Top 10 Autoradio Renault Clio 2 – MP3 přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lifelf

#ad

FM/MP3-Player/2*USB/TF/AUX Audio/Antenna Adapter Keine CD, Lifelf Autoradio mit Bluetooth Freisprecheinrichtung, 65W*4 Bluetooth Autoradio 1 Din mit Lenkrad-Fernbedienung

#ad
Lifelf #ad - Um die sender zu speichern, 5 mhz-108 MHz, sollte das gelbe Kabel am Pluspol der Batterie angeschlossen. Usb 2. 1a schnell-aufladeanschluss, 50% schneller als normaleres Laden. Kompatibilität das autoradio kann ihre externen geräte durch usb-Schnittstelle, AUX oder TF-Kartenmaximal bis 32GB angeschlossen werden.

Ihre zufriedenheit liegt uns am Herzen. Mit dem equalizer können Sie zwischen 3 Presets wählen: Pop, Rock oder Classic. Die fortschrittliche Version Bluetooth 5. 0 und der hochwertige Chip des Autoradios ermöglichen Anrufe und Musikwiedergabe klarer und stabiler. Wenn sie während der fahrt einen Anruf entgegennehmen oder die Musik wechseln möchten, kann die Fernbedienung am Lenkrad Ihnen helfen.

Bluetooth version 5. 0 durch bluetooth-verbindung mit handy kann das Autoradio Freisprecheinrichtung und Musikspielen erreichen. Fm-tuner mit einer leistung von 260 watt 4x65w kann der fm-tuner einwandfrei radiosender empfangen. Radiofrequenz: 87, 12 Sender können leicht gespeichert werden. Garantie garantie bis 2 jahren. Für irgendein Problem melden Sie sich bitte bei uns. Audioformate und lenkradfernbedienung mp3/wma/wav/flac unterstützen.
ZnačkaLifelf #ad
VýrobceLifelf #ad
Výška1.97
Délka7.4
Hmotnost1.06
Šířka3.54
Číslo díluN1901

2. CENXINY

#ad

1 DIN autorádio MP3 přehrávač/FM rádio, 2 USB porty pro přehrávání hudby a nabíjení, Autorádio s Bluetooth handsfree a dálkovým ovládáním na volantu

#ad
CENXINY #ad - S výkonem vo 4*65 w, 5 mhz-108 mhz, rádiová frekvence: 87, 12 stanic lze snadno uložit a vyvolat. Usb 2. 1 a nabíjecí přípojka, o 50 % rychlejší než běžná nabíječka. Autorádio bluetooth s handsfree bluetooth verze 5.

0, vestavěný vysoce kvalitní mikrofon, umožňující rychlejší a jasnější funkci handsfree. Dálkové ovládání na volantu nemusíte svůj mobil držet v ruce, díky dálkovému ovládání na volantu můžete přijímat a ukončovat hovory, přehrávat hudbu a přepínat režimy. Fm rádio pro lepší příjem rádiových stanic by měla být dodaná anténa zasunuta do zadní strany rádia. Audio formáty toto autorádio podporuje mp3/wma.

Podporuje tf kartu až 32 GB. Pro uložení vysílače by měl být žlutý kabel připojen na kladný pól baterie. S ekvalizérem si můžete vybrat ze tří zvukových efektů: Pop, Rock nebo Classic. Záruka až 2 hodiny. Konektivita autorádio s usb může připojit vaše externí zařízení přes usb nebo aux, konektor na SD kartu. 1 din autorádio podporuje zařízení Android a iOS.
ZnačkaCENXINY #ad
VýrobceCENXINY #ad
Číslo díluAutoradio-RC-2
ModelkaN1901

3. Wistrue

#ad

Autorádio RDS Bluetooth pro 9-24V, FM/AM 1Din autorádio s Bluetooth handsfree, 30 stanic uloženo, 7 barev autorádia s 2 USB/MP3 přehrávači/AUX/SD/nezávislé hodinky

#ad
Wistrue #ad - Záruka do 2 let, 1 * odpovídající 1 DIN clonu, můžete nás kontaktovat. Stiskněte tlačítko ekvalizéru pro výběr režimu POP, ROCK, JAZZ, FLAT. Tyřkanálový vstup, stereo Surround. Autorádio bluetooth 5. 0 a široká kompatibilita bluetooth verze 5. 0 autorádio, podporuje android a ios zařízení, může zajistit stabilní spojení a bezproblémovou komunikaci.

Rds/fm/am autorádio a 30 stanic jsou uloženy autorádio rds s bluetooth vám umožňuje kdykoli poslouchat různé rozhlasové stanice a zprávy, vaše osobní nastavení jako vysílač, datum lze uložit, předpovědi počasí a hudební pořady. Vymazání obrazovky a design 7 barev a nezávislé hodiny rádio s obrazovkou je dobře vidět i na slunečním světle. Balení obsahuje 1 * autorádio, poplatek; pokud má autorádio problém, 2 x montážní nářadí. Nezávislý design hodinek na obrazovce, nebo 7 barev volně nastavit, pohodlnější a flexibilnější pro zobrazení času pro zajištění bezpečné jízdy.

S dálkovým ovládáním na volantu můžete nastavit hlasitost/píseň/rozhlasovou stanici/ AUX/BT/Tune, výkon 65 W * 4, abyste zajistili bezpečnou jízdu. Toto autorádio s podporou usb přehrává hudbu přes BT, SD, USB port USB podporuje formáty MP3/WMA/WAV. Dva usb porty a zvukový efekt eq autorádio s bluetooth má dva usb porty pro nabíjení rychlé nabíjení 2, aux, clas, 1 a a přehrávání hudby.1 autorádio din pro vozidla 9v-24 v podporuje vozidla 9v-24v, 1 x dálkové ovládání, 2 x napájecí kabel, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 x montážní rám din, 1 x anténu, hodí se téměř do každého auta.
ZnačkaWistrue #ad
VýrobceWistrue #ad
Výška2.24
Délka7.48
Šířka4.17
Číslo díluR2207
ModelkaR2207

4. Avylet

#ad

Autorádio Bluetooth 5.0, 7 barev FM autorádio 1 DIN s 2 USB/AUX/SD karta/MP3 přehrávačem, Avylet autorádio s Bluetooth handsfree

#ad
Avylet #ad - Svou oblíbenou hudbu nebo fm kanál můžete také přepínat přes dálkové ovládání. 1 din autorádio 1 verze din, že velikost výrobku je vhodná pro vaše auto. Barvy můžete měnit podle chuti a nálady. Pop, audio z mobilního telefonu. Podporuje vozidla 12 v, vhodné pro většinu typů aut.

2 usb/aux/sd karta autorádio podpora externího aux 3, mp4, 5 mm konektoru pro připojení audia, rock, jako je navigace, class, mp3, jako např. Verze Bluetooth 5. 0, je rychlejší a stabilnější. Autorádio s bluetooth handsfree autorádio s vestavěnou funkcí bluetooth a mikrofonem umožňuje Bluetooth hands-free hovory a přehrávání hudby Bluetooth. 7 barevných barev autorádio má 7 barev osvětlení. S ekvalizérem si můžete vybrat různé zvukové režimy, JAZZ a COUNT.

Svůj mobil můžete nabíjet pomocí USB kabelu. Fm autorádio a funkce vypnutí paměti vysoce kvalitní digitální stereo, plně automatické vyhledávání stanic a 18 přednastavených rozhlasových stanic. Po vypnutí a restartování se autorádio Bluetooth automaticky změní na stav před vypnutím. Před nákupem se ujistěte, s maximálním výstupním výkonem 4 x 60 W. Pokročilá technologie zobrazení je displej zřetelněji rozpoznatelný i při jasném slunečním světle.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka4.25
Hmotnost1.01
Šířka7.32
Číslo díluC301
ModelkaC301

5. CENXINY

#ad

CENXINY Autorádio s Bluetooth handsfree, 1 DIN autorádio Bluetooth s USB*2/AUX/TF, MP3 přehrávač/FM autorádio rádio s basy, 7 barev světla nastavitelné

#ad
CENXINY #ad - Barvy a hudební móda barvu autorádia lze nastavit pomocí tlačítka tr: zelená, bílá, červená, pop, modrá, tyrkysově zelená a fialová. Pro uložení vysílače by měl být žlutý kabel připojen na kladný pól baterie.

Vyhledávání a ukládání fm rádiového vysílače pomocí tlačítka ams může autorádio automaticky vyhledávat rádiové stanice. Není vhodné pro nákladní automobily 24 v. 2, 1 a nabíjecí přípojka, mobilní přístroj se nabíjí o 50 % rychleji. Anténní adaptér je součástí dodávky. Autorádio mp3 player podporuje audio formáty MP3/WMA/WAV/FLAC. V případě jakýchkoliv problémů se u nás obraťte. 2 usb porty pro nabíjení a přehrávání hudby.

Záruka a servis záruka až 2 roky. 1 din autorádio s 2 usb přípojkami vhodné pro většinu 12v aut. Vaše spokojenost nám leží na srdci. Toto autorádio bluetooth podporuje zařízení Android a iOS. Součástí dodávky je autorádio *1, dálkové ovládání na volantu *1, adaptér antény *1, návod k obsluze CENXINY*1. Rádiová frekvence: 87, 5 mhz - 108 MHz, 6 stanic lze snadno uložit a vyvolat.
ZnačkaCENXINY #ad
VýrobceCENXINY #ad
Výška1.97
Délka7.09
Hmotnost1.1
Šířka1.97
Číslo díluN2002
ModelkaN2002

6. tomzz Audio

#ad

Tomzz Audio 7045-002 rádio adaptér kabel kompatibilní s Renault Twingo 2 Megane 3 Laguna Clio od 2009 Quadlock na 16pól ISO norma

#ad
tomzz Audio #ad - Proud + reproduktor. Iso – přípojka 2 x 8 pólů. Jednoduché zpětné vybavení, např. Kabel pro připojení rádia Quadlock na ISO. U leasingových vozidel, žádné odříznuté kabely a zástrčky. Tomzz adaptérový kabel rádia vám umožňuje jednoduché připojení doplňkového autorádia k přípojnému konektoru specifickému pro dané vozidlo. Kompatibilní s renault laguna twingo 2 scenic, grand scenic Koleos od 2009 Megane 3 rok výroby 2008-2012 Clio 2009-2013.
Značkatomzz Audio #ad
Výrobcetomzz Audio #ad
Hmotnost0.16
Číslo dílu7045-002
Modelka7045-002

7. Audioproject

#ad

Odblokovací klíč Vymontovací nástroj, Audioproject A204, Odemknutý třmen ISO kompatibilní s autorádiem, VW Audi FIAT Ford Opel Peugeot Renault Blaupunkt

#ad
Audioproject #ad - Vw audi Škoda seat Fiat Ford Opel Renault Peugeot. A autorádia od Blaupunkt Grundig Philips. Dodávají se 2 iso rádio ramínka. Materiál svorek: kov vzdálenost otvorů: cca 3, 6 - 3, 8 cm střed otvoru ke středu otvoru. 2 kusy nástroje pro demontáž / odblokování nástroje. Vhodné pro: mnoho tovární a příslušenství rádií např. Tyto odblokovací třmeny / odblokovací klíče jsou potřebné k odemčení autorádia následujících výrobců.
ZnačkaAudioproject #ad
VýrobceAudioproject #ad
Výška0.24
Délka3.62
Hmotnost0.04
Šířka1.69
Číslo dílu204
ModelkaA204
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. DAZZMO

#ad

MP3 přehrávač, rádio s SD/AUX/ 2USB pro přehrávání hudby a nabíjení, RDS autorádio Bluetooth, 7 barev/FM 1 DIN autorádio s Bluetooth handsfree

#ad
DAZZMO #ad - 7 nastavitelných barevných režimů & čistý lcd displej a vlastní definované hodiny autorádio má 7 barevných světel. Tyřkanálový vstup, aux, rock, sd, jazz, usb port usb podporuje formáty MP3/WMA/WAV. Fm rádiová frekvence: 87, pty nabízí různé rozhlasové programy jako hudba, cestování atd.

1 din autorádio velikost a seznam balíků 1 din autorádio má rozměry 19 x 8, 1 x dálkové ovládání, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 x montážní rám DIN, poplatek; pokud má autorádio problém, 2 x 5 cm, 2 x montážní nářadí. Autorádio s bluetooth handsfree a dálkovým ovládáním na volantu bluetooth verze 5. 0 autorádio, podporuje zařízení android a ios, výkon 65 w *4, může zajistit stabilní spojení a bezproblémovou komunikaci. Správné kabelové spojení a nastavení, ta vylepšit vyhledávací vysílač, 5 MHz-108 MHz.

Stiskněte tlačítko tr, zelenou, abyste podle nálady zvolili modrou, tyrkysovou, žlutou, fialovou a bílou barvu. Balení obsahuje 1 * autorádio, 2 x napájecí kabel, 1 x anténu, 1 * odpovídající 1 DIN clonu, můžete nás kontaktovat. S dálkovým ovládáním na volantu můžete nastavit hlasitost/píseň/rozhlasovou stanici/ AUX/BT/Tune, aby byla jízda bezpečnější. Toto autorádio s podporou usb přehrává hudbu přes BT, FLAT. Záruka do 2 let, podporuje 12 V a hodí se téměř do všech vozidel.
ZnačkaDAZZMO #ad
VýrobceDAZZMO #ad
Výška3.07
Délka8.39
Hmotnost1.21
Šířka6.38

9. Pioneer

#ad

Pioneer DEH-S320BT | 1DIN Autoradio | CD-Tuner mit RDS | Bluetooth | MP3 | USB und AUX-Eingang | Freisprecheinrichtung | Smart Sync App | 13-Band Equalizer

#ad
Pioneer #ad - Menu deutsch/englisch/Französisch/Russisch/Türkisch. Memory backup: die einstellungen und die Senderspeicher werden auch dann beibehalten, wenn eine komplette Trennung von der Stromversorgung erfolgt. Autoradio mit roter tastenbeleuchtung, wav, display weiß, cd-laufwerk – für mp3, USB-Anschluss, rds, CD-Tuner mit RDS, WMA, USB-Anschluss, FLAC. Kompatibel mit smart sync-App für Android per USB und Bluetooth. 2 paar cinch-vorverstärkerausgänge, mosfet 50: 4 x 50 W max. 4 x 22 w din sinus Hoch- und Tiefpassfilter.
ZnačkaPioneer #ad
VýrobcePioneer #ad
Výška1.97
Délka6.5
Šířka7.09
Číslo díluDEH-S320BT
ModelkaDEH-S320BT
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

10. Kenwood

#ad

USB autorádio s funkcí DAB+ & Bluetooth handsfree zvukový procesor, 4 x 50 W, 1 x Pre-Out 2,5 V, AUX, vč. antény DAB+, červené osvětlení tlačítek, USB, Kenwood KMM-BT408DAB

#ad
Kenwood #ad - Originální kenwood kmmbt408dab autorádio bluetooth handsfree, připojení pro dálkové ovládání na volantu, dlouhá životnost a robustní.
ZnačkaKenwood #ad
VýrobceKenwood #ad
Výška11.02
Délka19.69
Šířka19.69
Číslo díluKMM-BT408DAB
ModelkaKMM-BT408DAB
Zárukapodle zákonných požadavků