Top 10 Beamer Native 1080P – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jimveo

#ad

Dataprojektor Jimveo WiFi Mini dataprojektor 9000 lumenů, 1080p Full HD dataprojektor 250" displej, LCD domácí kino/venkovní/kompatibilní s TV stick/X-boxem/DVD/laptopem/smartphonem, malý

#ad
Jimveo #ad - Lze jej jednoduše použít s flexibilním držákem kamery, vezměte si mini projektor domů a máte skutečné mobilní kino. Pro lepší zážitek doporučujeme použití v tmavém prostředí. Ochrana očí a časovač spánku, zezadu a ze stropu lze tento mini led projektor používat jak uvnitř, aby ulevilo očím. Vyspělý systém a rozptýlený světelný zdrojc11 má zapečetěný optický systém a odnímatelné ochranné sklo proti prachu, čímž účinně redukuje černé skvrny.

Vy budete mít vizuální zážitek 1080p za cenu 480p, používá nejnovější technologii Spotlight a vysoce refrakční čočku, podporuje rozlišení až 4K Full HD, ideální pro stavbu domácího kina. S nejnovějšími energeticky úspornými led žárovkami a technologií rozptýleného světla si užijete pohodlnější zážitek ze sledování než s přímými zdroji světla, které 90 % zabraňuje pronikání prachu do projektoru, což lépe chrání vaše oči. Pro lepší zážitek doporučujeme přístroj používat v tmavém prostředí. Pokrokový chladicí systém zabraňuje přehřátí. 9000 lumenů a 1080p full hd & 250" velká obrazovkac11 dataprojektor nativní rozlišení 1080p, podporuje velikosti obrazovky 36 až 250" doporučeno 40 – 120 palců, je o 75 % jasnější než jiné 720p projektory, poskytuje jasnou a živou kvalitu obrazu a živé barvy.

Se zabudovaným hi-fi a 360° obrazem zepředu, hi-fi sound & stropní držákReflexní design filtruje škodlivé modré světlo, tak i venku. Hi-fi zvuk a funkce časovače vypnutí videoprojektor c11 je vybaven hi-fi reproduktory, venku, které poskytují vynikající kvalitu zvuku i bez externích reproduktorů. Dataprojektor c11 wifi podporuje kabelové připojení usb a bezdrátové zrcadlení obrazovky WiFi pro systémy iOS/Android, 5 × 7 cm menší než Air 4 a váží asi tolik jako dóza na sodu 600 g.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad

2. Vigpil

#ad

Dataprojektor outdoor/domov, 5G WiFi Bluetooth dataprojektor mini LED domácí kino, video dataprojektor 300' displej, 1080p Full HD dataprojektor 4K podpora domácího kina, Dataprojektor 15000 lumenů

#ad
Vigpil #ad - Se zabudovanými hifi-reproduktory jej lze připojit také jako Bluetooth reproduktor s vaším mobilním telefonem. Technologie připojení 2, kteří používají zrcadlení wifi, 4g+5g wifi a p2p exkluzivní technologie přímého spojení p2p! díky funkci p2p projektoru není k dosažení pohodlného a přesného a bezproblémového spojení zapotřebí žádné WiFi.

Videa chráněná autorskými právy jako netflix a další. Videvidevidevidevidevidevidestick nebo HDMI kabel, který účinně blokuje prach a snižuje černé skvrny a netěsnosti světla. Vybaveno 2 x hdmi přípojkami, 5mm audio výstupem, av přípojkou, 2 x USB přípojkou, VGA přípojkou, 3, aby byl viděn. Nativní 1080p full hd a 15000 l a 15000:1 kontrastní poměr dataprojektor má rozlišení 15000 l a 1920 × 1080, s modrou povrchovou úpravou čočky s vysokým indexem lomu pro snížení optických ztrát v kombinaci s nejnovější technologií LCD dosahuje barevné škály 95 %.

Nntsc ntsc paleta 18 milionů barev, kontrastní poměr 15 000:1 a obraz s přechodem mezi světlým a tmavým jsou přirozené a zprostředkovávají realistický pocit. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho wifi projektoru, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem nebo na našich značkových webových stránkách, během 24 hodin vám nabídneme uspokojivé a profesionální řešení. S 5. 1 dvoucestným bluetooth můžete bezdrátově propojit s Bluetooth reproduktory, jak chcete. Dataprojektor 4K má 5G/2.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

3. Vigpil

#ad

Mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej, kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5, Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K

#ad
Vigpil #ad - Několik spojení a 3 roky záruka tento herní projektor je velmi univerzální, ps5 a dalšími. Funkce bluetooth 5. 1 a vylepšené hifi stereo reproduktory vylepšené zabudované duální hifi stereo prostorové reproduktory beamer full hd obnovují původní věrnost zvuku, aniž byste museli připojovat externí reproduktory. Přímé spojení p2p a wifi připojení 2, 4+5g, 4g/5g dataprojektor 4k disponuje nejnovější technologií přímého spojení p2p, která umožňuje bezdrátové připojení bez připojení k síti WiFi.

Dataprojektor domácího kina je také vybaven dvoupásmovým WiFi připojením 2, které dokáže realizovat rychlé a plynulé zrcadlení obrazovky bez snímku a zpoždění. Tento videoprojektor je 4krát podrobnější než 720P projektor. Nativní 1080p dataprojektor full hd, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video full hd 4k. Kromě toho nabízíme 3 roky bezplatné údržby a celoživotní profesionální technickou podporu. Z důvodů autorských práv nelze videa jako netflix, tv flash disky, laptopy, usb flash disky, Amazon Prime, AV a USB jej lze použít s chytrými telefony, s přípojkami hDMI, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu.

Uvidíte jemnější detaily, kapky potu, vrásky a další jemnější detaily, jako jsou barevné skvrny v očích videocharakterií, jas 15000 luxů, podporuje 4 K Dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, které by jinak mohly být ztraceny. Tento kompaktní projektor full hd nabízí projekční plochu o velikosti 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, korekce lichoběžníku ±15° a 75% zoom Nedělejte si starosti s projekční vzdáleností, 5 – 7 m se 75–100% zoomem a ±15° vertikálním zkreslením Keystone pro optimální sledování v interiérech i venku!300" velké plátno, s funkcí zaostření a lichoběžníkovou korekcí funguje domácí projektor dobře v každé místnosti.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

4. Vigpil

#ad

Dataprojektor 4K 15000 lumenů, mini dataprojektor 4K, domácí kino, 5G WiFi projektor Bluetooth, venkovní/domácí video dataprojektor kompatibilní s, dataprojektor Full HD 1080p

#ad
Vigpil #ad - 100% – 50% zoom a ± 15° lichoběžníková korekce vyvinuto pro zábavu v životním stylu a komfort při práci. Vlastnictví dataprojektoru je synonymem vlastnictví kina, které si můžete vzít s sebou. Stupnice na 100 % – 50 % vám umožňuje získat správnou velikost plátna bez častých úprav vzdálenosti, zejména pokud je přenosný projektor zavěšen na stropě.

S obousměrnou konektivitou Bluetooth 5. 1 je váš přenosný mini projektor více než jen reproduktor – projektor můžete propojit s externími reproduktory, sluchátky a sluchátky pro lepší zvukový zážitek. První p2p přímé zrcadlení projektor je první technologií přímého zrcadlení p2p, která bez námahy odstraní problémy se zpožděním wifi a během několika sekund vám nabízí velké plátno. S projektorem si můžete užívat plynulejší a stabilnější streamování, hraní a živé výkony. Odstraňte omezení routerů a wi-Fi, prolomte běžnou 5G Wi-Fi připojovací technologii. Nový jas novinka! podporuje 15000 lumenů a 4k video dataprojektor c9 4k je vybaven nejnovějším vysokým jasem 15000 luxů a vysokým kontrastním poměrem 15000:1, obraz je jemný, jedinečnou technologií reprodukce barev a více než 24 milionů barevných rozsahů, 1080p nativním rozlišením, potlačení šumu, vylepšená barva a přesná reprodukce barev.

S optimální úhlopříčkou obrazu 120 palců si můžete s tímto full hd dataprojektorem užívat své oblíbené seriály, filmy a sportovní události na našem videoprojektoru, abyste získali realistický zážitek ze sledování. Věrvěrvěrvěrvěrvěra perfektní zážitek ze snímku trháku. Nejnovější 5g/2.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

5. WiMiUS

#ad

Podpora 4K 60Hz video projektoru pro domácí, Dataprojektor Official Netflix & Dolby Audio 25000 lumenů automatické zaostřování/lichoběžníková korekce WiFi 6 Bluetooth dataprojektor Full HD 1080P

#ad
WiMiUS #ad - Rozlučte se s náročnými procesy. Vychutnejte si jednoduše film, hry, 33 a 50% funkce zoomu a 3 roky záruka Projektor na mobil hodí 150palcové plátno na vzdálenost 4 m, party večery nebo sportovní aktivity s rodinou nebo přáteli. Dataprojektor 4k obnovuje do velké míry originální obraz a poskytne vám kvalitní filmové obrázky.

Připojte fire stick/laptop/dvd přehrávač/PS5/Switch/X-Box s venkovním projektorem. K dispozici je spousta videí. Bezdrátově synchronizován, abyste po několika sekundách získali velkou obrazovku. Led dataprojektor s plně uzavřenou optickou technologií zabraňuje průniku prachu a prodlužuje životnost projektorů. Netflix dataprojektor a dolby audio dataprojektor wimius k9 má integrovaný systém linux s více než 10000+ aplikacemi, včetně oficiálního netflix/YouTube/Prime Video/Plex/Docubay/Hulu/TG, bez TV flash disku a stahování.

Ať už si přejete projekci na straně, sklonu nebo stropu, vám chytrý projektor ukáže jasný obdélníkový obraz. I když často měníte polohu, obraz se automaticky rozpozná a upraví během několika sekund. Videoprojektor podporuje také dolby Audio, opravdové oficiální autorizace, stereo prostorový zvuk vám poskytne působivý pocit prostoru. Ultra rychlý wifi 6 a bluetooth 5. 2 1080p full hd wifi bluetooth dataprojektor má nejnovější technologii wifi-6, vyšší přenosovou rychlost a nižší latenci a podporuje zařízení iOS/Android/Windows 10
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška6.3
Délka8.27
Šířka7.09
Číslo díluWiMiUS K9 Beamer
ModelkaK9 Beamer
Záruka3 roky záruka

6. WiMiUS

#ad

4D Trapezkorrektur, LED Projektor mit Tragetasche, 300" Display, Beamer 5G WiFi Bluetooth 1080P Full HD 4K Video Beamer 10000 Lumen WiMiUS Heimkino Projektor, Kompatibel mit Fire Stick/Laptop/Xbox/PS5

#ad
WiMiUS #ad - Der lcd beamer verwenden sie die neuestes lüfterkühlsystem, um den Stromverbrauch der Lampe zu minimieren und die Lebensdauer der Lampe auf maximal 16, 0000 Stunden zu verlängern und ein geringes Lüftergeräusch. Der empfohlene Projektionsabstand beträgt 3. 0m. Ausgestattet mit der neuesten LED-Beleuchtung werden Helligkeit um mehr als 50% erhöht.

Wimius bietet lebenslangen technischen Support und eine kostenlose 3-Jahres-Garantie. Mit der rgb-farbkalibrierungs technologie setzen wirkompliziertere Farbdetails wiederherzustellen, was für eine echte, dynamische und farblich lebendige Bildqualität sorgt. Breite kompätibilitat & bluetooth funktion 5. 1der video beamer verfügt über hdmi/usb/vga/av/3, um videos abzuspielen, ​spiele zu spielen usw, kompatibel mit phone/TV Stick/Chromecast/DVD-Player/Laptop/PS5/Xbox/PC. Sie können ein rechteckiges Bild erhalten, indem Sie die vertikale und horizontale ±50°.

Mit den neuesten Bluetooth 5. 1-funktion können sie Ihren Projektor an externe Lautsprecher, um ein besseres Klangerlebnis zu erzielen. Diffuse reflexionslichtquellen & neuestes lüfterkühlsystemder native 1080p full hd projektor verwenden sie diffuse reflexionslichtquellen, um Augenreizungen zu reduzieren und Ihre Augen zu pflegen. Native 1080p full hd beamer & tragbare rucksackwimius w7 wifi bluetooth beamer auch mit 9800 lumens, native auflösung 1920*1080, unterstützt 4k ultra hd, kontrast 15000:1.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.13
Délka8.58
Hmotnost4.3
Šířka8
Číslo díluW7
ModelkaW7

7. TOPTRO

#ad

Přenosný projektor s displejem 240", kompatibilní s TV, Mini dataprojektor Elektrické zaostřeníFull HD 1080P podporuje TOPTRO 12000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor pro mobilní telefon

#ad
TOPTRO #ad - Toptro nabízí bezplatnou náhradu, 3 roky údržby a bezplatné plátno s projektorem. Funkce otáčení obrazu o 360° podporuje instalaci vpředu, u-diskem, tv boxem, tabletem, DVD přehrávačem, PS5, 5mm audio konektorem a je do značné míry kompatibilní s Fire-Stick, vzadu nebo na strop.

Ve srovnání s jinými projektory je ovládání pohodlnější a díky rychlejšímu zaostření si můžete bez problémů vychutnat vynikající obraz. Funkce zoomu může snížit velikost obrazu ze 100 % na 75 % bez pohybu projektoru. Vertikální funkce lichoběžníkového zkreslení podporuje přizpůsobení obrazu dálkového ovládání, živější a lepší kvalitu obrazu, 12000 lumenů a kontrastní poměr 12000:1 a zajišťuje jasnější, aby byl obraz vždy v pravém úhlu. Podporuje také 5g hz wlan spojení s širším pokrytím a vyšší přenosovou rychlostí, aby vám při sledování filmů a hraní her nabídl konstantní plynulý zážitek.

2. 4g/5g wlan a bluetooth 5. 2mini full hd projektor má vylepšený integrovaný čip bluetooth 5. 2, který na rozdíl od běžného bluetooth 5. 0 snižuje jakékoli zpoždění a koktání a zvyšuje stabilitu přenosu zvuku. Po zapnutí projektoru dokáže projektor bez obtížného manuálního nastavení a pouhým stisknutím tlačítka zachytit jasnou kvalitu obrazu.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad

8. WiMiUS

#ad

LED domácí kino, video, Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor Full HD 1080p 15000 lumenů, 4P/4D lichoběžníková korekce 300'' displej, WiFi 6 Bluetooth dataprojektor

#ad
WiMiUS #ad - 1080p full hd projektor a přenosná taška s nativním rozlišením 1920 × 1080, vysokým dynamickým kontrastním poměrem 10 000: 1 a podporou videí full hd 4k. Po nastartování projektoru se zobrazí stabilní a jasný obraz. Není nutný žádný další adaptér. Vychutnejte si kdykoli velké plátno o velikosti 300" a 50% zoom vám umožní nastavit obraz na příjemnou velikost bez pohybu projektoru.

S 90% technologií ntsc a vysokou reprodukcí originální barvy. Beamer full hd podporuje projekci přední/boční/stropu. Dataprojektor 1080p realističtější a přirozenější zážitek ze sledování. Pokud chcete tento p62 led projektory, projektor také přehrává soubory microsoft office přímo z usb flash disku, 5mm audio výstupem, tento LCD projektor funguje bez problémů s Fire TV Stick/laptop/DVD přehrávačem / PS4/PS5/TV boxem/TV boxem/smartphonem, AV přípojkou, 3, 2 x USB přípojkami, můžete bez omezení vlastnit své domácí kino. Pro přenášení projektoru lze přenášet tašku na míru. Inovativní automatické zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení projektor p62 disponuje technologií automatického zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení, integrovaný vysoce přesný senzor, rozpozná pohyby v reálném čase a zaostřuje rychleji a přesněji.

Vestavěný čip Bluetooth 5. 0, abyste mohli nabídnout různé zvukové scény. Wifi 6 a bluetooth video projektordataprojektor wimius p62 používá nejnovější technologii wifi6, několik sekund se bezdrátově synchronizuje, projektor umožňuje kdykoli připojit ideální Bluetooth reproduktor/sluchátka a uložit každý detail zvukového efektu, vyšší přenosovou rychlost a nižší latenci než 5 g, aby získal velkou obrazovku.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.06
Délka10.12
Šířka7.87
Číslo díluWiMiUS P62 Beamer
ModelkaK8
Záruka2 roky

9. TOPTRO

#ad

Kompatibilní s TV, přenosný projektor s displejem 240", Mini dataprojektor Elektrické zaostření Full HD 1080P podporuje TOPTRO 12000 lumenů, 5G WiFi Bluetooth, dataprojektor pro mobilní telefon

#ad
TOPTRO #ad - Podporuje také 5g hz wlan spojení s širším pokrytím a vyšší přenosovou rychlostí, aby vám při sledování filmů a hraní her nabídl konstantní plynulý zážitek. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, 5 × 12 cm a hmotnost pouze 0, můžete nás kontaktovat e-mailem. Funkce otáčení obrazu o 360° podporuje instalaci vpředu, ps5, chromecastem, TV boxem, 5mm audio konektorem a je do značné míry kompatibilní s Fire-Stick, U-diskem, vzadu nebo na strop.

Přenosný design a 3 roky záruka velikost tohoto toptro bluetooth dataprojektoru je 16 × 12, snadno se pohybuje a přenáší. Po zapnutí projektoru dokáže projektor bez obtížného manuálního nastavení a pouhým stisknutím tlačítka zachytit jasnou kvalitu obrazu. Funkce zoomu může snížit velikost obrazu ze 100 % na 75 % bez pohybu projektoru. Několik zařízení a montáž na strop a funkce zoomumini dataprojektor domácího kina je kromě toho vybaven usb / hdmi/3, dvd přehrávačem, tabletem, chrome book, externími reproduktory atd.

Ve srovnání s jinými projektory je ovládání pohodlnější a díky rychlejšímu zaostření si můžete bez problémů vychutnat vynikající obraz. Nové elektrické zaostřeníprojektor toptro tr25 je první projektor s motorizovaným zaostřením mezi miniprojektory. Toptro nabízí bezplatnou náhradu, 9 kg, 3 roky údržby a bezplatné plátno s projektorem. 12000 lumenů a nativní 1080p a ±40° vertikální korekce toptro tr25 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080p, živější a lepší kvalitu obrazu, barevnější.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad
Výška4.72
Délka6.3
Šířka4.92
Číslo díluTR25

10. YABER

#ad

YABER K2s 800ANSI WiFi 6 Bluetooth Projektor Sound by JBL Dolby Audio Auto Focus & Keystone FHD 1080P Heimkino Projektor mit Netflix Android TV 7000+ Apps, Beamer 4K JBL Video Projektor

#ad
YABER #ad - Es kombiniert komfort und Präzision mit NFC-Projektion für nahtlose Konnektivität. Genießen sie eine unendliche auswahl an unterhaltung. Die automatische fokussierung und die automatische Trapezkorrektur ±20 Grad des K2s eliminieren manuelle Einstellungen, um sicherzustellen, dass die Bilder immer perfekt auf dem Bild platziert werden.

Anwendungen, didididiHome Entertainment bis hin zu professionellen Präsentationen. Dieser 4k-projektor enthält beliebte streaming-dienste wie Youtube, Netflix und Prime Video, sodass Sie einfach auf Ihre Lieblingssendungen und Filme zugreifen können, ohne dass externe Geräte erforderlich sind. Neue Summen ets. Punkt und ausgerichtet. Die zwei in diesen wohnzimmervideorojektor integrierten JBL-Stereolautsprecher schaffen zusammen mit Dolby Audio ein dynamisches und immersives Klangerlebnis, das Kinoabende, Spielessions und Präsentationen verbessert.

Exklusive nfc technologie! dieser 4k-beamer bietet eine vereinfachte Projektion mit nur einer Berührung. Mit seiner bildschirmauflösung von 1080p 60 hz und einer helligkeit von 800 ansi lumen bietet dieser hochauflösende Bluetooth-LCD-Videoprojektor atemberaubende Klarheit und Lebendigkeit, Anwendungen, wodurch er perfekt für eine ganze Serie ist.
ZnačkaYABER #ad
VýrobceYABER #ad
Výška4.72
Délka11.42
Šířka10.63
Číslo díluK2S
ModelkaK2S