové třídy pro vnitřní i venkovní použití. Vysoce kapacitní baterie pro hrací dobu 16 hodin. Výkonný stereo systém se dvěma výškovými reproduktory, jedním subwooferem a dvěma pasivními ovladači. Ovládací tlačítka na bluetooth reproduktoru, AUX audio vstup, funkce powerbanky, ukazatel baterie, vč. Popruhu a síťového zdroje. Bluetooth s aptx pro streamování hudby v kvalitě podobné CD od Deezer, Spotify, Youtube, Apple Music atd.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Hmotnost8.29
Číslo díluYDL-SGL-592
Modelka105746001