Top 10 Beamer Business Präsentation – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jimveo

#ad

Dataprojektor Elektrické zaostření/lichoběžníková korekce Mini dataprojektor ± 360° rotace Jimveo Sky dataprojektor 1080p Full HD 12000L WiFi 6 Bluetooth podporuje 4K domácí kino, 300" displej s TV

#ad
Jimveo #ad - Kožešinu a svalové linie zvířete lze zřetelně rozpoznat, až 12000 lumenů, s nejnovější technologií pro sběr světla a čočkou s vysokým indexem lomu pro snížení optické ztráty, když se díváte na film. Dataprojektor jimveo má zabudovaný duální ventilátor, a efektivně prodlužuje životnost přístroje.

Pomocí funkce zoomu projektoru můžete velikost obrazu libovolně přizpůsobit velikosti vašeho herního plátna, ostrý obraz, aniž byste projektorem museli pohybovat. Technologie stupeň 95 % NTSC. Vestavěný čip Bluetooth 5. 2, plynulejší, která je rychlejší a stabilnější, rozlučte se se zpožděním, můžete rychle propojit s Bluetooth reproduktory/sluchátky, kompatibilní s 5G/2.44g dual wifi, přineste pohlcující zvukový zážitek. S tímto přenosným projektorem si můžete užívat zážitek ze stropního kina se svou rodinou, aby přístroj a stojan integroval, takže můžete bez problémů dosáhnout bezproblémové 360° projekce, i když ležíte ve své ložnici.

Abyste získali čtvercový, stačí pouze několik sekund stisknout dálkové ovládání. Nativní full hd 1080p a 12000 lumenůjimveo e18 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, v kombinaci s nejnovější lcd technologií a reprodukcí barev. Nastavitelný směr projekce o 360° projektor na mobil byl pečlivě vyvinut tak, která vám nabízí úžasný volný úhel přehrávání. Nejnovější technologie wifi6 a bluetooth 5.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad
Záruka3 roky záruka

2. Vigpil

#ad

Mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej, Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K, kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5

#ad
Vigpil #ad - Kromě toho nabízíme 3 roky bezplatné údržby a celoživotní profesionální technickou podporu. Dataprojektor domácího kina je také vybaven dvoupásmovým WiFi připojením 2, které dokáže realizovat rychlé a plynulé zrcadlení obrazovky bez snímku a zpoždění. Několik spojení a 3 roky záruka tento herní projektor je velmi univerzální, laptopy, usb flash disky, TV flash disky, s přípojkami hdmi, av a usb jej lze použít s chytrými telefony, PS5 a dalšími.

Uvidíte jemnější detaily, vrásky a další jemnější detaily, které by jinak mohly být ztraceny. Tento kompaktní projektor full hd nabízí projekční plochu o velikosti 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, 5 – 7 m se 75–100% zoomem a ±15° vertikálním zkreslením Keystone pro optimální sledování v interiérech i venku! Tento videoprojektor je 4krát podrobnější než 720P projektor. Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. 300" velké plátno, korekce lichoběžníku ±15° a 75% zoom nedělejte si starosti s projekční vzdáleností, s funkcí zaostření a lichoběžníkovou korekcí funguje domácí projektor dobře v každé místnosti.

Nativní 1080p dataprojektor full hd, podporuje 4 k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, jako jsou barevné skvrny v očích videocharakterií, jas 15000 luxů, kapky potu, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video Full HD 4K. Z důvodů autorských práv nelze videa jako netflix, Amazon Prime, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

3. TOPTRO

#ad

Kompatibilní s TV, Mini dataprojektor Elektrické zaostřeníFull HD 1080P podporuje TOPTRO 12000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor pro mobilní telefon, přenosný projektor s displejem 240"

#ad
TOPTRO #ad - Podporuje také 5g hz wlan spojení s širším pokrytím a vyšší přenosovou rychlostí, aby vám při sledování filmů a hraní her nabídl konstantní plynulý zážitek. Nové elektrické zaostřeníprojektor toptro tr25 je první projektor s motorizovaným zaostřením mezi miniprojektory.

Přenosný design a 3 roky záruka velikost tohoto toptro bluetooth dataprojektoru je 16 × 12, snadno se pohybuje a přenáší. 12000 lumenů a nativní 1080p a ±40° vertikální korekce toptro tr25 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080p, 12000 lumenů a kontrastní poměr 12000:1 a zajišťuje jasnější, barevnější. Toptro nabízí bezplatnou náhradu, 9 kg, 3 roky údržby a bezplatné plátno s projektorem. 2. 4g/5g wlan a bluetooth 5. 2mini full hd projektor má vylepšený integrovaný čip bluetooth 5.

2, který na rozdíl od běžného bluetooth 5. 0 snižuje jakékoli zpoždění a koktání a zvyšuje stabilitu přenosu zvuku. Ve srovnání s jinými projektory je ovládání pohodlnější a díky rychlejšímu zaostření si můžete bez problémů vychutnat vynikající obraz. Funkce otáčení obrazu o 360° podporuje instalaci vpředu, vzadu nebo na strop. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, 5 × 12 cm a hmotnost pouze 0, můžete nás kontaktovat e-mailem.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad

4. WiMiUS

#ad

Video, 4P/4D lichoběžníková korekce 300'' displej, Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor Full HD 1080p 15000 lumenů, WiFi 6 Bluetooth dataprojektor, LED domácí kino

#ad
WiMiUS #ad - Video dataprojektor je vybaven 6vrstvým sklem s vysokou propustností světla. S 90% technologií ntsc a vysokou reprodukcí originální barvy. Vestavěný čip Bluetooth 5. 0, abyste mohli nabídnout různé zvukové scény. Inovativní automatické zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení projektor p62 disponuje technologií automatického zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení, rozpozná pohyby v reálném čase a zaostřuje rychleji a přesněji.

1080p full hd projektor a přenosná taška s nativním rozlišením 1920 × 1080, vysokým dynamickým kontrastním poměrem 10 000: 1 a podporou videí full hd 4k. Vychutnejte si kdykoli velké plátno o velikosti 300" a 50% zoom vám umožní nastavit obraz na příjemnou velikost bez pohybu projektoru. Po nastartování projektoru se zobrazí stabilní a jasný obraz. Beamer full hd podporuje projekci přední/boční/stropu. Ip lichoběžníkového zkreslení a kamera intelligent spolupracují a automaticky korigují obdélníkový obraz, integrovaný vysoce přesný senzor, pokud boční projekce a úhel sklonu nepřekročí 20°.

Pro přenášení projektoru lze přenášet tašku na míru. Není nutný žádný další adaptér. Pokud chcete tento p62 led projektory, 2 x usb přípojkami, projektor také přehrává soubory microsoft office přímo z usb flash disku, AV přípojkou, 5mm audio výstupem, tento LCD projektor funguje bez problémů s Fire TV Stick/laptop/DVD přehrávačem / PS4/PS5/TV boxem/TV boxem/smartphonem, můžete bez omezení vlastnit své domácí kino.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.06
Délka10.12
Šířka7.87
Číslo díluWiMiUS P62 Beamer
ModelkaK8
Záruka2 roky

5. WiMiUS

#ad

Andriod TV a elektrické zaostřeníBeamer Full HD Nativní, video dataprojektor 750ANSI domácí kino se stativem/automatická vertikální, 1080p WiFi 6, Bluetooth dataprojektor podpora 4K

#ad
WiMiUS #ad - Tento přenosný dataprojektor bluetooth podporuje spojení Bluetooth s vaším soundbarem/sluchátky/sluchátky / sluchátka. Ultra široký 92% ntsc obnovuje původní barvu. Dataprojektor wimius p63 je dodáván se zárukou a doživotní technickou podporou. V případě problémů/vrácení nebo výměny nás kontaktujte.

Tento videoprojektor využívá technologii vložení snímků na milisekundové úrovni a díky 3vrstvé opticky potažené skleněné čočce jemně zobrazuje detaily každého pixelu. Nativní 1080p full hd dataprojektor 4k a 22000:1 kontrast a se stativemnativní rozlišení 1920 × 1080p podporuje dekódování 4k, vysoký dynamický kontrastní poměr 22000:1. Inteligentní elektrické zaostření jedním tlačítkem, abyste bez problémů získali jasný obraz. S automatickou vertikální/4P lichoběžníkovou korekcí podporuje projekci ze strany.

Andriod tv a elektrické zaostřenívybaveno systémem android tv s 7000 aplikacemi, mezi nimi youtube/netflix/disney+/prime video, se kterými si můžete vychutnat oblíbený video show, jednoduše stiskněte několik sekund tlačítko zaostření na dálkovém ovladači, bez TV flash disku. Najděte si zcela jednoduše správnou velikost, do fitness studia, zahradní party atd. Dataprojektor 4k podporuje 100–50% zoom. Perfektní pro kempování v obytném vozu, 5 m.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.39
Délka9.8
Hmotnost4.41
Šířka8.03
Číslo díluBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
ModelkaBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
Záruka3 roky

6. Wielio

#ad

TV Stick, Android, Mini Beamer mit WiFi und Bluetooth Outdoor Indoor Beamer Native Full HD 1080P 4K Heimkino 12000 Lumens Kompatibel mit iOS, PC, Tablet, PS5

#ad
Wielio #ad - Premium service der beamer wird mit einer zweijährigen Garantie geliefert. Die maximale geschwindigkeit beträgt bis zu 9, 6 gbps mit starker Anti-Interferenz-Fähigkeit, Smartphones und andere Geräte in nur 5 Sekunden zu spiegeln, was es einfach macht, die Ihnen ein reibungsloseres Spiel- und Kinoerlebnis bietet.

Er kann auch an ein heimkinosystem angeschlossen werden, so dass Sie Kopfhörer anschließen können, um das ultimative audiovisuelle Erlebnis zu genießen. Bitte beachten sie, hulu, usb-, dass sie aus urheberrechtlichen gründen möglicherweise ein HDMI-Kabel verwenden müssen, Laptops, DVD-Player, PCs, PS4, Xbox und andere Bildschirmspiegelungsdienste. Wifi 5gder beamer unterstützt wifi 5g hz, ohne andere kabel zu konvertieren. Mit einem gewicht von nur 1 kg ist dieser wifi-bluetooth-mini-projektor leicht und kompakt und bietet einen extra breiten Bildschirm von 40"-200"! Entfernung von 1, so dass Sie ganz einfach Videos auf Ihrem Smartphone, 0m, 35m bis 3, so können Sie Ihr privates Kino jederzeit und überall genießen!.

Bitte kontaktieren sie uns, wenn Sie Schwierigkeiten bei der Verwendung des Produkts haben oder es zurückgeben oder umtauschen möchten. Tragbarer beamerdieser tragbare bluetooth beamer unterstützt die drahtlose projektion für ios und android, computer oder anderen Geräten teilen können. Starke kompatibilitätdieser beamer bietet hdmi-, av- und sd-anschlüsse für den einfachen anschluss an smartphones, vga-, Fire Stick, um ihren Laptop an Bildschirmspiegelungsdienste wie Netflix, X-Box usw. Unterstützt bluetooth 5.
ZnačkaWielio #ad
VýrobceWielio #ad

7. HOPVISION

#ad

Video dataprojektor s 150 000 hodinami, podporuje 4K 350" displej, Native 1080p Full HD dataprojektor 10 000 l, domácí kino, multimediální dataprojektor pro smartphone/PC/laptop/PS4/TV stick/EXCEL/PPT

#ad
HOPVISION #ad - Kromě toho nabízí hopvision 3 roky bezplatné opravy a celoživotní profesionální technickou podporu. Kompatibilní se smartphony/tablety/pc/TV/laptopy/USB flash disky/PS4/DVD přehrávači/TV boxem atd. Výkonné reproduktory nabízejí jiný a překvapivý zážitek. Používá se také jako domácí kino, televizní seriály, videa, fotografie, lze jej použít nejen jako domácí kino, Liga mistrů UEFA, můžete se na nás obrátit.

Nízká spotřeba energie a lampa s dlouhou životností– tento vylepšený projektor má nejlepší chladicí systém, čímž lze životnost žárovky prodloužit na 150 000 hodin, což znamená, vysokou účinnost chlazení a nízkou hlučnost ventilátoru, že ji můžete používat více než 20 let. Wlan dongle, tV Stick nebo Roku. 10 000 lumenů a nativní 1080p, může podporovat i video 4k, které poskytuje 6krát více detailů než projektory 720p. 350" obří obraz a hi-fi stereo zvuk – full hd projektor hopvision 1080p s velikostmi obrazu až 350 palců, užijte si skvělý zážitek z obrazu.

Perfektní domácí kino a profesionální technická podpora– projektor hopvision na krátkou vzdálenost se hodí pro multiscénní aplikace, sport, pro ppt/excel/word. Vestavěné duální stereo reproduktory se zvukem srs, které vám nabízejí vyšší výšky, přesné staré a silné basy. Multimediální spojení a ultimativní zážitek z dotykové obrazovky-rozhraní zahrnuje výstup hdmi/usb/aV/Audio 3, 5 mm. Pokud máte nějaké problémy, jako jsou hry, ale také jako domácí kino.
ZnačkaHOPVISION #ad
VýrobceHOPVISION #ad
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaJQ818A
Záruka2 roky záruka

8. Vigpil

#ad

Kompatibilní s chytrým telefonem/laptopem/TV Stick/Xbox/PS5 projektorem, 5G WiFi Bluetooth 13000 lumenů 1080p Full HD 4K video podpora, Dataprojektor, mini LED domácí kino 300" displej

#ad
Vigpil #ad - Difúzní světelný zdroj a 100 000 hodin lampa full hd projektor 1080p využívá difuzní led světelný zdroj a inovativní chladicí systém ventilátoru, vysokou účinnost chlazení a nízkou hlučnost ventilátoru a prodlužuje životnost lampy na 100 000 hodin. Vnitřní prach lze snadno odstranit. Bluetooth 5. 1 & funkce zoomu a ± 15° lichoběžníková korekce s integrovaným bluetooth čipem 5.

1 bluetooth je projektor full hd připraven pro spojení s ideálním bluetooth reproduktorem/headsetem. Optimální projekční vzdálenost činí cca 1, 5 – 3 metry. Technologie připojení 2, 4g+5g wifi a p2p exkluzivní technologie přímého spojení p2p! díky funkci p2p projektoru není k dosažení pohodlného a přesného a bezproblémového spojení zapotřebí žádné WiFi. Tento mini projektor bluetooth nabízí úhlopříčku obrazu 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, videa jako netflix, 5–7 m s poměrem stran 4: 3/16: 9, micro sd kartou, 75–100% zoom a 15° Keystone korektura pro optimální zobrazení v interiéru i exteriéru! Multimediální připojení tento herní projektor je velmi univerzální a má hdmi, usb flash diskem.

Nativní wifi dataprojektor 1080p a 13000 l a 10000:1 tento videoprojektor giaomar poskytuje živé a ostré hd obrazy se skutečným rozlišením 1920 × 1080 a kontrastním poměrem 10 000: 1, podporuje video 4k, vysoký jas 13000 lumenů a 16 :9/4:::3 poměry stran, WiFi Bluetooth beamer full hd nabízí zážitek ze sledování kina. Dataprojektor 4K má 5G/2. 4g dvoupásmové wifi, které se přizpůsobí mainstreamovým sítím a budoucím prostředím a nabízí uživatelům, kteří používají zrcadlení WiFi, plynulejší, silnější signál a nižší latenci. Hudba, chytré telefony Android.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceGiaomar #ad
Výška3.66
Délka8.74
Šířka7.48
ModelkaC12

9. WiMiUS

#ad

4K kompatibilní s Fire Stick,X-Box, WiFi Bluetooth dataprojektor Full HD 1080p, Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor 15 000 lumenů, PS5, podpora domácího kina, laptopem,

#ad
WiMiUS #ad - Kromě toho nabízí led projektor 100" velké plátno v optimální projekční vzdálenosti 3 m a funkce zoomu vám umožňuje měnit velikost obrazu ze 100 % na 50 %, aniž byste museli pohybovat projektorem, velikost obrazovky lze ovládat podle libosti, jasně a přirozeně. Ať už si přejete boční nebo stropní projekci, rychlé a přesné zaostření.

Dotykové tlačítko a velká obrazovka tento projektor domácího kina je vybaven inteligentními tlačítky na dotykovou obrazovku s led světly a usnadňuje ovládání v tmavém prostředí. I když často měníte polohu, zobrazí vám LED projektor jasný obdélníkový obraz. V případě problémů s projektorem nám jednoduše zašlete e-mail. Disponuje 99% technologií ntsc, s nativním rozlišením full hd 1920 × 1080p a kontrastem 20 000:1, obnovuje původní obraz do velké míry a můžete si užívat vysoce kvalitní filmové snímky s rodinou nebo přáteli.

Soubory ppt můžete přehrávat přímo přes USB disk. 15 000 lumenů a full hd 1080p wifi bluetooth projektor používá skleněný objektiv s vysokou propustností světla, jas led dataprojektoru s 600 ansi lumeny je dvakrát jasnější než u jiných projektorů 1080p. Díky integrovanému čipu Bluetooth 5. 1 se může projektor kdykoli bezdrátově spojit se sluchátky bt / reproduktory/airpody, vyšší přenosovou rychlost a nižší latenci, 4G/5G WiFi má tento 4K dataprojektor nejnovější technologii WiFi 6, abyste mohli pohlcovat všechny zvukové efekty.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška6.42
Délka7.76
Šířka8.94
Číslo díluP64 Beamer
ModelkaWiMiUS P64 Beamer
Záruka3 roky.

10. Acer

#ad

Acer X138WHP DLP dataprojektor WXGA 1 280 x 800 pixelů 4 000 ANSI lumenů, 20 000: 1 kontrast, 3D, audio přípojka Home Cinema / Business, 3 W reproduktor, HDMI HDCP, Keystone

#ad
Acer #ad - 4a hdcp, 1x audio out jack, 1x audio in jack, usb type-a 5v proudový výstup, 1x RS232, 1x composite video rca, 1x vga in, 1x VGA Out Monitor Loop. Vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení pro ideálně vyrovnané obrázky. Udělejte si své 3d heinkino s 3d dlp brýlemi a 3d přehrávačem jako PC nebo 3D Blu-Ray Player ihned ponořte do zážitku z kina. Různé možnosti připojení jako: 1x hdmi 1. Flexibilní instalace před nebo za plátnem na stole nebo na strop ve vzdálenosti 1, 1 - 10, 0 m. Výkon: 240 wattů.
ZnačkaAcer #ad
VýrobceAcer #ad
Výška4.45
Délka9.45
Hmotnost6.17
Šířka12.32
Číslo díluMR.JR911.00Y
ModelkaMRJR91100Y
Záruka2 roky PickUp-Service, 1 rok na lampu, 5 let na DLP čip